reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

Dzień Dobry dziewczyny! Jak się czujecie?????
Ja jestem uziemiona z córą, bo nakurzyło tyle śniegu i te drzewa z liścmi tak niebezpiecznie zwisają, że u córy w szkole nauczyciele powiedzieli ze nie trzeba dzis przychodzic. Zresztą mąż poszedł do pracy, wraca wieczorem a ja w tym śniegu nie dam rady po nia brnąć....szok:szok::-)
 
reklama
Dzień Dobry dziewczyny! Jak się czujecie?????
Ja jestem uziemiona z córą, bo nakurzyło tyle śniegu i te drzewa z liścmi tak niebezpiecznie zwisają, że u córy w szkole nauczyciele powiedzieli ze nie trzeba dzis przychodzic. Zresztą mąż poszedł do pracy, wraca wieczorem a ja w tym śniegu nie dam rady po nia brnąć....szok:szok::-)
U Ciebie zima, u nas jesien i powodzie...No moze w samym Szcz nie, ale u mojego taty z jednej strony rzeka wyszla z koryta, a z drugiej strony morze zabralo plaze i poburzylo zejscia na plaze a woda pod wydmami. Dzis tam wieczorem jedziemy, ciekawe czy jutro zobacze jeszcze ten zywiol...Uwielbam sztormowe morze-w koncu sie nad nim wychowalam:tak::-D:-D:-D
 
Ja już czuje malutką na samym dole i jak poruszy główką albo rączką to aż jęczę, brzuszek opadł i skurcze coraz częściej się zdarzają.....mąż już na telefon czeka a córa cały czas pyta czy wszystko w porządku :-) a zgaga jest mega!!!!! bleee
 
Mi brzucho jeszcze nie opadl, ale ostatnim razem zrobil to na kilka godzin przed pojawieniem sie synka, wiec sie nie dziwie. Natomiast tez malego czuje tak niziutko i wiem, ze gdyby nie tabletki to pewnie bylyby juz z nami.
 
Ja to ci zazdroszcze....uwielbiam morze i czasem się śmieję że w złym klimacie mieszkam bo ta zime i góry to zamieniłabym na morze..
Pozdrowienia i mam nadzieje, że wszystko ok u was!!!
 
:-D:-D:-D:-D:-D
Najwazniejsze, ze smakowalo;-):-D:-D:-D

taaa:tak: Nie ma to jak schabowy , wiesz przynajmniej "czym to się je;-)

Dzisiaj w końcu wyszło słoneczko:tak:Wybrałam się wczoraj na molo a tam jest zakaz wstępu-ten sztorm naruszył jego konstrukcję, ale na szczęście już pogoda się poprawiła..
Muszę dziś jakąś rybkę na obiadek złapać;-)
 
Witajcie mamusie ;-)
Odnośnie muli to mam taką śmieszną historię. Poszlismy na naszą rocznicę do restauracji i postanowiliśmy zjeść coś innego i zamówiliśmy te mule.Dostaliśmy talerz a w drugiej misce wodę z cytryna. Postanowiliśmy udawać swiatowych i nie zapytalismy sie po co ta woda ,, a nie wiedzeliśmy;-)wiec zajadalisny mule popijajac woda z miski.Kelnerka byla nieco zdziwiona ale nic nie mowiła.
Sprawdziłam w domu w necie ze ta woda sluzy do obmywania rak ;-)takze niezle sie wygłupilismy:-D

HIHIHI!! Życie!
 
reklama
Do góry