reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

reklama
już ułożyłam wielką stertę tego, co muszę zabrać, i stanęłam na wybieraniu walizy... Ale jakby coś, to mąż szybko zbierze stertę i jedziemy :-)
ale skurczyki takie jakieś nieregularne... myślę, że do soboty wytrzymam, bo i mąż prosił żeby w sobotę, i gości mam, mają przynieść kombinezon dla dzidzi na wyjście.. a głupio by mi bylo prosić, żeby przynieśli uprany w loveli do szpitala

no właśnie.. wy macie założone karty w szpitalach, w których zamierzacie rodzić?
Dobrze, że Ty się nie boisz, bo ja się boję za Ciebie jak czytam o tym pakowaniu uffff, jutro będę się bała włączyć komputer, to może jeszcze Ci się uda trochę pospać przed porodem :cool2:

Jeśli chodzi o karty to u nas nic takirgo nie ma, jedziesz do obojętnie jakiego szpitala i rodzisz (jak tam mają miejsce)
 
to takie małże :-) smaczne, ale jak to owoce morza - śmierdzące... chociaż nie wiem czy da się ich smród porónać do smrodu krowiego łożyska :cool2:
I one naprawde mule sie nazywaja czy to jakaś nazwa regionalna??:eek:
Pierwszy raz słysze:-D Pokaż jakiegoś linka..

p.s.
juz sama znalazlam, znaczy zwykle malze
ale okreslenia i tak nie znalam :)
 
Ostatnia edycja:
mule heheh ta Iza wiecznie cos wymysli ;)
mi po kapieli ustały bóle i jakos czulam sie jakbym brzucha nie miala przed soba :) dopiero jak zjadlam herbatniki i popilam goraca czekolada to maluch sie przebudzil chyba i nie daje sie zapomniec jak narazie :)
 
I one naprawde mule sie nazywaja czy to jakaś nazwa regionalna??:eek:
Pierwszy raz słysze:-D Pokaż jakiegoś linka..

p.s.
juz sama znalazlam, znaczy zwykle malze
ale okreslenia i tak nie znalam :)

MULE - Dania z mulami - Przepisy

no tak, ale mule brzmi wytworniej :-D
w sumie, gdybym wiedziała, że się rozwieram, to bym ich nie jadła... nie wiem, czy to wskazane tak na poród.. ;-)
też idę spać. pa!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry