reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

a ja wczoraj postawilam na natruralne wywołanie porodu :zawstydzona/y::-p:zawstydzona/y: i teraz czuje jak mnie brzuch jakby sciskał sie z góry.... na dole nic nie boli tylko z gorze :szok:
To znaczy co?
Cos robilas?
3x S ???

U mnie tak wlasnie na poczatku wrzenia odczuwalam skurcze(powodujace rozwarcie), szly od gory, najpier gore mnie sciskalo i promieniowalo to w dol...
 
reklama
A ja w większości czasu czuję się znakomicie;-):-) Faktem jest zgaga (4 dni) i jakiś dyskomfort brzuchowy (ciężko, twardo i tak jakoś nie tak) i gdyby nie brzuch to nie wiem czy bym wiedziała o ciąży:-)
 
To znaczy co?
Cos robilas?
3x S ???

U mnie tak wlasnie na poczatku wrzenia odczuwalam skurcze(powodujace rozwarcie), szly od gory, najpier gore mnie sciskalo i promieniowalo to w dol...

hehe no wlasnei i teraz sciska mnie z gory czasem na dol przejdzie ale lekkie takie nie az takie straszne hehehe tzreba probowac do skutku :) a poznije jeszcze do zielarskiego po liscie malin sie przejde :) :-p
 
a wlasnie a jak to jest? bo mam zwolnienie teraz do piatku czyli 23 i pozniej pewnie lekarz da juz do terminu porodu czyli 1 listopada a co dalej? jak nie urodze? moze mi dac zwolnienie dalej czy automatycznie ide na
macierzynski ?

w pierwszej ciąży dzień po terminie musiałam się zgłosić do szpitala i dostałam zwolnienie szpitalne do porodu:-)teraz też tak chcę:-)Z jednej strony, bo jakoś będzie wszystko pod kontrolą (jak zacznie się coś dziać), odpocznę....zobaczymy co mi dzisiaj pani dr powie:-)
 
Wiadomość od Kaśki: Odeszły mi wody, jestem na porodówce, trzymajcie kciuki.

p.s. Napisałam do jej córuni, że ciotki Listopadówki proszą żeby dłużej nie męczyła mamusi :-)
 
reklama
Do góry