reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

AAAAAA Kasia trzymamy kciuki !!!!!!!!!!!!

Kasiula co ty tak bardzo ci przeszkadza 01.11 ? :-)

Ja np chcę jakąś fajną datę. Np 09.11.2009 lub 11.11.2009
Jak będę mieć CC to spróbuję z lekarzem załatwić którąś z nich :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mi tez jeszcze brzuch nie opadl ( tak mi sie wydaje) ale czuje główkę bardzo niziutko jak sie tam wpycha:-D.
Mnie strasznie boli kręgosłup, zwłaszcza w nocy jak zstaje na siusiu albo do Zuzi, to sie doczołgać nie mogę. A i mięśnie na dole brzucha mnie bolą w nocy tak promieniujące do pachwin. Wogóle to te noce są okropne, juz mniej sie namęcze wstając do małego:tak:
A tak wogóle to stawiam ze moj poród zacznie sie własnie w nocy bo co noc mam skórcze lekkie, a w dzien nic:no:
 
AAAAAA Kasia trzymamy kciuki !!!!!!!!!!!!

Kasiula co ty tak bardzo ci przeszkadza 01.11 ? :-)

Ja np chcę jakąś fajną datę. Np 09.11.2009 lub 11.11.2009
Jak będę mieć CC to spróbuję z lekarzem załatwić którąś z nich :-)

no a ty bys chciala 1 sie urodzic? :) a pozniej rodzina z cmentarza na urodziny? :| o ja dziekuje wole wczesniej hehe

Wiadomość od Kaśki: Odeszły mi wody, jestem na porodówce, trzymajcie kciuki.

p.s. Napisałam do jej córuni, że ciotki Listopadówki proszą żeby dłużej nie męczyła mamusi :-)

o to dzis final moze wreszcie bedzie
 
Witajcie mamusie ;-)
Odnośnie muli to mam taką śmieszną historię. Poszlismy na naszą rocznicę do restauracji i postanowiliśmy zjeść coś innego i zamówiliśmy te mule.Dostaliśmy talerz a w drugiej misce wodę z cytryna. Postanowiliśmy udawać swiatowych i nie zapytalismy sie po co ta woda ,, a nie wiedzeliśmy;-)wiec zajadalisny mule popijajac woda z miski.Kelnerka byla nieco zdziwiona ale nic nie mowiła.
Sprawdziłam w domu w necie ze ta woda sluzy do obmywania rak ;-)takze niezle sie wygłupilismy:-D
Przeżyłam podobną historię, gdy w Polsce nie było jeszcze restauracji sushi. Zjadłam wszystko i stwierdziłam, że najsmaczniejsza była różowa rybka w płatkach. Zapytałam kelnerkę co to za ryba, a ona: to imbir do przegryzania :baffled:
 
Ostatnia edycja:
hehe no wlasnei i teraz sciska mnie z gory czasem na dol przejdzie ale lekkie takie nie az takie straszne hehehe tzreba probowac do skutku :) a poznije jeszcze do zielarskiego po liscie malin sie przejde :) :-p
Jak sie dzis nie rozkreci to pewnie jutro bedziesz finiszowac. Ja pierwszego dnia mialam takie skurcze, nieregularne, nie bardzo bolesne, a na drugi dzien rano nieregularne, potem juz takie jak trzeba:tak:

Wiadomość od Kaśki: Odeszły mi wody, jestem na porodówce, trzymajcie kciuki.

p.s. Napisałam do jej córuni, że ciotki Listopadówki proszą żeby dłużej nie męczyła mamusi :-)
No to trzymamy:tak::-D:-D:-D
Dobrze napisalas;-):-):-):-)
AAAAAA Kasia trzymamy kciuki !!!!!!!!!!!!

Kasiula co ty tak bardzo ci przeszkadza 01.11 ? :-)

Ja np chcę jakąś fajną datę. Np 09.11.2009 lub 11.11.2009
Jak będę mieć CC to spróbuję z lekarzem załatwić którąś z nich :-)
Nooo, moja rodzina tez chce, abym wytrzymala do 11.11.2009 i nie dluzej, bo wtedy moja mama ma urodzinki a moj M ma imieninki :)
Istny koncert zyczen;-), bo moja kuzynka wolalaby 8.1-ona ma ur, a moj kierownik 15.11-czyli tak jak mam termin:-D
 
reklama
o jezu jak ludzie potrafia wyprowadzic w ciagu kilku chwil z równowagi wlasnie se rozmawiam z kolezanka co rodzi w styczniu i ma juz corke i ona mi madrosci swoje mowi :| i uczy co powinnam itp ... boze ...

To jest najgorsze... Matki same wiedzą co i jak trzeba robić. Rady są potrzebne dopiero wtedy, kiedy sama się o nie dopomnisz. Tak samo jak mi koleżanka, która urodziła rok temu, doradzała, żebym wzięła opiekunkę, bo sobie sama nie poradzę. Jak ona sobie sama nie radziła, to nie znaczy że ze mną będzie tak samo! Wiem co czujesz.

Ja jestem po nieprzespanej nocy... Co chwila budziło mnie albo siku albo skurcz calej prawej nogi :szok::szok::szok: Nigdy nie miam tak, że od stopy, łydkę aż po udo łapał mnie skurcz! Okropne uczucie! Mimo, że piję magnez :shocked2:
 
Do góry