reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

Hej mamuśki:-)
Nie było mnie tydzien czasu i nie wiem czy nadrobie czytając Wasze posty...
U mnie obeszło się bez szpitala (Klaudzia chyba pisała) badania na cholestazę ujemne. Na plusie mam równe 9kg, dzidzia rosnie w tempie zabójczym:-D

Czy macie czasami takie bóle jak na okres??? Ja już tak 2 razy miałam.Dziś też w nocy, pozniej przestało...
 
reklama
Hej mamuśki:-)
Nie było mnie tydzien czasu i nie wiem czy nadrobie czytając Wasze posty...
U mnie obeszło się bez szpitala (Klaudzia chyba pisała) badania na cholestazę ujemne. Na plusie mam równe 9kg, dzidzia rosnie w tempie zabójczym:-D

Czy macie czasami takie bóle jak na okres??? Ja już tak 2 razy miałam.Dziś też w nocy, pozniej przestało...

mamy mamy wlasnie to byl temat na tydzien jak ciebie nie bylo :) ale kazda doszla do wniosku ze tak musi byc :) ja podgladalam inne miesiace i dziewczyny mialy te bole gdzies miesiac dwa przed rozwiazaniem czyli jak dzidzia powoli juz tam kieruje sie glowka w dol itp
 
Mam niesamowitego doła... Mój mąż znowu zaczął palić, fakt że po kryjomu, ale pali... Czuję to na odległość. Oddala się przy tym ode mnie z dnia na dzień, bo wstydzi się tego co robi i mojej reakcji na to... Płakać mi się chce... :-:)-:)-( Tym bardziej, że teraz to kosztuje od cholery i troche a nas nie stać na wydanie 300 zł miesięcznie na puszczenie "dymka". Tym bardziej, że niedługo już muszę zacząć opłacać uczelnię...
 
Kilolek też się nie wyspałam wzięłam na noc to żelazo myślałam że prześpie te wszystkie dolegliwości żołądkowe a tu niespodzianka męczyłam się do 4 . Może w ciągu dnia się trochę kimniemy:-).
Luuuzna ale smaka narobiłaś tym serniczkiem... Kciuki trzymamy napewno się powiedzie.:-)
 
Ja wczoraj dostałam bardzo silnych skurczy. Bolało jak diabli. Cały brzuch twardy, masakra. Skurcze 30sek-1min. co 7-10 min. Już myślałam że do szpitala pojadę. Mała kopała okropnie, bałam się że mi brzuszek wysadzi:) Przy tym wszystkim okropny ból kręgosłupa. Po około godzinie minęło. Wystraszyłam się bardzo. Może jestem przewrażliwiona ale wydaje mi się że brzuszek poszedł mi na dół kilka cm.:(:( Następna wizyta u gina 09.10. więc jeszcze ponad 2 tyg. Mam nadzieje że damy rade bo mamy dopiero 32 tydzień
 
Hehehe śmieszne te pieluchowe torty:-D

Dzięki - powinnam zakuwać, ale tak mi się STRASZNIE nie chce!!
Może Pan dr będzie łaskawy dla ciężarnej
 
reklama
Mój gin mi powiedział, że od początku mam bardzo nisko brzuch u raczej nie zauważę czy mi się obniżył czy nie. Jedyne co to biegam to wc co 15minut. Wkurza mnie to, gdzie się nie rusze to zaraz kibelka poszukuję :wściekła/y:
Poza tym znów mam zwiększoną dawkę Fenoterolu - oj pchają się te dzidzie na ten świat. I przyznam, ze chciałabym jeszcze te 3 tyg ponosic a potem urodzic.
 
Do góry