reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

A ja dziś już zrobiłam 15 krokietów z kapustą i grzybami. Rodzice nas obdarowali, więc jakoś grzyby musiałam przerobic (trochę tego było:tak:). Zamrożę i będą na chrzciny. Jeszcze z 15 z mięskiem i bedzie prawie dla każdego :)
 
reklama
Mam niesamowitego doła... Mój mąż znowu zaczął palić, fakt że po kryjomu, ale pali... Czuję to na odległość. Oddala się przy tym ode mnie z dnia na dzień, bo wstydzi się tego co robi i mojej reakcji na to... Płakać mi się chce... :-:)-:)-( Tym bardziej, że teraz to kosztuje od cholery i troche a nas nie stać na wydanie 300 zł miesięcznie na puszczenie "dymka". Tym bardziej, że niedługo już muszę zacząć opłacać uczelnię...
no to trochę uciążliwe, bo jeśli skończył z tym to co spowodowało że znów zaczął. Tymbardziej tyle kasy. sama rzucałam długo i go rozumiem. Też ukrywałam to przed swoim M. i nie raz były o to straszne awantury dlatego dla świętego spokoju rzuciłam. Ty mam nadzieję że też tego nie przemilczysz i powiesz mu do słuchu. Tymbarziej jeśli obiecał sam z siebie że nie będzie palił.
 
A ja dziś już zrobiłam 15 krokietów z kapustą i grzybami. Rodzice nas obdarowali, więc jakoś grzyby musiałam przerobic (trochę tego było:tak:). Zamrożę i będą na chrzciny. Jeszcze z 15 z mięskiem i bedzie prawie dla każdego :)
chciało ci się robić tylko 15?? Ja jak robie to już od razu hurtowo ok 50 żeby było co zamrozić, bo mój M to sam na obiad zje z 6. :)) Ja dzisiaj zrobiłam jakieś 100 knedli ze śliwkami. Bo miałam za dużo ciasta. Pewnie obdaruje nimi całą rodzinkę :)) no i będą na 2 dni :))
 
natalunia myślę a nawet jestem pewna że powinnaś z mężem porozmawiać
musi wiedzieć o tym że to Ci nie pasuje nie tak miało być i o Twoich obawach finansowych napewno też i zdrowotnych no nie ukrywajmy palenie raczej nie jest na zdrowie a dzidzi przyda się zdrowy tatuś
mój ojciec zmarł na raka płuc wypalał paczkę dziennie ..... i po co:-(
teraz moje dzieci nie mają jednego dziadka nawet Go nie zdążyły poznać
przecież chodzi o życie ..........


mnie tak wczoraj głowa bolała a dzisiaj od rana walczę z jakąś małą infekcją
wzięłam wapno rutinoscorbin i leżę otulona z ciepłą cytrynką
 
natalunia współczuję... musisz porozmawiać z mężem...
przecież sam się zadeklarował że rzuci ... nikt go nie zmuszał...


MagdaP a moę zadzwonisz do gina i powiesz mu co się stało??
może powinaś iść wcześniej się zbadać??!
 
Ostatnia edycja:
No, urządzimy im świąteczny lansik:tak: Same też dojdziemy już do siebie po porodach i też się wylansujemy;-) co by mężom się podobać:tak:
hehe spoko spoko :-D ja już się nie mogę doczekać.... :rofl2:

kasiiulka świetne foto sobie wrzuciłaś:tak:

katrenki ja nawet nie mam pojęcia od czego to możesz mieć:confused:

a ja .. chyba lewą nogą wstałam:crazy: wszystko mnie wkurza i z chęcią to bym się popłakała....:confused2:już nakrzyczałam na mojego D za nic.... no ale nie pomogło....:eek:
no to nie mam pomysłów jak się wyładować....:growl:
 
Ostatnia edycja:
Ja chciałabym jutro poleżeć, ale trzeba będzie troszke posprzątać, bo goście przyjdą wieczorem:confused2:

dziś za to po egzaminie poleżę...jejku jak mi się nic n ie chce dziś i tylko szukam pretekstu, żeby przerwać naukę
 
reklama
Do góry