reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

Kasia nie strasz:) Wszystkie ciuszki mniejsze do niczego:) Znajoma urodziła synka w 31 tc, w usg robionym tuż przed wyszło, że dziecko waży 1800, a urodziło się 2300, lekka różnica. Także możemy być ciut zaskoczone:-)
 
reklama
Gratuluję :-) i widzę, że nie jestem sama :tak: również mamy dzisiaj 2 rocznicę ślubu. Ja też cosik muszę wykombinować na kolację. Ogólnie marzy mi się długa kąpiel z mezulkime w wanienece, ale z tym brzuszkiem, to nierealne żebyśmy się zmieścili hehehhe. Udanego świętowanka, a Twój mąż na pewno będzie pamietać;-)

wszystkiego najlepszego dziewczyny :-)
a co do wspólnych kąpieli to mój mąż wczoraj mi powiedziała że po porodzie koniec z tym bo z moimi zdolnościami do zachodzenia w ciąże mogłoby sie okazać że tyle wystarczy żebyśmy mieli trzecie dziecko :rofl2:
 
Witacjie dziewczynki:)

Ja dzis jestem w strasznym stanie psychicznym....:wściekła/y: Mialam najgorsza nocke w zyciu...od 24 do 3 mialam skurcze co 20 i co 15 minut.....
Juz myslam ze urodze...dzisiaj w nocy.....Bylam juz u lekarki o 8 rano..no i mam juz 2 cm rozwarcia...:szok:I jak tak dalej pujdzie to nawet i we wrzesniu moge urodzic....:szok:A juz na bank nie dotrwam do terminu.....JESTEM poprstu ZALAMANA!!!! Co jest chyba dobre to to ze maly warzy juz az 1300g..wiec raczej w maire ta waga....

ide sie polzyc buzka


Dudziakowa trzymam kciuki ;-)będzie dobrze:-D



A ja powróciłam do świata po chorobie. Grypa szaleje na dobre . Jeszcze leżę w łóżeczlku , ale jutro już wyjdę choć trochę na słonko.
Dobrze , że gorączki duzej nie miałam , mogłoby się to zle skończyć.. Mały jest ruchliwy jak nigdy a ja im blizej porodu tym większy dół mnie łapie... Z jednej strony się cieszę , ale z drugiej boję się jak sobie poradzę... Jestem ostatnio nieznosna ale na szczęście m,ój M jakoś to znosi...
 
Wiewióra -dzięki za życzenia zdrówka w imieniu synka mam nadzieję ,ze mu się poprawi
Dudziakowa -trzymaj się dzielnie:-)
Martolinka- dużo zdrówka tylko, uważaj z tym słoneczkiem zdradliwa ta pogoda teraz.
Ewelina -napewno będzie ok. z serduszkiem trzymam kciuki:-)
lece robić obiad pa,pa
 
ja dzis tez co 2-3h wstawanie ale chyba sie przyzwyczaiłam dopiero co wstałam wczesniej jak sie przebudzilam to miallam silny ból głowy ... bałam sie brac tabletke bo osttanio tez mnie bolała i bralam wiec wzielam amolem posmarowalam skron i dalej spac powoli przeszło zobaczymy czy wróci.... a ja dzisiaj cos pysznego na obiad musze zrobic w koncu raz tylko przechodzi sie 2 ROCZNICE ŚLUBU :) ciekawe czy maz pamieta... zobaczymy hehe

Gratuluję :-) i widzę, że nie jestem sama :tak: również mamy dzisiaj 2 rocznicę ślubu. Ja też cosik muszę wykombinować na kolację. Ogólnie marzy mi się długa kąpiel z mezulkime w wanienece, ale z tym brzuszkiem, to nierealne żebyśmy się zmieścili hehehhe. Udanego świętowanka, a Twój mąż na pewno będzie pamietać;-)
Wszystiego najlepszego dziewczynki!!
 
reklama
Do góry