reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

zaraz cię opieprzę !!!!
Nie powinnaś nic teraz wieszać !!! To jest zabronione a zwłaszcza w takiej sytuacji jak nasze. Twardnienie brzuszka opisz dokładnie czy to jest ciągle twardy czy co 10 minut puszcza i napina się?? jeśli tak jest przez godzinę to znaczy że trzeba skontaktować się z lekarzem. A nospy nie wiem czy można brać bo skoro już tamte są na rozkurczenie to może nie warto przesadzać.
Czy Ty wiesz że jeśli siedzisz to prawie tak samo dzidzi uciska na szyjkę jak i gdy chodzisz?? więc raczej powinnaś chociaż troszkę poleżeć w ciągu dnia. Ja wystarczy że przejdę się kawałek to też zaczyna mi twardnieć, więc lekarz zabronił długich spacerów i odpoczynek jak najczęściej na leżąco.
Opieprz czesto by mi sie przydal:baffled::baffled::baffled:
Ale pranko wieszalam tylko na suszarce stojacej-rak do gory juz nie zadzieram:tak:

Dzis musze isc na wizyte do gin, nadprogramowo, bo chyba grzybek mi sie przyplatal:baffled:, pierwszy raz w ciazy, i to w dziwnym miejscu-miedzy zgieciem nogi a duza warga stromowa...Najpierw myslalam, ze to otarcie od majtek, wkladek itd, ale swedzialo i pieklo coraz bardziej, zrobilo sie czerwone i ma juz nalot, brrr. Ale to faktycznie przez wkladki. Nosilam je aby nie zmieniac majtek kilka razy dziennie(latwiej wkladke), one sie przesuwaly, uwieraly, ja dodatkowo sie w tamtym miejscu pocilam, bylo cieplo i juz...Nigdy tam nic nie mialam, zawsze wewnatrz...ale lepiej tam niz w srodku, chyba. A ide do gin bo nie chce sama sie leczyc, lepiej niech powie czym...Przyjmuje dopiero od 13tej wiec mam troche czasu.

I jestem niewyspana, to przez leki, siusiu i to pieczenie:baffled:
Po Isoptimie spac mi sie chce, fenoterol powoduje lekkie pobudzenie, a biore go co 6godzin czyli przed samym spaniem, w srodku(prawie)nocy i 2 razy w dzien. Dzis budzilam sie co 2godziny.
 
reklama
Witajcie :) Dawno nie zagladałam, bo nie było czasu. U nas wszystko dobrze. I nareszcie moge powiedzieć, że nie mam już remontu, bo w sobote zostal zakończony. czekamy teraz na meble mają być 23 i począwszy od 24 września mogę zacząć zapelniac komodę synusia.

Dudziakowa Trzymaj sie dzielnie :))))) Trzymamy kciuki musi byc dobrze.
Witamy z powrotem:tak:
I juz nie znkaj na tak dlugo:tak::-D:-D:-D
 
ja dzis tez co 2-3h wstawanie ale chyba sie przyzwyczaiłam dopiero co wstałam wczesniej jak sie przebudzilam to miallam silny ból głowy ... bałam sie brac tabletke bo osttanio tez mnie bolała i bralam wiec wzielam amolem posmarowalam skron i dalej spac powoli przeszło zobaczymy czy wróci.... a ja dzisiaj cos pysznego na obiad musze zrobic w koncu raz tylko przechodzi sie 2 ROCZNICE ŚLUBU :) ciekawe czy maz pamieta... zobaczymy hehe
 
kasiula wszystkiego najleszego :)) Ja mam niedługo pierwszą rocznicę ale po wczorajszym wybryku M to nie wiem co z niej będzie :((
kochana najlepiej powiedz dla swojego ukochanego zeby powiedzial dla tej swojej znajomej zeby nei dzwonila w nocy bo ty spac nie mozesz a jego obudzic nie dasz rady i jak ma zamiar zadzwonic to niech robi to w dzien a pozatym jak teskni to mzoe was odwiedzi... zobaczysz co powie hehe ja mialam wczesniej problem z ec mojego meza bo to byla wielka pierwsza miłosc... i tak gadkami do wkurzalam ze teraz kontaktu nie utrzymuje zebym nie gadala i go nie draznila :) taka juz moja natura a jak nie chcesz to nie mow mu ze czytalas sms bo moze sie wkurzyc bardziej ...

a dziekuje dziekuje :) trzeba bedzie dzis swoje fochy na bok dac i uszczesliwic swoja poloweczke :)
 
Kasiula, nie dość, że terminy podobne to rocznice też:) Ja mam jutro.. ale 9. Już widzę jak mąż leci z bukietem kwiatów:baffled: Jeżeli w ogóle pamięta to raczej nie spodziewam się:baffled:
 
reklama
Kasiula, nie dość, że terminy podobne to rocznice też:) Ja mam jutro.. ale 9. Już widzę jak mąż leci z bukietem kwiatów:baffled: Jeżeli w ogóle pamięta to raczej nie spodziewam się:baffled:


hehe ja wlasnie zeberka odmrazam pozniej upieke moze domysli sie heheh zobaczymy na kwiaty nie licze bo moj stwierdzil ze ja nie koza to mi temu nie daje ich jedynie w doniczce kiedy dal ale stwierdzil ze tez to bez sensu bo on musi je podlewa heheh :) mam nadzieje ze jak przyjdzie to na kompa odrazu nie bedzie leciec moze ten wieczor spedzimy sami.... moze...
 
Do góry