reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

Kasiula, nie dość, że terminy podobne to rocznice też:) Ja mam jutro.. ale 9. Już widzę jak mąż leci z bukietem kwiatów:baffled: Jeżeli w ogóle pamięta to raczej nie spodziewam się:baffled:
mój też tak zazwyczaj pamięta jak i Twój. Ostatnio powiedział swojej mamie że mi dał prezent na rocznicę, dzidziusia, tylko że się trochę spóźni bo rocznice mamy 4 października. A wczoraj mu teściowa przypomniała że a w październiku mam imieniny bo by nie pamiętał. Chociaż do tej pory nie wie w który dzień.
 
reklama
Royanna a moze zylak ci sie robi hmmm????
Ja od 4 miesiąca ciąży leczyłam grzybka a te objawy pieczenia i swędzenia oraz opuchlizna zrobiła się od powstającyh zylaków......
 
Cześć dziewczynki. Wiecie sama jestem na siebie zła. W pt byłam na kontroli z synem ma astme oskrzelową i był już całe lato bez leków. Dałam się namówić na szczepienie na grype no i się zaczęło w nd boli go gardło katar kaszel taki szczekający. Byłam z nim w przychodni niby oskrzela czyste a szczeka jak by miał zapalenie kratani. Dzwonię do tej pani dr. mądrej a ona ,że z powrotem te leki ( sterydy)trzeba wprowadzić dać wapno i jak nie przejdzie to po antybiotyk. Oczywiście pani dr. 100 za wizyte bierze normalnie wkurzyła mnie ,że chej. Ci lekarze co jeden to mądrzejszy.
 
a ja dzisiaj cos pysznego na obiad musze zrobic w koncu raz tylko przechodzi sie 2 ROCZNICE ŚLUBU :) ciekawe czy maz pamieta... zobaczymy hehe

Gratuluję :-) i widzę, że nie jestem sama :tak: również mamy dzisiaj 2 rocznicę ślubu. Ja też cosik muszę wykombinować na kolację. Ogólnie marzy mi się długa kąpiel z mezulkime w wanienece, ale z tym brzuszkiem, to nierealne żebyśmy się zmieścili hehehhe. Udanego świętowanka, a Twój mąż na pewno będzie pamietać;-)
 
Royanna a moze zylak ci sie robi hmmm????
Ja od 4 miesiąca ciąży leczyłam grzybka a te objawy pieczenia i swędzenia oraz opuchlizna zrobiła się od powstającyh zylaków......
Raczej nie...bialy nalot co jakis czas sie zbiera...a raz wydawalo mi sie, cze "zalecialo"mi z wkladki drozdzami:-(
 
Hejka, ja dzisiejszej nocy tak się nawkurzałam, że szok. Niektórzy mieszkańcy w mojej kaltce, zrobili sobie chyba akademik:wściekła/y: Nie ma jak tydzień zacząć od poniedziałkowej imprezy, tak, ze w mieszkaniu obok wszytko słychać w drugim pokoju :wściekła/y: Tym razem już nie wytrzymałam i zwróciłam imprezowiczom uwagę wrrrrrrrrrrrrrr Z tego wszytkiego tak się zdenerwowałam, brzuch mnie rozbolał, stwardniał, jak kamień, tak, że nawet meliska nic nie dała, na szczęście jakoś po 2 zasnęłam.

Kasik30 niektórzy lekarze to porażka. Moja siorka gdyby babka dała jej skierowanie na badanie, kótre siostra nawet jej sugerowała, zaoszczędziłaby pół roku bezowocnej rehabilitacji, która jak się później okazało, tylko pogorszyła stan ręki :no: Życzę zdrówka dla synka :tak:
 
ojjj...wiem cos na temat takich sasiadow.....ostatnio nawet po policje zadzwonilam bo zaczeli sie bic wydzierac jak wrocili o 5 rano po imprezie....na szczescie w pt sie przprowadzamy...D nie moze sie doczekac i juz wczoraj zaczal wszystko pakowac.....:-D
 
reklama
wow.....to chyba jakis wysyp na duze dzieci traz.... ja mam 174 D 186 wiec raczej licze sie z tym ze nasza dzidzia raczej nie bedzie malutka...chociaz ja podobno mialam 54cm i 3300 jak sie urodzilam, czyli tak normalnie.....
 
Do góry