reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

reklama
Witam serdecznie :-)
mam nadzieje, że nie jest jeszcze za późno abym do Was dołączyła ;-)
termin mam nam na 29 listopada i będzie Zuzia :-)
Chyba nie uda mi się nadrobić zaległości ale mam nadzieje aktywnie uczestniczyć w aktualnym życiu forum :-)
Pozdrawiam serdecznie

Witam również :-) U mnie też będzie Zuzia :-):-):-) no i poproszę o książeczkę nataliagorska86@gmail.com
 
tak nie jest. Liczy się pierwsze 30 dni w roku kalendarzowym. Jeśli za 30 dni pracodawca wypłaci, to potem płąci zus niezależnie od przerw!!

u mnie to jest pierwsze zwolnienie, ale szykuje się do końca ciąży. Wczoraj dostałam telefon od gina, żebym jak najszybciej do niego dotarła. Braki żelaza powodują moje złe samopoczucie i podwyższony jakis tam odczyn czegoś tam. Moje skurcze go zaniepokoiły i przejrzał jescze raz badania. Nawet przeprosił za to, że miał wczoraj zły humor i był dla mnie wredny! Dostałam więcej leków i leżenie...
 
to fajnie, ze masz takiego gina...bo ja mam wrazenie, ze te polozne tu sa beznadziejne, chodze na te wizyty ale i tak nic z nich ni wynosze a jak cos sie dzieje to i tak kaza ci dzwonic do szpitala ....bez sensu w ogole...tyle co mierzy mi cisnienie i pyta czy ok, wizyta trwa 5 min, no moze 10....
ja wlasnie wzielam dluga ciepla kompiel...no i troszke lepiej sie czuje...mam nadzieje, ze wroce jutro do normy....
 
moja polozna jest super, bardzo mila i taka ciepla. zawsze sluchamy serduszka, mierzy cisnienie, odpowiada na kazde pytanie, chcialabym ja miec przy porodzie, ale niewiadomo jak jej wypadnie dyzur, wizyta przynajmniej 15 min, a pierwsza trwala godz
 
reklama
nie mowie, ze nie jest mila ale jak co kolwiek mowie czy mam watpliwosci to zawsze jest jedna odpowiedz....to normalne....a jezeli masz jakies watpliwosci zadzon na polozniczy....tyo po co ona jest....zmierzyc cisnienie i posluchac serduszka to ja tez umiem bez szkoly polozniczej...a po zwolnienie czy jakie kolwiek recepty do ogolnego....a w pl idziesz sobie do gina i on wszystko zalatwia....
 
Do góry