reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

nie mowie, ze nie jest mila ale jak co kolwiek mowie czy mam watpliwosci to zawsze jest jedna odpowiedz....to normalne....a jezeli masz jakies watpliwosci zadzon na polozniczy....tyo po co ona jest....zmierzyc cisnienie i posluchac serduszka to ja tez umiem bez szkoly polozniczej...a po zwolnienie czy jakie kolwiek recepty do ogolnego....a w pl idziesz sobie do gina i on wszystko zalatwia....

No to tu faktycznie sie zgadzam, pomimo tego ze moja polozna jest bardzo mila i zawsze pogadamy sobie na rozne tematy to jezeli chodzi o jakakolwiek rade czy pomoc w leczeniu, to praktycznie moglo by jej nie byc... a nikt by nie zauwazyl roznicy hehe.
Ale przynajmniej wypisala mi forme na pieniazki hehe ;-) co by mi jak najszybciej je przyslali hehehehe
 
reklama
u mnie to jest pierwsze zwolnienie, ale szykuje się do końca ciąży. Wczoraj dostałam telefon od gina, żebym jak najszybciej do niego dotarła. Braki żelaza powodują moje złe samopoczucie i podwyższony jakis tam odczyn czegoś tam. Moje skurcze go zaniepokoiły i przejrzał jescze raz badania. Nawet przeprosił za to, że miał wczoraj zły humor i był dla mnie wredny! Dostałam więcej leków i leżenie...
tylko pogratulować lekarza!! Super facet!
 
Obecna!:-)
Dziś byłam chwilę rano, zobaczyłam co napisałyście i się wyłączyłam, były u mnie koleżanki w odwiedzinach z którymi chodziłam na licencjata i musiałam coś tam na stół na szykować, mężowi obiad zrobić i wyprawić go do pracy, ale teraz nadrobiłam o czym pisałyście:tak:
Witam kolejną listopadóweczkę:-)
 
u mnie to jest pierwsze zwolnienie, ale szykuje się do końca ciąży. Wczoraj dostałam telefon od gina, żebym jak najszybciej do niego dotarła. Braki żelaza powodują moje złe samopoczucie i podwyższony jakis tam odczyn czegoś tam. Moje skurcze go zaniepokoiły i przejrzał jescze raz badania. Nawet przeprosił za to, że miał wczoraj zły humor i był dla mnie wredny! Dostałam więcej leków i leżenie...

o widzisz :) to moze juz ci problemow nie bedzie robil z l4
 
Hej

Ja też ciągle mam problem z ubraniami, nie mówiąc już o tym jak żle czuję sie taka gruba.... Zawsze byłam wręcz wychudzona, przez ostatnie 4 lata byłam szczupła i choć bardzo cieszę się dzidziusiem to szlak mnie trafia jak przymierzam kiecki na wesele. Może gdyby nie ono to bym miała wszystko gdzieś, ale ja mam rzadko jakieś wesela, o tym dowiedziałam się już będąc w ciąży. Wesele za 2 tyg. a ja dalej nic nie mam. Wczoraj na zakupach to było mi bardzo przykro i na pocieszenie kupiłam Lence piękną sukieneczkę bombkę ciemnoróżową, i już mi lepiej

Mam czasem takie głupie uczucie kłucia w podbrzuszu, jakby mnie ktoś szpilką kuł, miał ktoś tak?
 
Hej

Ja też ciągle mam problem z ubraniami, nie mówiąc już o tym jak żle czuję sie taka gruba.... Zawsze byłam wręcz wychudzona, przez ostatnie 4 lata byłam szczupła i choć bardzo cieszę się dzidziusiem to szlak mnie trafia jak przymierzam kiecki na wesele. Może gdyby nie ono to bym miała wszystko gdzieś, ale ja mam rzadko jakieś wesela, o tym dowiedziałam się już będąc w ciąży. Wesele za 2 tyg. a ja dalej nic nie mam. Wczoraj na zakupach to było mi bardzo przykro i na pocieszenie kupiłam Lence piękną sukieneczkę bombkę ciemnoróżową, i już mi lepiej

Mam czasem takie głupie uczucie kłucia w podbrzuszu, jakby mnie ktoś szpilką kuł, miał ktoś tak?

To klucie też czasem mam, ale to jak w ciągu dnia się na robię, albo na chodzę. Chyba sygnał, żeby zastopować.
A na wesele na pewno coś znajdziesz, fajnym rozwiązaniem jest dłuższa tunika i leginsy- jakieś zakończone koronką do łydki, myślę, ze to fajnie wygląda.
 
martolinka - karteczkę z adresem zgubie, może powinnam zrobić tatuaż ;-)

zaklenta, Asia_rem - dzień dobry :-D

Gie-ośka - no tak, a ilością dni dałam ciała o 3, ale czepiłam się, że przerwa w zwolnieniu powoduje powrót obowiązku płatniczego na pracodawcę.. Sama jestem pracodawcą :eek::ninja2:

enka - kilka dziewczyn pisało o kłuciu. Mnie też kłuje czasem. Ponoć to macica się rozciąga, niegroźne :tak:

pada:-) nareszcie:-)
 
reklama
pada, wreszcie czuję, że żyję! :-Dod rana szedł ten niż, no i doszedł...zawiasy mnie bolą - ziewnęłam dziś chyba z 300 razy:szok: jak u Was? podobno burze w Polsce szaleją?
 
Do góry