reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

reklama
Wiecie co mi to się wydaje , że to już końcówka ciąży tak na Nas wpływa.Pogoda fakt codziennie inna.Ale jak sobie przypomnę to ja np uwielbiam lato i słońce , a będąc w ciąży marzę o deszczu i chłodzie.Im bliżej tym gorzej się czuję, jak słonica. Jak w posprzątanie łazienki zawsze mi mało czasu zajmowało tak teraz na raty sprzątałam.Schylanie najgorsze.Wiem narzekam ale czuję że wszystkie czynnoścvi powoli sprawiają mi trudność no i te bóle głowy.
Przeczytałam że w III trymestrze możemy mieć takie samopoczucie jak na początku i nawet się zgadza , na szczęście nie muszę lecieć z głową do kibelka.
oby nie, bo ja początek miałam mega koszmarny!
 
A tak mi przyszło do głowy... jak już się zaczniemy sypać to jak bedziemy się o tym informować? Ja mam co prawda neta w komórce ale strasznie lipny (no i haseł nie pamiętam :zawstydzona/y:) tylko do gg się nadaje. Może zrobimy sobie jakąs bazę numerów gg albo telefonów? Albo wybierzemy jedną i do niej będziemy pisać? (może moderator? ;-)) Żebyśmy były na bieżąco. Bo nie oszukujmy się to będą najciekawsze informacje na naszym forum :-)
 
Witam serdecznie :-)
mam nadzieje, że nie jest jeszcze za późno abym do Was dołączyła ;-)
termin mam nam na 29 listopada i będzie Zuzia :-)
Chyba nie uda mi się nadrobić zaległości ale mam nadzieje aktywnie uczestniczyć w aktualnym życiu forum :-)
Pozdrawiam serdecznie

Witamy;-) z nami milej leci czas;-)
ja też poproszę marta.kapiszon@wp.pl
 
A tak mi przyszło do głowy... jak już się zaczniemy sypać to jak bedziemy się o tym informować? Ja mam co prawda neta w komórce ale strasznie lipny (no i haseł nie pamiętam :zawstydzona/y:) tylko do gg się nadaje. Może zrobimy sobie jakąs bazę numerów gg albo telefonów? Albo wybierzemy jedną i do niej będziemy pisać? (może moderator? ;-)) Żebyśmy były na bieżąco. Bo nie oszukujmy się to będą najciekawsze informacje na naszym forum :-)

kilolek masz rację- to najbardziej interesujacy nas temat i właściwie to wszystko prowadzi do jednego celu;-) i chyba najlepiej byłoby zdawać relację moderatorowi i podać swój numer jemu zeby był kontakt;-) tylko kto nim teraz właściwie jest? zrobiłam pas w nadążaniu z tym tematem
 
A tak mi przyszło do głowy... jak już się zaczniemy sypać to jak bedziemy się o tym informować? Ja mam co prawda neta w komórce ale strasznie lipny (no i haseł nie pamiętam :zawstydzona/y:) tylko do gg się nadaje. Może zrobimy sobie jakąs bazę numerów gg albo telefonów? Albo wybierzemy jedną i do niej będziemy pisać? (może moderator? ;-)) Żebyśmy były na bieżąco. Bo nie oszukujmy się to będą najciekawsze informacje na naszym forum :-)

zgadzam sie w 100% ;-)
 
Najpierw przeczytałam Twojego posta niedokładnie i zrozumiałam , że polałaś sie tym wrzatkiem specjalnie zeby sprawdzic przesąd i myslałam , że ciaża odbiera z czasem rozum:-) dopiero wtedy przeczytałam ze zrozumieniem;-)

hahaha, z tym rozumem też trafiłaś.. strasznie się dziś zdenerwowałam.. szłam do domu, weszłąm na moje trzecie poiętro, minęłam włąsne drzwi i poszłam wyżej.. a że mam dwupoziomowe to wyżej nie ma drzwi. Jest ściana. Że coś jest nie tak zauważyłam dopiero wtedy, gdy stuknęłam kluczem w tę ścianę.. pierwsza myśl, że mnie zamurowali, no ale że chciało im się gładź położyć i pomalowac..
jak się nie zgubię w tej ciąży to bedzie na prawde dobrze... :eek:
 
reklama
a to jest Twoje pierwsze zwolnienie czy kontynuacja??Bo pracodawca placi przez pierwsze 33dni a potem zus o ile jest kontynuowane zwonienie..bo jesli pojdziesz np na jeden dzien do pracy a potem na zwolnienie bo znowu pracodawca placi:-)

tak nie jest. Liczy się pierwsze 30 dni w roku kalendarzowym. Jeśli za 30 dni pracodawca wypłaci, to potem płąci zus niezależnie od przerw!!
 
Do góry