reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

Cześć dziewczynki ,w końcu normalna pogoda się zrobiła.Może jeszcze jakiś spacerek dziś zalicze bo popołudniu na urodziny jadę do mojej siostrzenicy 4 latka kończy . Jak ten czas leci ,a pamiętam jak się dopiero urodziła.
Kingula 82 mi np. na jakieś swędzenia pomagał kwas mlekowy jest bez recepty w tabletkach i można brać w ciąży to się też bierze przy grzybicy przy antybiotykach itp.
 
reklama
ja ciesze sie, ze bede mama i juznie moge sie doczekac ale czasem przeraza mnie troche to, ze teraz to juz odpowiedzialnosc na zawsze....i odwrotu juz nie ma ale taka kolej rzeczy....:tak:
 
Dziękuję bardzo za link do stronki o sukienkach, tylko przepraszam bo zapomniałam komu mam podziekować :zawstydzona/y:
nic nie szkodzi, mam nadzieje ze sobie cos znajdziesz i sie pochwalisz, a jak tam ci nic nie bedzie odpowiadalo to jest jeszcze wiele sklepow i stron z ciuszkami wlasnie dla ciezarnych i nie musisz nic przerabiac i brzuszek czuje sie w nich dobrze.
 
dziewczynki w ten weekend sie przeprowadzam na nowe mieszkanko, a tam nie mam jeszcze internetu. także nie wiem kiedy dokładniedo Was wrócę, ale mam nadzieję, że w przeciągu 2 tygodni. :) zresztą ja i tak mało ostatnio piszę bo wiecznie biegam, cos załatwiam, albo w pracy siedzę, więc myślę, ze bardzo tęsnić ie będziecie :)
buziole i pozdrowienia
 
No to i jak sie dzis witam. Wlasnie zjadlam z mezusiem sniadanko i on poszedl do pracy, a ja mam caly weekend dla siebie. Ten weekend poswiecam niuni, tzn. duzo lezenia, zdrowe jedzonko i wieczorem dluga kapiel. Musze jej podziekowac ze tak pieknie zniosla lot i zmiane klimatu:)
Jesli nie zacznie padac, to moze na godzinke udam sie na miasto, moze jakis nowy komplecik kupie dzidziulce:) Musze tez posegregowac troche dokumentow, ale nie planuje zadnych porzadkow ani ciezkich prac:)
U nas wietrznie jak zwykle, ale o dziwo nie pada:)
Obiecalam sobie tez wrocic na forum, zeby byc na biezaco w koncu, bede wiec czesciej tu zagladac:)
Milego dnia mamusie...
 
dziewczynki w ten weekend sie przeprowadzam na nowe mieszkanko, a tam nie mam jeszcze internetu. także nie wiem kiedy dokładniedo Was wrócę, ale mam nadzieję, że w przeciągu 2 tygodni. :) zresztą ja i tak mało ostatnio piszę bo wiecznie biegam, cos załatwiam, albo w pracy siedzę, więc myślę, ze bardzo tęsnić ie będziecie :)
buziole i pozdrowienia

Oczywiscie ze bedziemy tesknic :-:)zawstydzona/y:
Zycze milej i spokojnej przeprowadzki. Odpoczywaj duzo i dbaj o siebie i maluszka :-):-)
A jak tylko bedziesz miec internet to pisz co u Ciebie slychac :) Do napisania... :*
 
pianistka witaj na pokładzie :-)
na dzień dzisiejszy to chyba żadna nie wczasuje w szpitalu
chyba że coś przeoczyłam:sorry2: ale raczej wszystkie powróciły do domciu
nawet dudziakowa:tak:

większość z nas ma dosyć upałów, męczymy się dłuższymi spacerkami a dzidzie rosną sobie zdrowo :tak:
pierzemy i układamy ciuszki

no tyle co pamiętam

Dziekuje za streszczenie, Kasiu. Dobrze ze wszystkie macie sie swietnie, tylko patrzec jak zaczniemy sie po kolei rozpakowywac:)
 
a ja jutro zaczynam 8 miesiac:szok::szok::szok:
pełne 2 miesiace zostały ....:szok::szok::szok::szok:

jakby co, to ja się nie ścigam ;-)

a ja wcale się nie ciesze, że jest chłodniej, bo przez to się ciśnienie zmieniło i ja mam teraz 90/50. Szczerze mówiąc to nie jest cśnienie, przy jakim można sie dobrze czuć.. i jeszcze ten mały wariat w brzuchu :szok:
 
Kingula, ja niestety nie pomoge w twoim problemie, bo z grzybica nie mialam do czynienia. Czytalam tylko ze aby zapobiec, nie nalezy przesadzac z higiena, tzn. podmywac sie zbyt czesto uzywajac plynu lub mysla, powinno sie natomiast unikac stringow, uzywania wkladek higienicznych (jesli juz to czesto wymieniac), no i najlepiej przemywac miejsca intymne sama woda lub delikatnymi plynami przenaczonymi dla kobiet w ciazy.
U nas w Szkocji tez ginekologa sie nie spotyka, ja bedac teraz na urlopie w Polsce mialam pierwsze w ciazy badanie ginekologiczne, cale szczescie wszystko okej, lekarz zapewnil mnie ze szyjka jest zamknieta, ma dobra dlugosc i wszystko wyglada prawidlowo.
Najlepiej idz u siebie w Norwegii do poloznej i powiedz ze cie tak swedzi ze nie mozesz wytrzymac, na pewno maja swoje masci i leki i pomoga pozbyc sie tych dolegliwosci.
 
reklama
Witajcie! Odkąd wróciłam do pracy wcale nie mam czasu na forum. Może i czas znalazłby się, ale jak wracam to już nie chce mi sie w monitor patrzeć po 8 godzinach siedzenia przed nim. Wolę sobie troszkę odpocząć, żeby dzidzia zdrowo rosła.
Dzisiaj troszkę poczytam a tymczasem pozdrawiam serdecznie :-)
 
Do góry