reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

no u nas tak, możesz sobie wybierać w lekarzach i chodzić prywatnie. Chociaż ja akurat płacę 200zł i jest to u nas norma. Ale nie wszędzie jest powszechny dostęp d lekarzy.
 
reklama
Z resztą każdy swój rozum ma i zrobi po swojemu. Nei sądzę, by ktokolwiek przyjął w ciązy lek wydawany bez recepty bez wcześniejszego zapoznania się z ulotką.
 
z tymi lekami naprawdę bywa baaaardzo różnie, a poza tym regularne stosowanie clotrimazolu uodparnia grzyby i sprawia, że są one cięższe do zwalczenia! Nie mozna stosować do okładania jogurtów, maślanek itp zawierających cukier!!! Jeśli już to tylko i wyłącznie produktów naturalnych (kefir, maślanka naturalna itp).
 
Miran, 30 tydzień to już z górki :-) Podziwiam cię dziewczyno naprawdę!! Ja leżę dopiero od wczoraj, a już wszystko mnie boli. Głupio się czuję tak leżąc cały dzień i nic nie robiąc. Patrzę tylko jak mój M po pracy jeszcze sprząta i gotuje, a dziś nawet prasował!!!! Oby wytrzymał do końca z takim nastawieniem, bo naprawdę mam wyrzuty sumienia :-( [/QUOTE
Niestety nasi ukochani nie wytrzymuja... Przynajmniej moj.... Bardzo sie stara, ale coz... Ze dwa razy odkurzyl cale mieszkanko, lecz teraz koty z kurzu wszedzie, a ja nie mam serca mu o tym mowic. Naczynia zmywa juz co drugi dzien, a nie tak jak kiedys codziennie. Gotowac tez zdarzylo mu sie raz czy dwa. Pozniej przeszlismy na dania na telefon lub usmiechy do siostry meza czy tesciowej. Teraz czasem wstaje i cos pichce na szybko, bo w koncu jesc trzeba...
Co do lezenia to juz nawet nie martwie sie odlezynami. Do boli kregoslupa tez sie mozna przyzwyczaic. Gozej, ze jak wstaje to zupelnie jak pijany zajac. Nawet prosto juz chodzic nie potrafie. Ciekawe jak bedzie jak sie Viki urodzi. Mam nadzieje, ze szybko wroce do formy i bede mogla sie nia zajac...
 
czas leci nieubłaganie... Już nie mogę się doczekać maleństwa no i nie mogę się doczekać życia bez zgagi i opuchlizny! Wczoraj sikalam zaledwie 3 razy a wypiłam 2 l wody!!! Dzisiaj wstałam niesamowicie opuchnięta i cały dzień jestem na diecie płynnej i na szczęście pomaga...\

Miran, na szczęście już niedługo ;-) a po urodzeniu dziecka, podobno niezłej energii się dostaje.
 
wiecie co mnie ostatnio przeraza moj suwaczek jak tam tygodnie ubywaja....jeden za drugim....to uswiadamia mi to jak to juz blisko...wczesniej sobie myslalam, ze to jeszcze kilka miesiecy....tyle czasu, a teraz zwlaszcza, ze jam termin na 6-go to kwestia paru tygodni!!!!:szok:
 
wiecie co mnie ostatnio przeraza moj suwaczek jak tam tygodnie ubywaja....jeden za drugim....to uswiadamia mi to jak to juz blisko...wczesniej sobie myslalam, ze to jeszcze kilka miesiecy....tyle czasu, a teraz zwlaszcza, ze jam termin na 6-go to kwestia paru tygodni!!!!:szok:
no już właściwieza 7 tygodni to już będziemy w terminie porodu! A wyczytałam dzisiaj w kalendarzu ciązy, ze za tydzień nasze (pisze nasze bo tterminy mamy podobne) dzidzie będą miały w pełni rozwinięte płuca i powinny juz umiec same oddychać.
 
reklama
masakra co....dotrze to do mnie chyba dopiero jak juz wroce z dzidzia do domu....i zostaniemy z tym wszystkim sami we troje....:szok:pewnie bede w takim samym szoku jak gdy zobaczylam 2 kreski na 4 kolejnych testach ciazowych:-D
 
Do góry