reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

Taaa.... tylko, że ta klima byłaby warta więcej niż moje auto :-D Ostatnio zaparkowałam w mieście i zostawiłam spuszczoną szybę od strony pasażera. I jak wróciłam i to zobaczyłam, to aż przykro mi się zrobiło, że mam tak badziewne radio, że nawet żadnemu złodziejowi nie chciało się go wyjąć :-D
ale przyynajmniej jakies autko masz!

O matko! Przegapiłam to:-( Ale najważniejsze, że już jest dobrze, oszczędzaj się i nie denerwuj, to jakieś fatum, też się z mężem kłóciłam w poniedziałek i potem brzuch mnie bolał w dole, u ryczałam się przy tym, aż mały mi się mniej ruszał- nie nawiedzę takich sytuacji, bo ja zawsze płaczę jak się kłócimy, ja to jestem starsznie nerwowa i wrażliwa:zawstydzona/y::-( a nasze kłótnie są najczęściej przez osoby trzecie:wściekła/y:
wniosek: wszystko przez ttych facetów! Mam nadzieję, że mójj sobie uświadamia, z eto przez niego :sorry2:
 
reklama
Cześć

A ja siedzę sama w domu bo mój mężulo na piwko poszedł i spóżnia sie juz z 1,5h. Ale napracował się przy remoncie, i nic mu nie mogę powiedzieć....

Ja bardzo dużo słyszałam, żę od witamin są duże dzieci, ale nie zawsze. Dlatego biorę je od 4 miesiąca i tak około co 2 dzień. Z tego względu m. in. poszłam na zwolnienie, żeby dziecka nie truć sztucznymi za mocno i dbać o dietę( buraki, natka pietruszk itd). I nie mam anemii. Hemoglobinę mam troszkę słabszą, ale wiem, że mogłabym sie lepiej starać. No i gdyby coś było nie tak to zacznę brać częściej witaminki

Dziękuję bardzo za link do stronki o sukienkach, tylko przepraszam bo zapomniałam komu mam podziekować :zawstydzona/y:
 
Witam Dzieweczyny :-)


Ogólnie też meczą mnie wątpliwości jak ja sobie dam radę sama, mąż w pracy całymi dniami, mama daleko, nie mamy tutaj żadnej rodzinki. Dobrze, że chociaż po porodzie na tydzień przyjedzie mamuśka :tak: A o obawach z kasą to już nie wspomnę, a tam kończę temat, nie będę Wam tutaj smucić :sorry2:

dasz radę :tak:
ja też samiuteńka jestem ze wszystkim mam tylko męża który ciągle pracuje i zaraz będę miała dwójkę dzieci:szok:
jestem przeraażona ale wiem że muszę dać radę:tak:

a do mnie to żadna mamusia nie dojedzie:no:zresztą szkoda gadać taką mam rodzinkę:wściekła/y::dry:

będzie dobrze:tak::-)
a jak masz ochotę to smuć po to jesteśmy żeby pogłaskać i pocieszyć
 
Ostatnia edycja:
Dzien dobry wszystkim mamusia!

I w koncu sobota, szkoda tylko ze moj malzonek musi dzisiaj pracowac, no ale wydatkow nigdy nie brauje i pieniazki sie przydadza.

Kochane poradzcie mi bo ja juz nie wiem co mam robic. Nie moge sie pozbyc tej okropnej grzybicy. Ostatnio smarowalam sie mascia ktora doktorka mi polecila Clotrimazolum, i jak uzywam te masc co dziennie to jest ok, ale jak tylko przestaje na drugi dzien zaczynam znowu czuc swedzenie. Moze to moja fantazja, albo juz jestem za bardzo przewrazliwiona. Kurcze porod zbliza sie wielkimi krokami, a ja nie chce isc w takim stanie rodzic :o(
Powiem tyle ze przez cala ciaze nie bylam u ginekologa, bo w Norwegii mowia, ze nie ma takiej potrzeby. Wiec chodze tylko do poloznej i do lekarza ogolnego.
Moze wy macie jakies sposoby, ktore by mi pomogly?


 
Powiem tyle ze przez cala ciaze nie bylam u ginekologa, bo w Norwegii mowia, ze nie ma takiej potrzeby. Wiec chodze tylko do poloznej i do lekarza ogolnego.
Moze wy macie jakies sposoby, ktore by mi pomogly?
http://glitery.pl/

http://www.suwaczek.pl/

niestety wszystkie sposoby jakie ja znam, są na receptę. Najskuteczniejszy, po któym nie miałam nawrotu nazywa się pimafucin.. 3 globulki i po kłopocie. A clotrimazolum tylko wspomagająco, żeby od razu przestalo swędzieć.:cool2:
 
Niestety ja biore Pimafucin w globulkach od 4 miesięcy i dupa..... Nic mi nie pomaga. jak tylko nie wezmę globulki to mozna się wściec tam na dole.....
Jeszcze mam żylaki sromu.... świetnie.....

Mojej koleżance infekcja zniknęła po porodzie, podczas ciąży też nic właściwie na nią nie działało....
 
Witam Mamusie :)
ja juz wstałam cieżka noc byla za mna ... ciezko mi oddychac bylo jak lezałam wiec musialam lezec na stercie poduszek a pozniej powoli wyciagalam jedna az wkoncu było ok.... tylko jak wstalam siku w nocy to myslalam ze zwymiotuje tak gdzies mi dzidzia sie wbijała ze szok ... myslalam ze szklanka mleka pomoze ale niestety nie nawet nie dalam rady wypic aj cos tam pomarudziłam i wogole i jakos poszło cieżko ale poszło ....
 
a mi się chyba dzidź jednak przekręcił głową do dołu - od wczoraj biegam do toalety co godzinę, i rozsadza mi żebra :szok: no na mur próbuje sobie nogi prostować i stoi sobie na głowie na moim pęcherzu :-( w sumie fajnie, tylko żeby tak nie bolało :baffled: w środę idę do gina to może mi powie czy rzeczywiście...
 
reklama
Do góry