reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

reklama
Kasiiula gratulacje!!!!:-) Chyba będziesz pierwsza, co? :-)

Dziś nareszcie chłodniej!! Od razu żyć się che :-) Gdyby nie to, że muszę leżeć już dawno byłabym na spacerze!
Mnie dziś strasznie plecy i nogi bolą, ale myślę że to mój organizm do leżenia się przyzwyczaja :-)

Miłego dzionka dziewczyny!! Idę na śniadanko :-)
 
Witam sie z rana ;-)

Moj maz tez w pracy... pogoda piekna, a ja jak zwykle sama w domu :-( trzeba sie zabrac za pozadki bo nic innego mi nie zostaje...
no i calkowicie zaczac przygotowania do remontu pokoiku syneczka. :-) juz w przyszla sobote jak wszystko dobrze pojdzie malowansko i przerobki beda :-)
Pozniej sprzatansko i dekorowanie, no a pozniej zaczne prac wszystko pomalutku i spokojnie przygotowywac sie do porodu.
 
Dziekuje dziewczyny za rade. Pojde do apteki i zapytam o ten srodek o ktorym pisalyscie. jak narazie to robie sobie oklady z jogurtu,... slyszalam ze tez moga byc pomocne.

Co do remontow, to ja tez szaleje na tym punkcie. Praktycznie to juz wszystko mam kupione, tylko czekam az moj kochany w pokoiku dzieciecym polozy mi fototapete i reszte scian wymaluje. Uwielbiam dekorowac i urzdzac.
Dziewczyny a u was jak postepy w przygotowaniu kacika dla dziecka? Jak macie juz cos gotowe to wklejajcie fotki, chetnie poogladam. :-)
A dzisiaj wezme sie za dalsza czesc prasowania i ukladania.

 
A u mnie dzisiaj i jutro w parku jest Akademia Zdrowego Rozwoju Pampers(chyba tak to się nazywa). Rozmawiałam wczoraj przez telefon ze swoją ginekolog i powiedziała, że mogę sobie na trochę tam pojechać ale autem,(taki bonus za dobre sprawowanie heh) i starać się przysiadywać gdzie popadnie. Ale się cieszę :-D Podobno bardzo fajna sprawa, można się b.dużo dowiedzieć a i jakichś gratisów dostać :blink:
Zobaczymy jak to będzie, mam tylko nadzieję, że będzie chłodno tak jak jest teraz bo inaczej nici z mojej "wyprawy".
 
Hejka,

Kaśka k dzięki za miłe słowa :tak:
Miran teraz to juz tylko z górki
Bosastopka odpoczywaj i relaksuj się, a Partner to daje niezły przykład swojej opiekuńczości :-)

Ja też jestem w szoku, że ten czas tak leci :szok:
Kurcze a jak opisujecie, jak Maluszki dają czadu w położeniu główkowym to może ten mój wstydzioch i leniuszek niech jeszcze sobie na pleckach poleży ;-)
 
Dziekuje dziewczyny za rade. Pojde do apteki i zapytam o ten srodek o ktorym pisalyscie. jak narazie to robie sobie oklady z jogurtu,... slyszalam ze tez moga byc pomocne.

Co do remontow, to ja tez szaleje na tym punkcie. Praktycznie to juz wszystko mam kupione, tylko czekam az moj kochany w pokoiku dzieciecym polozy mi fototapete i reszte scian wymaluje. Uwielbiam dekorowac i urzdzac.
Dziewczyny a u was jak postepy w przygotowaniu kacika dla dziecka? Jak macie juz cos gotowe to wklejajcie fotki, chetnie poogladam. :-)
A dzisiaj wezme sie za dalsza czesc prasowania i ukladania.


Kingula na temat pokoikow zerknij sobie na watek "Kacik naszych szczesc...."
https://www.babyboom.pl/forum/listo...jak-posuwa-sie-praca-i-efekt-koncowy-d-29192/

Tam wszystkie piszemy o pokoikach i o pracy nad nimi :-) oczywiscie pochwal sie tam swoimi pomyslami :-)
 
hihi zobaczymy ktora pierwsza bedzie :) ale juz w październiku sa sygnały przedporodowe wrzesien to szybko sie teraz rozpakowuje jakos :) no i my zostałysmy ... jak narazie to cicho jaka kolwiek mama sygnałów nie daje nawet Bura chce czekac do listopada ;-) zobaczymy co nam los da :) a na Akademie Pampersa tez sie wybieram ale dopiero 9-10 wrzesien bedzie u nas wiec jeszcze troche .... a czas naprawde leci jak oszalały niedawno pisałysmy o badaniach z 12tc i cieszyłysmy sie drobnostkami naszymy fasolkami a tu co :szok: juz finish zaraz :) dobrze ze bedziemy mialy siebie tez pozniej i bedziemy służyły se rada i porada :) zdjeciami maluchów co urosły w brzuszkach naszych :)
wszytskie dzieci nasze sa :) bo wszytsko razem przechodzimy i cieszymy sie z kazdej dobre nowiny i martwimy sie jak cos sie dzieje z ktoras mamusia :)
a wiec... przygotowujmy sie na przyjscie dzieciaczków :) tak mało czasu i "wolnosci" niezaleznej zostało :) trzeba korzystac z czasu ze (tak jak w moim przypadku) nie mamy dzieci i nacieszyc sie soba bo pozniej bedziemy musieli sie dzielic soba miedzy mezem i naszym skarbem :)
 
reklama
Hej :-)
Dzień pochmurny, ale chociaż upaly nie męczą...
obudziłam się ze skurczem w lewej ;-)łydce, a za 2 godz w kolejnej:baffled: okropne...magnez pewnie powinnam brać, ale gin mi nie powiedziała, żeby brać...ehhh
wczoraj miałam humorki (jak to ciężarna)i chodziłam naburmuszona na mojego T. z byle powodu.
dzis juz o niebo lepiej:-)
Wczoraj upichciłam rybkę po grecku, teraz zajadam się drożdżówą (nie ma to jak własna kuchnia:tak:)
Czekamy na mebeki teraz, no a ja ciąglę szukam łóżeczka dla Alanka i suszarki dla mamusi:-D
 
Do góry