reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

(...)Lekarz zapytał mnie o datę ostatniej miesiączki. To ważne, bo ja nie mam liczonej ciąży od daty ost miesiaczki, tylko od pomiaru synka na USG 2d. No i na 4d się nie zdziwił, że to 26 tc.
Ja tak mialam w pierwszej ciazy i tego terminu sie trzymalismy(z pierwszego udg) i wyszedla najbradziej trafnie. Wiadomo, pozniej dzidzia rosnie "skokami" i rozne terminy wychodza. Ja mialam na 28.08, urodzilam 29.08:tak:. Ciekawe jak teraz wyjdzie...z pierwszego usg mam na 8.11:confused:...a w Om 15.11:tak:choc ostatnio wyszlo chyba z usg 13.11...
 
reklama
pewnie, ze zawsze mozesz poleciec...czasem trzeba wybrac miedzy waznym a wazniejszym....ja zrezygnowalam ze slubu brata ale nie zaryzykowalabym w wysokiej ciazy mimo, ze bardzo chcialabym tam byc.....:-(ale gdyby cos sie stalo to bym sobie nigdy ne wybaczyla....

Witam:-)
Wiem,ze macie obawy co do latania samolotem i slusznie.Ja rowniez. Kiedy bylam w pierwszej ciazy w Polsce bylam dwa razy,starsznie sie balam ze cos sie stanie i mysle ze bardziej sama sie nakrecilam ze dziecku cos bedzie. W tej ciazy lecialam raz i wszystko bylo ok.ogolnie dobrze znosze latanie samolotem,nic mi nie dolega i dobrze sie czuje...tyle tylko ze za kazdym razem jest ten stres,mniejszy lub wiekszy:zawstydzona/y::-(.Nie wiem jeszcze co zrobie,byc moze odloze ten lot na pozniej.Zobacze co mi jeszcze lekarz powie.
 
pewnie, ze zawsze mozesz poleciec...czasem trzeba wybrac miedzy waznym a wazniejszym....ja zrezygnowalam ze slubu brata ale nie zaryzykowalabym w wysokiej ciazy mimo, ze bardzo chcialabym tam byc.....:-(ale gdyby cos sie stalo to bym sobie nigdy ne wybaczyla....
dokładnie tak samo myślę...
a przeciaż wiadomo że nawet brat by się nie obraził bo zrozumie sytuację....
a takie ryyko nie zawsze jest opłacalne......
 
hejka;)


A u mnie dziewczyny urwanie glowy....w sobote jak w niedziele byly pielgrzymki do mnie cala rodzinka sie zjecfhala a najbardziej to mojej sisotry dzieci sie za mna stesknily.....


A i juz wiem jak bedzie mial nasz synek na imie wybralismy ze bedzie........

JULIAN MATEUSZ inaczej Julek:)

Mialam wam napisac wczoraj ale juz usnelam....

Dobrze sie czuje...ogolnie tylko...gardlo cos mnie pobolew...:-( zawsze cos musi byc......ehhe

a teraz moje zdjecie brzuszka....wyglada dosc okazale bo sie bardziej wygielam....ehhe ale tak naprawde jest troszke mniejszy...

a i jeszcze pokazuje zdjecie komody na synka i kolor scian jego pokoju ale cos malo wyrazne to kolor zielony jaki jasny....


buzka;)
 

Załączniki

  • CIMG2531.JPG
    CIMG2531.JPG
    42,7 KB · Wyświetleń: 43
  • CIMG2527.JPG
    CIMG2527.JPG
    36,1 KB · Wyświetleń: 49
reklama
Do góry