reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

Hej Dziewczyny, melduję, że już doturlałam się do domu:-)
Podróż była masakryczna bo mimo, że wyjechaliśmy po 16 to i tak była taka duchota, ze szok:szok: Wyjechalibyśmy sobie wieczorkiem, ale po drodze zajechaliśmy do Wrocka po wózek, okazja była, więc dlaczego nie skorzystać, tak nam sie to fajnie ułożyło.

Co do mojego upadku ze schodów, sińce na pewnej częsci mojego ciała, uświadomiły mi, że moja "latynoska pupa", (jak ja ją nazywam heheh), nieźle zamortyzowała upadek ;-)
Na szczęście obyło się bez jakiejś tam szyny. Chirurg zalecił okłady z altacetu i mało ruchu. Stopa już mniej spuchnięta ale jeszcze sinawa.

Ja też zaczynam odczuwać częstsze bóle w krzyżu, mam też problemy z oddychaniem, noo i to moje ciśnienie, nawet po tym relanium miałam wczoraj wieczorem 130/85. Dzisiaj ostatnia tableta, mam nadzieje, że już nie będe musiała barć :no:
Listopadowy leniwiec życzy miłego dzionka:-)
 
reklama
dziewczyny czy czujecie jakieś skurcze? Podobno dwa miesiące przed terminem mogą być tak zwane przewidywające czy przygotowywawcze coś w tym stylu, sama do końca nie wiem czy u mnie to skurcz czy wypychanie dzidziusia, a muszę się przyznać, że to druga ciąża ale w pierwszej nic takiego nie miałam.
 
dziewczyny czy czujecie jakieś skurcze? Podobno dwa miesiące przed terminem mogą być tak zwane przewidywające czy przygotowywawcze coś w tym stylu, sama do końca nie wiem czy u mnie to skurcz czy wypychanie dzidziusia, a muszę się przyznać, że to druga ciąża ale w pierwszej nic takiego nie miałam.
ja mam co najmniej od misiąca takie przepowiiadające. Bo wcześniej miałam też skurcze ale jakies tam inne, takie bardziej szkodliwe niż pomocne.
 
Dziewczynki a ten no-scar(?) to można w zwykłej aptece kupić? można go stosować w ciązy? przepraszam jeżeli powielam pytanie , które już być moze padło;-)
dziadkom należą się gratulacje- 55 lat godne podziwu:tak: Moi rodzice rozwiedli się również po długim 23 letnim stażu niecałe pół roku temu. Uważam , że to i tak za pozno , ale to już historia na inne forum;-)

Martolinka doslownie 2 posty wyzej pisalam o tym kremiku ze prawdopodobnie nie mozna go uzywac w czasie ciazy :-( a kupic mozna go w aptece lub na allegro ;-) Dziewczyny na teraz polecaja MUSTELE zamiast no-scar. ;-)
 
Martolinka doslownie 2 posty wyzej pisalam o tym kremiku ze prawdopodobnie nie mozna go uzywac w czasie ciazy :-( a kupic mozna go w aptece lub na allegro ;-) Dziewczyny na teraz polecaja MUSTELE zamiast no-scar. ;-)

Klaudzia wybacz... nie wiem co się ze mną dzieje , myślałam, że jestem tylko roztragniona , ale okazuje się , że też ślepa;-)
 
Byliśmy wczoraj na urodzinach u rodziny mojego M na wsi. Było bardzo sympatycznie , najadłam się za wszystkie czasy;-) Dobry nastrój zepsuła mi jedna z ciotek , która najpierw nalała mi kielicha, odmówiłam oczywiście, potem przyniosła mi kieliszek wina i znowu mówię jej , ze dziękuję - w ciąży nie pije się alkoholu. Na co ona stwierdziła- te ciężarne to teraz są takie wrażliwe, tylko by na nie dmuchać , ja piłam na równi z facetami i jakich 3 synów mam dorodnych..
nie komentowałam tego , bo szkoda się kłócić..
 
Dziewczynki a ten no-scar(?) to można w zwykłej aptece kupić? można go stosować w ciązy? przepraszam jeżeli powielam pytanie , które już być moze padło;-)
dziadkom należą się gratulacje- 55 lat godne podziwu:tak: Moi rodzice rozwiedli się również po długim 23 letnim stażu niecałe pół roku temu. Uważam , że to i tak za pozno , ale to już historia na inne forum;-)

Tu masz wszystko na temat no-scaru No-Scar >> Krem na blizny

My kupowaliśmy przez internet (nie pamiętam z jakiej stronki).
 
Hej :)
Byłam na 4d...synek nie chciał z nami za bardzo współpracować:-(
Chociaż czułam jak kopie, to chował się i wtulał we mnie, zakrywał rączkami i pępowiną...ale filmik jest:-) Widać raz jak ziewa i trze sobie oczka:-D
Mam na filmiku też jakieś wykresy, które musze na spokojnie obejrzeć. Ogólnie waży 777g :-D Czyli 25-26 tc...a wg USG robionego na początku ciąży (niby wtedy mozna bardziej zaciśnić tygodnie ciązy), wynikałoby że jestem w 24 tc...
4d miałam robione w sobotę. Lekarz zapytał mnie o datę ostatniej miesiączki. To ważne, bo ja nie mam liczonej ciąży od daty ost miesiaczki, tylko od pomiaru synka na USG 2d. No i na 4d się nie zdziwił, że to 26 tc.
 
reklama
Wiewiórka, dobrze, że do siebie dochodzisz.. ale upadek w 7. miesiącu, niebezpiecznie:baffled:
U mnie ciśnienie z kolei na poziomie podtrzymania funkcji życiowych 90/60..
Z tymi bólami krocza, to dziwne jakieś.. pytałyście lekarza o co chodzi?? Krocze tzn okolice pochwy??


 
Do góry