reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

ciężarne mają trochę inne normy.. na czczo 98 to trochę za dużo. a to po 2h wygląda dobrze, bo zwykle norma przyjmowana w tym badaniu dla cieżarnych to 140 :tak:Ale o obiążeniu 80g jesczze nei słyszałam, wiec nie wiem. Robiłąś sobie wcześniej obciążenie 50g? jak miałąś po godzinie?
A już myślałam, że w sprawie cukrzycy jestem prawie ekspertem :-D
Na poczatku ciazy z obciazeniem 50g. wyniki mialam 89, 148, 112, ale juz niecale 2 miesiace temu z obciazeniem 75g. 97, 143, 130 i dlatego lekarz uznal, ze wysokie i kazal powtorzyc. Tym razem jeszcze wyzsze, ale mam nadzieje, ze to przez to, ze i glukozy bylo wiecej. Pewnie jednak bede sie musiala zwlec we wtorek do lekarza, albo znow wysle meza - tylko glupio mu siedziec samemu w poczekalni pelnej ciezarnych kobiet ( jednak takie sa minusy przykazania - zona musi lezec ). Przy moich policystycznych jajnikach ciagle strasza mnie wystapieniem cukrzycy typu II, ale mam nadzieje, ze jednak nic takiego mi sie nie przytrafi - za bardzo kocham slodycze.
 
reklama
Byłam u dentysty - ostatnia plomba założona i z głowy mam dentystę powiedzial, że szystko wyleczone i ząbki zdrowe (miałam tylko dwie dziurki). A muszę powiedzieć, że moja pierwsza w zyciu wizyta u dentysty była w tym roku:sorry2:
Jak ty sie uchowalas tyle czasu bez dentysty i to tylko z dwiema dziurkami???
Ja od dwóch lat mam zdrowe ząbki, ale wcześniej włozylam w nie troche kasy. W ciązy byłam juz dwa razy jeszcze mam jedna wizyte miesiac przed porodem.

kurcze...nie moge dodac zdiecia do profilu, zmienilam rozmiar itp i ciagle pjawia mi sie upload filed...wiem,ze to nie zwiazane z tematen ale strasznie mnie juz wkurza.....
moze w ustawieniach cos nie tak: Wchodzisz w ustawienia -- edytuj avator -- i uzyj wlasnego avatora i tam ładujesz zdjecie (tak ja wstawiałam swoje)

Wczoraj moje dzieciątko dało mi popalić, tak mnie jakoś dziwnie "bolał" brzuch, miałam napięty i twardy i strasznie mi siadły plecy od 18 do rana lerzałam plackiem. Teraz jest ok! jakby nigdy nic, nie wiem czemu może się przeciążyłam, albo maleństwo poszezało sobie terytorium. Wziełam no-spę i zasnelam.
 
kurcze...nie moge dodac zdiecia do profilu, zmienilam rozmiar itp i ciagle pjawia mi sie upload filed...wiem,ze to nie zwiazane z tematen ale strasznie mnie juz wkurza.....
Czesc babeczki:-)
Wszystkim bardzo dziekuje...coreczka rzeczywiscie slicznotka ale przy tym taki urwis:szok:...wszedzie jej pelno,biega po domu i nie patrzy przed siebie.Tyle juz guzow nabila:tak:.Cale szczescie ze sie slucha mamy;-).Ciekawa jestem jej podejscia do braciszka jak juz sie pojawi w domciu:confused:.
Katrenki ja przy dodawaniu swoich zdjec skorzystalam z postu na glownej stronie forum,jest przy koncu strony pod nazwa test.Byc mozxe i tobie pomoze;-)
Luuuzna tylko pogratulowac takich zabkow:-)
Ja u dentysty bylam tydzien temu,ukruszyla mi sie plomba w zebie.W sumie to tutaj w Irlandii bylam u dentysty pierwszy raz,wczesniej latalam do Polski w razie potrzeby i musze przyznac ze bylam bardzo zadowolona;-).Za tydzien ide na kolejna wizyte,(wymiana plomby) i spokoj:dry:
Zaraz wyruszamy na spacerek wiec moze pozniej sie jeszcze odezwe.
 
hej .... a mnie męczą od kilku dni zatoki.....:baffled: masakra...
no i do tego te niemijające zgagi..
a ostatnio to nawet zaczęłam mieć z rana skuurcze w łydkach i o 5-6 się budzę...
idę siku i spać nie mogę później....:crazy: masakra........
 
ah widziałam to keidyś... normalnie masakrra... małym dzieciom tak niszczą skórę twarzy i już pozwalają rywalizować......
i wogóle... psują dziewczynki... ciekawe jak będą wyglądać jak będą miały po 18 lat....
każda będzie myślała że wssystkio osiągnie walką i rywalizacją....:dry:
 
hej .... a mnie męczą od kilku dni zatoki.....:baffled: masakra...
no i do tego te niemijające zgagi..
a ostatnio to nawet zaczęłam mieć z rana skuurcze w łydkach i o 5-6 się budzę...
idę siku i spać nie mogę później....:crazy: masakra........
mnie mecza zatoki do grudnia.....najpierw myslalam, ze samo przejdzie, a potem dowiedzialam sie, ze jestem w ciazy i nic teraz nie moge poradzic dopoki nie urodze....:dry: a o zgadze to juz nic nie mow...ja mam doslownie ciagle, a wieczorami jest jeszcze gorzej...te syropki na zgafge powinni sprzedawac w litrowych butelkach ....
 
reklama
cera cera, ale jak te male dziewczynki musza miec potem zryta psychike...to powinno byc zabronione...swoja droga widzialyscie ich miny? wszystkie wygladaly jak by sie mialy zaraz poplakac...az nie wiem co myslec o tych rodzicach....ciekawe jak by im ktos zafundowal takie dziecinstwo...idioci!
 
Do góry