reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

Witajcie!

Ja to Wam powiem, że wogóle nie mam ochoty na seks. Teraz mamy też zakaz od lekarza, ale wcale to mi nie dokucza. Mam nadzieję, że po porodzie wszystko wróci do normy.

Dziewczyny nie miałam czasu za bardzo na nadrabianie zaległości. Odzywała się może OLICA. Miała dać nam znać jak było u lekarza.

Pozdrawiam
 
reklama
Witajcie!

Ja to Wam powiem, że wogóle nie mam ochoty na seks. Teraz mamy też zakaz od lekarza, ale wcale to mi nie dokucza. Mam nadzieję, że po porodzie wszystko wróci do normy.

Dziewczyny nie miałam czasu za bardzo na nadrabianie zaległości. Odzywała się może OLICA. Miała dać nam znać jak było u lekarza.

Pozdrawiam

Olica pisala ze wszystko z mala ok wazy ok 1kg chyba pisalam w watku wizyty czy jakos tak...
 
No chyba mężuś będzie piekł, a Ty będziesz kierować pracami i później kosztować ? Czy (tfu, tfu, żeby nie zapeszyć), jest o tyle lepiej, ze możesz zaszaleć trochę w kuchni ?
moim zdaniem czuje sie duuuuuuuuzo lepiej. saczenie prawie ustalo, skurcze glownie nocami, ale jest o niebo lepiej. jednak lekarz pozwolil mi tylko na 5 minut spaceru po domu raz na 12 godzin. ja jednak troszke sobie te spacerki wydluzam.
dzis pieczenie ciasta polegalo na tym, ze maz sie schylal i wszytko podawal, ja wrzucalam do miski, miksowalam i wylalam na blache. moze trwalo to ponad 5 minut, ale jakie pyszne ciacho wyszlo.
niestety musze sie wstrzymac przed wiekszym palaszowaniem, bo rano ide na picie glukozy, brrrr...
 
U KaśkiK sytuacja raczej niewesoła (rozwarcie na 2cm), ale jest szansa, że jednak jutro wyjdzie ze szpitala, więc sama pewnie opowie. Kciuki trzymamy jednak nadal i najlepiej oba.
 
Witajcie mamusie:-) Byłam wczoraj zapisać się na egzamin z prawa jazdy i mam już 2 września:szok:Zobaczymy co z tego bedzie:tak: Ludzie spogladali się na mnie ze zdziwieniem jak na nienormalną , bo przecież kobieta w ciąży siedzi w domu zajada ciastka i śledzie a nie jezdzi samochodem:-D Jeszcze im pokażę :tak:
 
Kobietki pomóżcie !!!! Mam wrażenie, że ta pierś zaraz mi eksploduje i jest coraz twardsza. CZy któraś z Was tez tak miała.

ja przez jeden dzień miałam taką bolesną pierś jak przy nawale pokarmu ale na szczęście przeszło smarowałam tylko tym kremem do biustu z perfecty ale może nie zaszkodzi przyłożyć tą kapustę a jak to będzie się przedłużać to rzeczywiście chyba lepiej isc do lekarza
 
reklama
a kapusta to nie jest przypadkiem na wywołanie laktacji?
ja się nie znam, ale coś tak mi chodzi po głowie właśnie.... najlepzy będzie lekarz, nie ma co.

ja właśnie wstałam... wczoraj padłam jak tylko wróciłam ze szkoły rodzenia (i zjadłam kolacyjkę-oczywiście)... była burza w nocy... okropna.

teraz musze się zebrać do pracy... a tak się nie chce dzisiaj okrutnie... :sorry2:
 
Do góry