reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

reklama
witam dziewczynki , nie było mnie trochę więc nawet nie próbuję nadrabiać:sorry2:
nie zniknęłam z powodu żadnego wyjazdu ani też nie było mi z jakichkolwiek powodów przykro...
po prostu po przeprowadzce dopiero podłączyli mi linię i internet....
przykre jedynie jest to że osoby które prowokują do kłótni i wogóle nie dostały żadnego nawet ostrzeżenia....:sorry2: no ale cóż.... tak bywa...

i dziękuję bardzo niektórym dziewczynkom za zainteresowanie moją osobą...:tak:

u nas wszystko ok... w domku już zadomowieni, dzidzia daje znaki dniami i nocami :-D wyprawka do szpitala już gotowa.... łóżeczko już stoi w pokoiku maleństwa:tak: więc chyba prawie wszystko mamy już z głowy....;-)

Fajnie, ze jesteś :tak: Teraz ja znikam na jakiś czas, bo dziś się przeprowadzamy na swoje:-) i muszę poczekać, aż podłączą mi internet.
 
A sorki, to nie do Kilolka, to do Ka.M.
hihi a juz wpadlam w panikę na chwilke hihi :-) uwsteczniam się w tej ciązy ;-)

Ależ bezalkoholową oczywiście :wink:
Kiedyś nie jadłam mięsa, byliśmy na wakacjach i J. kupował sobie hot-doga. Zapytał czy też chcę. Spojrzałam na niego z wyrzutem, a on podszedł do pani i mówi: poproszę 2 hot-dogi, przy czym jeden bez parówki, ale z surówkami. Zapchałam się suchą bułą z kapustą :-D
jak my z M. czasami chhodizmy na kebbaba (no chodzilismy, właściwiie) to mój Kubba tez zawsze chciał, więc M. brał mmu same warzywa w tym kebabowym papierku (bez bulki, mięsa, sosu itd) i maluch był zachwycony, ze kebaba zajada :-)

A moge zadac dosc intymne pytanie??

Czy po seksiku i po orgazmie macie potem jakies jakby dziwne bole na dole brzuszka?? Nie jest to ciagly bol, tylko jakby skurcze wewnatrz czy cos... nie wiem czy rozumiecie o co chodzi...
mnie nie boli podbrzusze ale sama pochwa szczypie (jak obtarcie) mimo, ze w trakcie nie czuję dyskofortu to i tak chhyba czas zacząć uzywać żelu nawilżającego.
 
Kobietki pomóżcie !!!! Mam wrażenie, że ta pierś zaraz mi eksploduje i jest coraz twardsza. CZy któraś z Was tez tak miała.
ja w ciązy nie miałam. ALe tak sobie myślę, ze może świeżo tłuczona kapusta by pomogła? jak przy laktacji.Albo ziemniaki. Ja bym chyba do lekarza na Twoim miejscu poszła.
 
reklama
Do góry