reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

To i ja się wypowiem na temat sexu...więc u mnie ZERO SEXU:szok:...czym człowiek starszy tym głupszy chyba:szok:...ja mam masę obaw...częściowo bezpodstawnych..mąż szanuje moją decyzję...ale wiem,że nie jest mu łatwo..:-(..co dzień mi mówi jak mnie pragnie...:-D i mnie to wystarcza...ale teraz kolejna refleksja...jak ja taka nie "ruszana"...to jak ta główka maleństwa będzie pierwsza po tylu miesiącach...to chyba na strzępy mnie rozerwie:baffled:...kurde...trzeba coś poważnie nad sexem jednak pomyślec:-D
 
reklama
To i ja się wypowiem na temat sexu...więc u mnie ZERO SEXU:szok:...czym człowiek starszy tym głupszy chyba:szok:...ja mam masę obaw...częściowo bezpodstawnych..mąż szanuje moją decyzję...ale wiem,że nie jest mu łatwo..:-(..co dzień mi mówi jak mnie pragnie...:-D i mnie to wystarcza...ale teraz kolejna refleksja...jak ja taka nie "ruszana"...to jak ta główka maleństwa będzie pierwsza po tylu miesiącach...to chyba na strzępy mnie rozerwie:baffled:...kurde...trzeba coś poważnie nad sexem jednak pomyślec:-D

Haha Inez chyba tez bede musiala o tym pomyslec :-D:-D:-D
 
klaudzia obawiam się,że to jest poważna sprawa:-D:-D:-D

hehe narazie to mi bardziej do smiechu jak sobie o tym pomysle, plakac bede przy porodzie :-):-):-):-) chyba czas sie przemoc i zezwolic mezowi na troche przyjemnosci bo faktycznie moze byc ciezko pozniej :-) wkoncu ponad 30 cm w obwodzie bedzie trzeba przecisnac
 
Hejka, moja ochota na seks również się zmniejszyła, mojemu mężowi również, ale czasem dajemy upust naszym emocjom choć jest to rzadsze niż przed ciążą.
Jeśli z ciążą jest wszystko ok to nie ma żadnych przeciwwskazań, seks nawet pomaga kobiecie bo ćwiczy mięśnie pochwy i przez co pochwa staje się bardziej elastyczna, więc powinnyśmy się jednak wszystkie mocno nad tym zastanowić :)))) ale skoro niektóre z nas w ogóle nie mają ochoty to nie ma się co zmuszać :) nic na siłę! W koncowej fazie ciąży, seks przyspiesza poród - szyja uwrażliwia sie na jakis składnik, który jest w spermie, ale to dopiero pod koniec ciąży.
Życzę nam wszystkim wspaniałych doznań ;) w trakcie normalnego i "dziwnego" seksu :)))))))
 
U mnie mężulek jest bardzo wyrozumiały w ciąży i cierpliwy:-DAle zawsze się staram coś wymyśleć żebyśmy oboje byli zadowoleni, bez schizowania że Niuni coś się stanie:-DNo i jeszcze nie narzekał jak zaczełam wymyślać:-D:-D:-D
 
Czytałam kiedyś u naszych "starszych" koleżanek na forum (już nie pamiętam z którego miesiąca), że są jakieś ćwiczenia rozciągające pochwę i ułatwiające poród.
Nie pamiętam ich nazwy, ale chodzi o to, że partner wkłada palec wiadomo gdzie i przyciska, rozciąga aż do granicy bólu z każdej strony. Po jakimś czasie dokłada drugi palec, potem trzeci itd... hmm...
Ja mam od początku zakaz przytulania. A chciałoby się, oj, chciało...
 
Czytałam kiedyś u naszych "starszych" koleżanek na forum (już nie pamiętam z którego miesiąca), że są jakieś ćwiczenia rozciągające pochwę i ułatwiające poród.
Nie pamiętam ich nazwy, ale chodzi o to, że partner wkłada palec wiadomo gdzie i przyciska, rozciąga aż do granicy bólu z każdej strony. Po jakimś czasie dokłada drugi palec, potem trzeci itd... hmm...
Ja mam od początku zakaz przytulania. A chciałoby się, oj, chciało...
A na którym palcu się kończy była informacja ?:-D:-D:-D
 
reklama
Do góry