reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

reklama
NAPRAWDE??


Mamy mniej o 150 od wreśniówek i więcj o 3000 od październikówek... hmmm​
Faktycznie. Ja ostatnio czytałam same lipcówki i sierpniówki, a letnich mamuś jest jak widać więcej niż jesiennych. Tak czy siak fajnie się czyta przyjazne wątki. U nas ostatnio było trochę nieprzyjemności i to trochę odstręcza od aktywnego udziału na forum. Oby było już tylko lepiej :)

ETA:

Znalezione u sierpniówek:

[video=youtube;lvWf6U_AbVE]http://www.youtube.com/watch?v=lvWf6U_AbVE&feature=player_embedded[/video]
 
Ostatnia edycja:
RIOLICA ja bardzo się cieszę , ze nie ma takich provblemów z bólem kregosłupa jak na rzie , ale po Twoim poscie ze względu na mojego :-)M. Już widze jego połamane kregi jakbym się na nim uwiesiła:-) Synek nie poznałby swego ojca:-D
 
No hejka!
My już po nadmorskich wojażach :) było bardzo fajnie, pogoda dopisała, tylko troszku krótko! ale za rok nadrobimy już z maleńką :-)
Jak zgram na kompa, to wrzucę jakieś fotki brzucholca i jednocześnie z wczasów :-)

Bura, Miran, Buterfly i wszystkie leżące!TRZYMAJCIE SIĘ!!!!
 
kaśka k najważniejsze, że załatwiłaś wszystko co sobie zaplanowałaś, że odpoczęłaś, a teraz odpoczywaj:tak:
mnie tez często brzuch twardnieje, wizytę kontrolna mam w poniedziałek to pożalę się swojemu lekarzowi.


to melduj kochana co Ci powiedział :blink:
ja napewno też spytam czy to tylko norma czy coś może się dzieje
 
Cześć dziewczyny
mnie wydaje się że strasznie dużo piszecie ale może to dlatego że na "starszych"wątkach
pisze się mniej bo z czasem sporo osób się wykrusza
ostatnio też coraz częściej mam skurcze i nie wiem czy mam sie martwić muszę zapytać w przyszłym tygodniu mojego gina ale mam nadzieję że ujście się nie otwiera :sorry2:
 
reklama
Cześć dziewczyny
mnie wydaje się że strasznie dużo piszecie ale może to dlatego że na "starszych"wątkach
pisze się mniej bo z czasem sporo osób się wykrusza
ostatnio też coraz częściej mam skurcze i nie wiem czy mam sie martwić muszę zapytać w przyszłym tygodniu mojego gina ale mam nadzieję że ujście się nie otwiera :sorry2:
A w tym tygodniu nie możesz iść? I bierzesz coś po czym skurcze mijają?
 
Do góry