reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

Na problemy z nogami - skurcze, obrzęki, żylaki - wyciąg z kasztanowca. Ja biorę od wczoraj, więc jeszcze nie wiem na ile to skuteczne, ale nocka minęła bez skurczy.
 
reklama
melduję się ze swojego łóżka
wróciliśmy w nocy

było bardzo fajnie w urzędach wszystko pozałatwialiśmy
a tak to troszkę popływałam w basenie zaliczyłam ognisko z kiełbaskami mogłam nacieszyć się nocnymi pogaduchami z siostrą
ogólnie było super :-) starałam się dużo leżeć

tylko jednak podróż była dla mnie bardzo męcząca brzuch mi twardniał i bolał stawaliśmy po kilka razy
dlatego już teraz nigdzie nie jadę zostaję na miejscu do porodu

Kaśka, wypoczywaj ile wlezie, tak żebyś sił nabrała i żebyśmy mogły zrobić spotkanie poznańskich listopadówek jeszcze przed rozwiązaniem :-)
 
Kaśka, wypoczywaj ile wlezie, tak żebyś sił nabrała i żebyśmy mogły zrobić spotkanie poznańskich listopadówek jeszcze przed rozwiązaniem :-)

dajcie mi dwa dni to dojdę do siebie:-D i zaraz coś zorgaznizujemy

teraz zmykam muszę zając się dzieckiem bo od rana leżę nos w laptopie a dziecko tylko bajki ogląda :dry:
muszę coś z nią porobić narazie paaa
 
A ja mam takie dziwne uczucie, ból w sumie - kości ogonowej. Tak jakbym z sanek spadła i się strasznie potłukła. Po całym dniu, jak się kładę to boli, że szok!!! Mam nadzieję, że to tylko efekt rozchodzenia się tam wszystkiego do porodu.
P.S. Mam pytanie, czy można używać w domu Raid przeciw komarom taki do kontaktu jak jest się w ciąży? Oszaleć można przez te stworzenia i chcę kupić, ale boję się że zaszkodzi to Kropeczce, co myślicie?
 
Kikolek mi podziękowali w 05 byłam wtedy na dłuższym L-4 z powodu krwawień, i jak przyszłam z kolejnym L-4 to życzliwie poinformowano mnie, że z kolejnych umów nici. Jak się dowiedziałam nie byłam jedyną w takiej sytuacji.
wiewióra a nadal jestes na zwolnieniu? Jesli tak to ciągniej je do porodu. Masz prawo być na zwolnieniu lekarskim jeszcze przez 6 miesięcy po wygaśniciu umowy o prace o ile poszłas na zwolnienie nim umowa wygasła. Wiem to na pewno, bo mój maz też z jednym facetem nie przedłuzyl umowy i ten 2 dni przed wygaśnięciem umowy przyniósł zwolnienie i przez 6 miesięcy byl jeszcze na liście plac, nawet jak już zus mu płacić i mimo,ze umowa wygasła pozostawał ich pracownikiem.
 
Rano spędziłam pół dnia na mieście. Poszłam jeszcze raz zrobić glukozę. Tym razem 75. Sama to sobie zalecialam. Dziwne wydawało mi się, ze stara gin mi nie kazała tego zrobić. Niestety wyniki będa dopiero jutro, moglam pomysleć o tym wcześniej i na dzisiejszą wizyte juz wyniki zanieść. Ale pojutrze mmam usg 3d t jeszcez się będę z nowym ginem widziala.
 
wiewióra a nadal jestes na zwolnieniu? Jesli tak to ciągniej je do porodu. Masz prawo być na zwolnieniu lekarskim jeszcze przez 6 miesięcy po wygaśniciu umowy o prace o ile poszłas na zwolnienie nim umowa wygasła. Wiem to na pewno, bo mój maz też z jednym facetem nie przedłuzyl umowy i ten 2 dni przed wygaśnięciem umowy przyniósł zwolnienie i przez 6 miesięcy byl jeszcze na liście plac, nawet jak już zus mu płacić i mimo,ze umowa wygasła pozostawał ich pracownikiem.

Dodam że nawet po wygaśnieciu umowy można iść na L4 - ja tak byłam gdy ostatnio zmieniałam pracę - zachorowałam 4 dni po zakończeniu umowy o pracę i okazało się że mogę iść na L4 do 30 dni po wygaśnięciu umowy (taki jest czas ochronny)
 
Mary ja kupiłam ten lipohep, zobaczymy co będzie... Póki co stwierdziałam że po psiknięciu mam takie nie zbyt przyjemne uczucie... Ale oby tylko zniknęły te naczynka i początki żylaka... Najlepsze, że robią mi się one dokładnie w tych samych miejscach, w których Ty masz!! Jak na razie czekam na efekty po lipohepie...
 
Mam pytanie, czy można używać w domu Raid przeciw komarom taki do kontaktu jak jest się w ciąży? Oszaleć można przez te stworzenia i chcę kupić, ale boję się że zaszkodzi to Kropeczce, co myślicie?

U mnie też jest plaga ale z wtyczek do kontaktów zrezygnowałam bo mam dosyć małą sypialnię i kontakt blisko łóżka. Piszą ostrzeżenia co w przypadku zatrucia więc ja wole nie ryzykować.
 
reklama
kaśka k najważniejsze, że załatwiłaś wszystko co sobie zaplanowałaś, że odpoczęłaś, a teraz odpoczywaj:tak:
mnie tez często brzuch twardnieje, wizytę kontrolna mam w poniedziałek to pożalę się swojemu lekarzowi.
 
Do góry