reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

hejka ja dzisiaj zrobilam niezle zamieszanie w pracy...:sorry2: pracowalam sobie gdy dostalam starsznego bolu w plecach to byl taki mocny bol po prawej stronie krzyza na dole przechodzil przez caly brzuszek jakby na wylot az dech zapieralo....nic minelo po chwili ale dalej pobolewaly plecy a potem o 10.30 znow ale mocniej zabolalo i trzymalo z pol godziny poszlam sie zwolnic u szefa a on do mnie ze moze dziecko kopie....i co ja chce z tym zrobic :confused: to nic poszlam na przerwe bo akurat byl czas i mowie jak po przerwie dalej bedzie bolalo to zwolnie sie do lekarza w sumie juz mnie mniej bolalo jak przyszedl po przerwie ale sklamalam ze coraz gorzej:sorry2: bo sie wystraszylam ze znowu bol wroci i zwolnilam sie i poszlam od razu do lekarza lekarz osluchal dziecko takim jakby lejkiem metalowym przylozonym z jednej strony do brzuszka a z drugiej do jego ucha i pobadal brzuch (te angielskie metody) i mowi ze to przez naciaganie sie w pracy dostalam tydzien zwolnienia ale martwie sie dalej:szok: moze ktoras z was tez taki bol miala co to moze byc?
 
reklama
Życze wszystkim mama listopadowym spokojniej ciazy i zdrowych pociech. Probowałam juz kilka razy sie udzielac u was na forum bo tez jestem listpadadowka ale widac jeztem niezauwazalna. Trudno. Pozdrawiam Trzymajcie sie
 
Życze wszystkim mama listopadowym spokojniej ciazy i zdrowych pociech. Probowałam juz kilka razy sie udzielac u was na forum bo tez jestem listpadadowka ale widac jeztem niezauwazalna. Trudno. Pozdrawiam Trzymajcie sie
HEJ NIE UCIEKAJ OD NAS!!!! mi tez sie czasem wydaje ze nikt nie czyta tego co napisze ale jest nas tak tu duzo ze nie sposob wszystkiego przeczytac i kazdemu odpisac;-) nie zrazaj sie!!! ja mysle ze za malo sie udzielam na forum bo ostatnio zadko wchodze i nie nadazam za dziewczynami ale zawsze wracam co jakis czas:happy2: jak chcesz mozemy zalozyc nowy watek dla niezauwazalnych:blink: bedziemy mogly tam spokojnie popisac ;-)pozdrawiam mam nadzieje ze jeszcze nas odwiedzisz!
 
Życze wszystkim mama listopadowym spokojniej ciazy i zdrowych pociech. Probowałam juz kilka razy sie udzielac u was na forum bo tez jestem listpadadowka ale widac jeztem niezauwazalna. Trudno. Pozdrawiam Trzymajcie sie
Hej hej
Dokładnie tak jak napisała weri - sama widzisz jak tu posty lecą jak z rękawa..
Wiem po sobie że często czytam i lecę dalej bo nie da się każdemu w każdym poście odpisać i sama też nie zawsze dostaję komentarz pod postem, no chyba że konkretne pytanie jest, ale ono też może zagubić się w lawinie innych
Nie ma o co się boczyć ;-)
 
Mary ja kupiłam ten lipohep, zobaczymy co będzie... Póki co stwierdziałam że po psiknięciu mam takie nie zbyt przyjemne uczucie... Ale oby tylko zniknęły te naczynka i początki żylaka... Najlepsze, że robią mi się one dokładnie w tych samych miejscach, w których Ty masz!! Jak na razie czekam na efekty po lipohepie...
A co znaczy że niezbyt przyjemne uczucie konkretniej? U mnie nic się nie dzieje - tzn tak jakbym chłodną wodą się posmarowała... Z tego co pamiętam to na efekty jakoś ze 2 tyg trzeba czekać... Mam nadzieję że chociaż tobie pomoże...
 
....moze ktoras z was tez taki bol miala co to moze byc?
Weri
Ja mam bóle w plecach w okolicy krzyżu przechodzące na biodro i nogę. Na codzień mi nie dokucza pod warunkiem że zbyt długo nie chodzę tzn powiedzmy do 3godz dreptania jest ok, a później się zaczyna...:baffled:
Z tego co wiem, to tak już teraz będzie...
 
Weri
Ja mam bóle w plecach w okolicy krzyżu przechodzące na biodro i nogę. Na codzień mi nie dokucza pod warunkiem że zbyt długo nie chodzę tzn powiedzmy do 3godz dreptania jest ok, a później się zaczyna...:baffled:
Z tego co wiem, to tak już teraz będzie...

Na to dobre są ćwiczenia rozciągające np. wieszanie się na szyii partnera lub jakimś meblu i klęczenie z pupą wyżej, głową niżej. jak mnie boli to tak trochę posiedzę i juz jest lepiej.
 
Życze wszystkim mama listopadowym spokojniej ciazy i zdrowych pociech. Probowałam juz kilka razy sie udzielac u was na forum bo tez jestem listpadadowka ale widac jeztem niezauwazalna. Trudno. Pozdrawiam Trzymajcie sie

Agamir, zobacz jak duzo dziewczyn przeczytało twojego posta :-) ja też czasami nie zaglądam wcale a innym razem sa fajne tematy i aż palce bola od klawiatury, ale nie marti się jak jakis post zostaje niezauważony ;-)
Zaglądaj, czytaj i pisz jak masz ochotę.
 
reklama
Ale tak po prawdzie to u nas jakoś tak mniej postów w porównaniu z innymi miesiącami. Nie jesteśmy tak bardzo aktywne, ani z sobą zżyte jak inne mamusie :(
 
Do góry