reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

kikolek - strasznie sie ciesze ze wszystko dobrze z malenstwem. Musisz uwazac na siebie, oj biedna jak Ty sobie radzisz przy malym dziecku, ja nie moge oduczyc malej noszenia na rekach, im wiecej jej tlumacze tym wiecej sie domaga:no: ale chociaz ze zchodow schodzi sama:tak:

Ja spie na brzuchu ile wlezie bo pozniej dlugo sobie nie pospie, chociaz fakt jak dlugo tak spie to juz mnie boli
dzięki. Kuba co prawda nie chce, zeby go na rękach nosić, ale ciągle mnie ciągnie za rekę i chce żebym gdzieś z nim poszła. Najtrudniej mu zrozumieć, że nie możemy iśc na dwór, bo do tej pory większośc dnia spędzaliśmy na dworze nawet zimą. Teraz wychodzimy na balkon, a jak któraś babcia ma akurat wolne to go wtedy zabiera na spacer.
kilolek wlasnie przeczytalam ze malas plamienie oj TY bidulko...kiedy dostalas plamienia??Czy to byla zywa krew??DObrze ze dzidzia ma sie dobrze:-)ja tez strasznie sie boje o bobaska bo tyle teraz poronien:-(
Ewelia Ja tez spie na brzuchu ile wlezie bo niebawem sie to skonczy hehe:-)i tez jak za dlugo spie to mi nie wygodnie sie robi:-(
Wczoraj po 18 poszłam do toalety i na papierze toaletowym zobaczyłam bardzo dużo krwi, czystej (jesli chodzi o kolor - bardzo intensywny), takiej jak przy okresie, nawet z pasmami śluzu. Wzięłam to na początku za krwawienie. Za chwilę znów poszłam do toalety i na wkładce nic ni było ale na papierze toaletowym znów krew ale rzadka i jasna. Potem już było jej dużo mniej. Za każdym razem tylko na papierze. Do 20 przeszło. Jeszcze później jak wróciłam ze szpitala kilka razy widziałam plamy krwi na papierze i dziś rano troszkę ale już brązowawej, więc to pewnie stare resztki z wczoraj.
 
reklama
ja tez czasem miewam klucia szczegolnie po lewej stronie.
moj pepek nie jest wrazliwy za to nie moge spac na brzuszku bo mi sie do wymiotow zbiera.
sluz czasem tez sie pojawia bezbarwny i bezwonny.
a dzis sie czuje strasznie zmeczona i senna :confused2:
 
Wróciłam już od gina. Miałam robione usg i niestety za dobrze nie jest. Ciąża się nie rozwija i ginka nie wyczuła tętna dziecka. Muszę teraz zrobić badania bHCG w odstępie 48h żeby zobaczyć czy hormon wzrasta. Wtedy będę wiedziała czy moja kruszynka jeszcze przyjdzie na świat. Póki co jest szansa, że ciąża jest młodsza. Nie wiem tylko jak przeżyję te kilka dni.:-(
 
Wróciłam już od gina. Miałam robione usg i niestety za dobrze nie jest. Ciąża się nie rozwija i ginka nie wyczuła tętna dziecka. Muszę teraz zrobić badania bHCG w odstępie 48h żeby zobaczyć czy hormon wzrasta. Wtedy będę wiedziała czy moja kruszynka jeszcze przyjdzie na świat. Póki co jest szansa, że ciąża jest młodsza. Nie wiem tylko jak przeżyję te kilka dni.:-(

Kochana nie denerwuj się niepotrzebnie! Bo to nie pomaga ani Tobie ani dziecku. Słuchaj ja byłam u ginekologa w 5 tygodniu ciąży od zapłodnienia, on mi wmawiał 6 tydzień i w 5 nie widział bijącego serduszka, kazał przyjść za tydzień i ten tydzień oczekiwania był najgorszy, ale poszłam i serduszko było :)) i wiek ciąży jest po mojemu, bo od zapłodnienia to prawie 11 tygodni, a lekarz i tak wyliczył mi o tydzień do przodu. Oni jakoś inaczej liczą.
Uspokój się, zrób sobie wyniki, usg i na pewno wszystko będzie dobrze. Trzymam kciuki za Ciebie!!!
 
Cześć Mamuśki
Ja ostatnio cały czas wcinam biały serek albo fete... masakra nie wiem nawet czy tak można... chociaż waga mi nie rośnie bo nadal mam -1,9 kg

Witam i pozdrawiam z zielonego przyladka:-).

Niunians nie wolno jesc w ciazy polskiego wiejskiego serka twarogowego z niepasteryzowanego mleka, ani serow feta, brie, mozarella, camembert, serow typu blue, owczego za duze ryzyko Leptospirozy.
Nie pomyslcie Kochane ze strasze, ale wiem ze lepiej tego unikac a zastapic sobie zachcianki na serki innymi fajnym jedzonkiem, duzo bezpieczniejszym. W koncu to tylko 9 miesiecy, mozna sobie odmowic...czasami ciezko, ale czego sie nie robi dla zdrowia Malenstwa:tak:.

Milego wieczorka, papapa.:-)
 
mozarelle mozna... ;]

ja cos dzis zjadlam i teraz żołądek mnie boli :(((
eh
pozatym cos mi wlazło w plecy i mnie lewa łopatka boli :( nie wiem jak to wyleczyc ;/ maz smarowal mi tamta noc amolem ale nie dalo nic dzis powtórzymy i zobacze :/
 
Wróciłam już od gina. Miałam robione usg i niestety za dobrze nie jest. Ciąża się nie rozwija i ginka nie wyczuła tętna dziecka. Muszę teraz zrobić badania bHCG w odstępie 48h żeby zobaczyć czy hormon .:-(

Gosiu a kiedy zrobisz badania ? troszkę dziwne że nie wyczuła tętna wydłużyła Ci badanie czy tak na odczepnego i szybko zrobiła usg? może jakoś niedokładnie Cie zbadała
biedna teraz się napewno denerwujesz
mocno trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze
 
reklama
Do góry