reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

Kaska k...oj mi tez strasznie smurd fajek przeszkadza ble..dzis jak stalam na przejsciu na pasach i facet jaral faje myslalam ze pawia puszcze bleeeeee...

Tez mam czasem klucie w brzuchu ale lekarka mi powiedziala ze to jelita zostaja uciskane przez roznace dziecko:-)
 
reklama
Gawit bardzo cieszę się że Twoja dzidzia rozwija się prawidłowo, że lekarz nie miał żadnych zastrzeżeń :-) no i ten Twój Małżonek:-) super, że poszedł z Tobą!!!!
Pozdrawiam:*
 
Witajcie dziewczyny :-)
Gawit super, że wszystko po wizycie jest w porządku.
Ja idę dziś do nowego gina, zobaczymy co mi powie i czy zrobi usg, bo ja miałam usg też tydzień temu u tego poprzedniego gina co mnie zdenerwował. Ale za dużo wtedy się nie dowiedziałam, w zasadzie to nic.
 
Cześć Mamuśki
Ja ostatnio cały czas wcinam biały serek albo fete... masakra nie wiem nawet czy tak można... chociaż waga mi nie rośnie bo nadal mam -1,9 kg
Dzisiaj dzwoniłam do lekarza i umówiona jestem na jutro na usg... nie mogę się doczekć :))
Dzwoniłam też do biura podróży i odwołałam wyjazd w czerwcu na Chorwację bo źle znoszę jazdę samochodem, co 10 minut muszę wysiąść z auta , a w autokarze będzie jeszcze gorzej tymbardziej że to 16 godzin jazdy :(( Dobrze że biuro podróży jest kolegi i mi nie robi problemów ze zwrotem zaliczki :)) bo wpłaciliśmy 1000 zł zanim dowiedzieliśmy się o ciąży :))
 
kikolek - strasznie sie ciesze ze wszystko dobrze z malenstwem. Musisz uwazac na siebie, oj biedna jak Ty sobie radzisz przy malym dziecku, ja nie moge oduczyc malej noszenia na rekach, im wiecej jej tlumacze tym wiecej sie domaga:no: ale chociaz ze zchodow schodzi sama:tak:

Ja spie na brzuchu ile wlezie bo pozniej dlugo sobie nie pospie, chociaz fakt jak dlugo tak spie to juz mnie boli
 
kilolek wlasnie przeczytalam ze malas plamienie oj TY bidulko...kiedy dostalas plamienia??Czy to byla zywa krew??DObrze ze dzidzia ma sie dobrze:-)ja tez strasznie sie boje o bobaska bo tyle teraz poronien:-(
Ewelia Ja tez spie na brzuchu ile wlezie bo niebawem sie to skonczy hehe:-)i tez jak za dlugo spie to mi nie wygodnie sie robi:-(
 
Już coraz ciężej spać mi na brzuchu... Jak pośpię trochę, to zaraz mnie brzuch boli... Jak ja wytrzymam bez spania na brzuszku tak dłuugo?

Natalunia ja juz od prawie 2 tygodni nie spie na brzuchu bo boli jak na nim leze :-( ciezko sie przestawic na plecy czy na bok, szczegolnie ze po problemach z kregoslupem ostatnie 3 lata spalam glownie na brzuchu. Ale coz, dzidzia nie lubi gniecenia ;-)

Ja tez mam klucia - ale zauwazylam ze sa one wlasnie zwiazane z jelitami a nie dzidzia wiec sie nimi nie martwie :-)
Co do uplawow to mi sie nasilaja na kilka dni przed 'planowanym terminem miesiaczki', wtedy tez nasila mi sie bol kregoslupa i lapie mnie ogolne oslabienie. A potem po danym terminie - jak reka odjal :-D
 
Hejka dziewczyny!
I ja się witam z Wami dziś :-) muszę się ogarnąć i jechać do brata do szpitala chociaż na godzinkę!
Pozdrawiam
 
reklama
Myślałam, że jeszcze pośpię na brzuchu przez jakiś czas. Obstawiałam z moim Ł,. że dopiero jak brzuszek urośnie to nie bedę spała na brzusiu, a tu o... I pół minuty na brzuchu to już problem! Boli strasznie nawet jak się zegnę wpół...
 
Do góry