reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

Laparda ja tak nie mam, ale rozumiem Twoje obawy. Z drugiej strony bez sensu się zamartwiać! Lepiej myśleć, że wszystko będzie i jest dobrze. :-)
Już coraz ciężej spać mi na brzuchu... Jak pośpię trochę, to zaraz mnie brzuch boli... Jak ja wytrzymam bez spania na brzuszku tak dłuugo?
 
Ostatnia edycja:
reklama
na usg poszłam z mężem, chociaż bardzo chciałam iść sama! no, ale chłop się uparł, więc nie było zmiłuj się! a wiecie dlaczego chciałam być sama ?? bo ze mnie głupol i sobie mówiłam, że w razie niepowodzenia oszczędze mu tego! nie będę patrzeć na jego rozczarowanie. no idiotka ze mnie! ale chłop poszedł! ba nawet na pobranie krwi ze mną poszedł . ogólnie w tej ciązy był ze mną pierwszy raz w gabinecie, bo ostatnio był, ale kazałam mu w poczekalni siedzieć. lanie mi się należy, bo chłop się interesuje, widać, że mu zależy, a ja jakbym mu zabraniała!

Mój też ze mną chodzi. Chce zobaczyć co zmajstrował :rofl2: Chce wcześniej zobaczyć nasza Kruszynkę, bo jeszcze nie wierzy w to, ze noszę nasze dziecko (tzn wierzy, ale weźmie to głęboko do siebie jak zobaczy).
 
Ja też mam wrażliwy pępek, kłucia w brzuchu, nie bezprzerwy, tak od czasu do czasu i jeszcze zaczynam czuć szew po poprzedniej cesarce. Pankowałam też w z powodu upławów, bo pani doktor z racji mojego wieku dała mi luteinę i po niej wszystko zaczęło mnie swędzieć i dostałam upławów, ale wszystko wróciło do normy jak odstawiłam. A mam traumę po pierwszej ciąży, która na szczęście, dzięki mądrym lekarzom zakończyła się szczęśliwie, bo odklejało mi się łożysko. Miałam też termin badania prenatalnego na zeszły tydzień, ale jak tam poszłam to się okazało, że pani się pomyliła i mam to badanie mieć dopiero w ten czwartek. Na badanie muszę iść sama, bo mąż pracuje do 18.,00, a w zeszłym tygodniu byliśmy razem i on teraz przeżywa, ze nie idzie.:-(I ja jeszcze nikomu nie powiedziałam, że jestem w ciąży. Po za mężem i 16-letnią córką wie tylko jedna z moich sióstr, bo pracuje w przychodni. A i szefowa, dzięki temu że jej powiedziałam przestała palić przy mnie.:-)
 
to ja Was zaskoczę, bo gdzieś czytałam, ze pierwszy trymestr kończy się z końcem 13 tc :szok: ale jak dla mnie, na chłopski rozum i większość źródeł tak podaje, pierwszy trymestr kończy się z końcem 12 tc. u mnie w następną środę!

Najlepiej zapytać gina jak się liczy miesiące trymestry itp. Jak mnie pytają w ktorym miesiącu jestem to podaję tydzień i niech sobie liczą jak maja ochotę :evil:

no to ja zaczynam 4 miesiac hehe i jak do tej pory nie mialam zadnych objaw ciazowych oprócz apetytu to teraz mi sei zaczynaja pojawia sie zgaga mdlości zmeczenie i bardzo mocne bóle głowy .... :(
jak ja chodze do gina moj gin odrazu sprawdza który to tydzien i mi wsyztsko objaśnia itp :)

Jeśli chodzi o zakupy, to tez nie przepadam za tym, ale takie dla dzieci to mi się podobają, te słodziutkie ubranka, zabaweczki, pościele :-)
Przyznam się Wam, że od paru dni szukam na necie wózków:-) może jeszcze nie czas na taki zakup, ale popatrzeć mogę :-) Podobają mi się dwa modele: CONECO TOLEDO (czarno-fioletowy dla córci lub czarno-niebieski dla syneczka):-) i ATLANTIC BABY DESIGN (szaro-turkusowy dla syneczka lub szaro-zielony dla córci):-) He... i tak mam jeszcze pół roku żeby zastanowić się który wybrać:-)

Pozdrawiam :*


ja to z ciuszków mam 2 śpioszki które siostra mi przywiozla zeby pokazać jakie to bedzie maleńkie :) hehe po reszte mam sama sie zgłosic ;) i temu tez wstrzymuje sie z ubrankami bo siostra mi da po swoim synku cos tam dokupić to napewno trzeba bedzie ostatnio gdzies tam bylam w sklepie to ogladalam wanienki hehe a pozatym wstrzymuje sie ;] ogladam jeszcze na allegro wózki i łózeczka ale o modelach napisze na ZAKUPKI DLA MAMY I DZIDZIUSIA :p
pozdrawiam :)
 
Ja i Natalunia czekamy do 4 maja-chyba oszaleje z ciekawości do tego czasu;-)

Ja tez ide 4maja na usg i sie stresujem czy wsio ok jest:-)


Pianistka ja tez sie martwilam ze w 10tc nic mi nie bylo widac ale ostatnio zaczal brzusio wychodzic wiec spokojnie:-)

Kasiiula gratlacje pierwsza na naszym watku weszlas w II trymestr:-)

Gawit super ze wszystko ok:-)

Oliwka daj znac jak poszlo na badaniu
Olica,Enka1 jest nowy watek na naszym forum poswiecony zakupom dla nas i naszych bobaskow i tam mozecie sie dzielic swoimi typami wozkow itp.
 
dzien doberek melduje sie :) to forum to moja codzienna rutyna :)hihihi
gawit fajnie ze Twoj maz byl z Toba,moj tez chce isc ale wezme go tak ok 20 tyg.no i najwazniejsze ze wszysko ok,super ciesze sie

Gie-oska i natalunia ja mam 4 maja imieniny i to napewno bedzie wasz szczesliwy dzien,trzymam mocno kciuki :)

uciekam na troche do pracy,milego dnia pa pa
 
melduję się z domku
coprawda zwalona dokumentami które muszę zrobić ale zupelnie inaczej jak nie trzeba wlec się godzinki do pracy :tak:
pracuję do 30 kwietnia i w końcu będę mogła więcej poleżeć
mdłości mam też mniejsze ale za to kręci mi się w głowie
lekarz napewno miał racje denerwując się na mnie że nie chciałam wcześniej zwolnienia

ale teraz już będę słuchała:sorry:
 
co do sportu to jak mi lekarz da zielone światełko będę śmigać na basenie
no oczywiście z dozwoloną prędkością dla ciężarnych :rofl2:
uwielbiam basen
myślałam też o jodze ale dam sobie spokój z wygibańcami

no to zmykam popracować miłego dnia :-)
 
reklama
czasami mam kłucia w brzuchu a nawet silne chwilowe bóle
ale staram się wiecej leżeć i jest lepiej
mówiłam lekarzowi twierdzi że to może sie zdarzać i nie mam się martwić jeśli są to pojedyńcze krótkie boleści
ale jeśli ból będzie się wydłużał wiadomo do kontroli
wiec jestem spokojna

strasznie mi przeszkadza dym papierosowy blee
na szczęscie mąż nie pali:-)
 
Do góry