reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

Madziek a Ty za przeziernosc bedziesz placic az 150zl??Bo ja chodze we wrocku do gina prywatnie i ona mi zrobi to badanie w ramach wizyty czyli tak jakby place tylko za sama wizyte a to badanie jest za darmo!!

Nie, ja badanie mam na NFZ, mam skierowanie od lekarza prowadzącego ciąże (dr Lasmanowicz- przyjmuje też we Wrocławiu na Królewskiej). Ale pisałam o cenach, bo kuzynka robiła i z nią o tym rozmawiałam, koleżanka, która też jest w ciąży za to badanie zapłaciła we Wrocławiu 270 zł.
 
reklama
hej adziulka witamy Cie serdecznie :)

pytalam znajomej ktora robila to badanie i w Niemczech jest strasznie drogie 300euro :(
aha a widzialyscie laski grudnioweczki ?fajnie co?juz nie jestesmy ostanie na liscie tak sie ciesze :)
 
Ka..M :) moja babcia twierdzi ze skoro sie mecze to dziewczyna, cera mi sie pogorszyla.... ale slodkiego nie chce jesc... kwasnego tez nie... wogole u mojego meza sami chlopcy sie pierwsi rodza... w tym roku dwoch :) i nasze bobo trzecie :) dziewczynka by sie w rodzinie tez przydala bo tylko jedna jest i juz jej smutno :(((
U mnie na odwrót :)) wszyscy bracia mają dziewczynki, siostra też ma dziewczynkę więc dziadkowie mają same wnuczki więc przydałby się chłopczyk :))
 
adziulka witamy serdecznie. :-)

A grudniowiczki tez zauważyłam, bo jak wchodziłam na forum to z przyzwyczajenia wciskałam ostatni link a tu grudzień mi się włączył.

No a jeśli chodzi o lekarzy to mój lekarz (już były, bo więcej do niego nie pójdę) na pierwszej mojej wizycie w 5 tyg, tydzień po zrobieniu przeze mnie testu domowego stwierdził, że badanie hcg jest niepotrzebne, ale wymusiłam na nim, żeby dał mi skierowanie. Na drugiej wizycie powtarzał, że ja nie jestem w ciąży tylko przy nadziei i że ciąża się liczy od 12 tyg. Nawet nie wiem czy zaproponował by mi badanie prenatalne. Więc umówiłam się do innego gina z polecenia prywatnie (wcześniej chodziłam na pakiet z pracy). Idę we wtorek, bo nawet ten poprzedni nie sprawdził tętna dziecka a moja siostra to już w 7tc znała.
 
Cześc Mamuśki!!
Witam się tylko bo byłam na spacerku i strasznie zmęczona wróciłam :)) chyba się położę, a do tego tak mi strasznie pełno w brzuszku :(( lepiłam dzisiaj pierogi ruskie i troszkę podjadałam.. zrobiłam chyba ze 150 szt więc jutro na obiad też będą pierożki :))

Witam nową mamuśkę :))
Może później jeszcze wpadne do was :))
 
gosialew brak slow i bezlitosne chamstwo !!!to napewno nie sa lekarze z powolania zwykli dranie i tyle,masz racje ze wiecej do niego nie pojdziesz,szkoda Twoich nerwow

niunias podziel sie troche ja uwielbiam pierogi a ostatnio jak bylam w Polsce to mnie naszla ochota na takie pierozki z jagodami ,wlasnej roboty oczywiscie a do tego cukier i smietanka mniam mniam pychotka
 
Ostatnia edycja:
Gratulacje Adzilka :)) to termin masz 4 dni przede mną:))

Gosia co to za określenie "nie jesteś ciąży jesteś przy nadziei" Lekarz idiota głupszy niż się zdaje!!!! Dobrze, że nie wszyscy są tak aroganccy.
Pozdrówki dla Wszystkich :))
 
reklama
Witajcie mamuśki.
Ja tylko tak na chwilkę przywitać się, bo strasznie zmęczona przychodzę z pracy i zaraz śpię. Staram się czytać na bieżąco i cieszę się z Wami z każdej dobrej nowinki! Ja wizytę mam dopiero 4 maja i odliczam juz dni.

Ejmi trzymam kciuki. Wszystko będzie dobrze. Pozdrawiam
 
Do góry