reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

No to miałam wizytę na pogotowiu :( rano podcierając się zobaczyłam brunatny śluz :( matko co ja przeżyłam. było go dosłownie troszkę, ale był. na szczęście z dzieciem na razie wszystko dobrze! ale ile stresu się najadłam to moje :( nie wiadomo skąd ten śluz :( niby nic mnie nie boli, teraz śluzu nie ma, ale boję się :( Idę się położyć

Gawit, jejku, leż dziś cały dzień, odpoczywaj i nie zamartwiaj się tylko! Dobrze, że z Maleństwem wszystko ok. Z tego, co czytałam, dziewczyny tak miały, ale dziecku to nie zagrażało. A co lekarz powiedział? Czy nic nie próbował tłumaczyć? Miałaś już wcześniej plamienia? Trzymaj się!
 
reklama
Hej dziewczyny...
No i mamy domowa grype. Maz choruje od 3 dni, a mnie scielo wczoraj wieczorem. Dzis bylam u lekarza i dostalam caly wor lekow, :( Miedzy innymi syrop na kaszel, ktory jak wiadomo nie jest najbezpieczniejszy, ale lekarz stwierdzil, ze skoro jak kaszle to boli mnie brzuch to nie ma na co czekac. O dziwo nie dostalam antybiotyku, a to podobno nawet zdrowsze niz leki przeciwbolowe. Mam jednak nadzieje, ze lekarz wie co robi... Zatkalo mi nos i uszy, ale na to zadnych kropli nie dostalam. Mam nadzieje, ze jakos samo przejdzie....
Co do spodni ciazowych to w zeszlym tygodniu nabylam dwie pary - na przesuwane rzepy i na milion zatrzaskow... W dawnych spodniach juz sie nie miescilam.... Po domy chodze jednak w takich na gumke, bo najwygodniej....
Pozdrawiam i zycze zdrowia
 
Gawit - wszystko będzie dobrze, tylko idź jeszcze niech Cie zobaczy Twoja Ginka. Myślę ze to od leków dopochwowych.

Miran - i chwałą bogu że nie dostałaś antybiotyku, jaki by nie był lepiej w ciąży go nie brać. Ja jak byłam chora to brałam tylko wit. c i wodę morską jako spray do nosa i tydzień leżałam i nic więcej.
 
No to miałam wizytę na pogotowiu :( rano podcierając się zobaczyłam brunatny śluz :( matko co ja przeżyłam. było go dosłownie troszkę, ale był. na szczęście z dzieciem na razie wszystko dobrze! ale ile stresu się najadłam to moje :( nie wiadomo skąd ten śluz :( niby nic mnie nie boli, teraz śluzu nie ma, ale boję się :( Idę się położyć

Kochana co Ci na pogotowiu powiedzieli?
Mam nadzieję że wszystko ok.... a może to też po seksie tak miałaś jak ja??
Lepiej dziś sobie poleż....

Miala wtedy 45 mm od glowni do pupci....
to miałaś dużą dzidzię.... moje maleństwo narazie ma 2.10cm
ale do 11 tygodnia jeszcze urośnie więc może będzie już wiadomo....
 
Ostatnia edycja:
moja droga, ja od miesiąca wstaje przed 6... w ogóle spać nie mogę. fakt, że kładę się o 21... ale w dzień nie sypiam w ogóle.

i mam takie durne sny.... dziś mi się śnił poród. nie to jest najorsze! ja urodziłam kota! fuuu :szok:

no to sny masz naprawdę koszmarne :eek:
ja chodzę spać o 24 a wstaję ok 11....
w dzień też nie sypiam wogóle... ale jakoś zasnąć wcześniej nie mogę
a wstać tak samo... no chyba że idę do pracy to już o 9 jestem na nogach:baffled:
 
No to miałam wizytę na pogotowiu :( rano podcierając się zobaczyłam brunatny śluz :( matko co ja przeżyłam. było go dosłownie troszkę, ale był. na szczęście z dzieciem na razie wszystko dobrze! ale ile stresu się najadłam to moje :( nie wiadomo skąd ten śluz :( niby nic mnie nie boli, teraz śluzu nie ma, ale boję się :( Idę się położyć
Odpoczywaj kochana! wszystko na pewno będzie dobrze.

Hej dziewczyny...
No i mamy domowa grype. Maz choruje od 3 dni, a mnie scielo wczoraj wieczorem. Dzis bylam u lekarza i dostalam caly wor lekow,
Co do spodni ciazowych to w zeszlym tygodniu nabylam dwie pary - na przesuwane rzepy i na milion zatrzaskow... W dawnych spodniach juz sie nie miescilam.... Po domy chodze jednak w takich na gumke, bo najwygodniej....
Pozdrawiam i zycze zdrowia
Dużo zdrówka życzę!

A moje zakupy wczoraj nie udały się! Nic sobie nie kupiłam, bo nie było rozmiaru! Zła wróciałam.
Miłego dzionka Wam życzę
 
Dziewczynki to nie po seksie, bo takiego nie uprawiamy póki co! na pogotowiu powiedzieli, że może to być po luteinie dopochwowej albo globulkach dopochwowych, jednak się przestraszyłam, bo wyczytałam, że brunaty kolor śluzu to nie za dobrze :( dali mi progesteron, kazali odpoczywać i tyle! cóż więcej mogą ? jak do nich dojechałam to było już po plamieniu! dzidziuś żyje, przynajmniej na razie , ale ja mam nadal objawy ciążowe typu mdłości i ból piersi, nie boli mnie brzuch więc się pocieszam, że wszystko będzie dobrze.
a do swojej ginki jestem umówiona na jutro!
 
reklama
mam bóle w dole brzucha... czy wy też je miewacie? co trzy sekundy biegam do uikacji sprawdzić, czy przyadkiem nie krwawie :baffled:


Ja czasem miewam bole, sa to raczek takie klucia w dole brzucha, zwlaszcza jak gwaltownie wstaje z lozka, jak po cos siegam zbyt szybko albo czasem w nocy jak sie przewracam na drugi bok. Kilka razy bolal mnie brzuch w czasie dnia, ale nie jest to silyn i dlugotrwaly bol, raczej taki sporadyczny, lekki. Nie martw sie tym, to macica sie rozciaz i brzuch moze jeszcze nas bolec wiele razy w ciagu tego czasu.
 
Do góry