reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopad 2009

Dziewczynki to nie po seksie, bo takiego nie uprawiamy póki co! na pogotowiu powiedzieli, że może to być po luteinie dopochwowej albo globulkach dopochwowych, jednak się przestraszyłam, bo wyczytałam, że brunaty kolor śluzu to nie za dobrze :( dali mi progesteron, kazali odpoczywać i tyle! cóż więcej mogą ? jak do nich dojechałam to było już po plamieniu! dzidziuś żyje, przynajmniej na razie , ale ja mam nadal objawy ciążowe typu mdłości i ból piersi, nie boli mnie brzuch więc się pocieszam, że wszystko będzie dobrze.
a do swojej ginki jestem umówiona na jutro!
Miejmy nadzieję że ginka powie Ci że wszystko ok.... pewnie będziesz musiała dużo odpoczywać ale na dobre Ci to wyjdzie.... nie martw się.... zobaczysz że jest ok...
z tego co piszesz to moje krwawienie wyglądało podobnie tyle że było spowodowane seksem....:sorry:
Ja też się wstrzymałam od sexu, choć, przyznaję, coraz bardziej mi go brakuje:zawstydzona/y:;-) Ale chcę spokojnie doczekać końca I trymestru, już odliczam dni do 12, nawet 13 tygodnia, kiedy wszystkie straszące statystyki o zagrożeniach przestaną już mnie tak obowiązywać...

no i właśnie... ja też musialam się wstrzymać nbo mój się boi że coś się stanie maluuszkowi.... no i takim oto sposobem kochamy się tylko raz w tygodniu... a czasami 2 jak już go konkretnie namówię ;-)
 
reklama
Gawit - jak urodzisz dziecko to zapomnisz o tym, że miałaś stres w ciąży :) a poza tym zawsze można zaliczyć wpadkę, więc nie zarzekaj się że na jednym dziecku się skończy :) ja bardzo chciałabym mieć co najmniej dwoje....ale póki co będę szczęśliwa jak donoszę tą ciążę i dziecko będzie zdrowe :)
Plamienie jak najbardziej mogłaś mieć z nocy, kolor świadczy o tym co pisałam, że krew była utleniona. Mam nadzieję że Gina zmieni Ci luteinę na duphaston i nie będzie już problemu.

ja myślę pozytywnie ale środowego usg boję się jak jasna cholera :/
 
witam
dzisiaj zaczal mnie bolec brzuch... w okolicy pępka jakby cos od srodka mnie ciagnelo za niego jest to nie silny ból lecz dokuczliwy i przenosi sie az w okolice krocza ... nei wiem czy to normalne jest czy co :( wzielam juz jedna tabletke no-spy i jak narazie nie przestalo mnie bolec ...nic szczegolnego dzis nie robilam wiec nie przedzwigalam sie ani nie jestem zmeczona nie wiem co to moze byc ale martwie sie ...
macie tez cos takiego?
 
Mnie czasem zakuje jak na miesiączkę ale gorsze są bóle głowy.N

Ja tez miewam ostatnio bole glowy. Nie jestem do nich przyzwyczajona, bo wczesniej zdarzaly sie rzadko, a teraz najczesciej z rana mnie boli a potem mija.
Co do boli w podbrzuszu to mi niestety znow siadl pecherz i oddawanie moczu nie nalezy obecnie do przyjemnosci. Na razie lecze sie urospetem i duzoooooooooo pije, musze tez sobie natke zaparzyc bo dziala moczopędnie a smakuje jak slaby rosolek :-) Ale pecherz mnie nie przeraza bo wczesniej niejednokrotnie juz z nim walczylam :-D
pozdrawiam wszystkie obolale i te nie obolałe oczywiscie tez :)
 
ja na kolejne usg idę 30 kwietnia- to już będzie 12 tydzień.... już się stresuję czy wszystko będzie ok, ta cała przezierność, i czy ma wszystko na swoim miejscu:)
Coś czuję, że takie obawy to będą mi towarzyszyć do końca:))
 
Gawit - jak urodzisz dziecko to zapomnisz o tym, że miałaś stres w ciąży :) a poza tym zawsze można zaliczyć wpadkę, więc nie zarzekaj się że na jednym dziecku się skończy :) ja bardzo chciałabym mieć co najmniej dwoje....ale póki co będę szczęśliwa jak donoszę tą ciążę i dziecko będzie zdrowe :)
Plamienie jak najbardziej mogłaś mieć z nocy, kolor świadczy o tym co pisałam, że krew była utleniona. Mam nadzieję że Gina zmieni Ci luteinę na duphaston i nie będzie już problemu.

ja myślę pozytywnie ale środowego usg boję się jak jasna cholera :/
no nie zarzekam się kochana ;) a na Twoim usg czuję, że bedzie wszystko cacy! ale schizy rozumiem!

jojka oj tak obawy i mi będą towarzyszyć do końca! niestety tak to już jest, a zwłaszcza jak się jest po stratach :( ale jak już dziś pisaliśmy trzeba myśleć pozytywnie!

Dobranoc
 
Dziewczyny ja to znalazłam na temat becikowego

jak wyjaśnia resort pracy - kobieta, której 10. tydzień ciąży
będzie przypadał po dniu 31 października 2009 r. będzie musiała przedstawić zaświadczenia lekarskie, natomiast kobieta, która po 31 października 2009 r. będzie w ciąży dłużej niż 10 tygodni, nie będzie miała takiego obowiązku.
 
reklama
Witajcie :)
ale się napisałyście Babeczki xD
Ostatnio czasu nie miałam...
Co do mdlości już mi lepiej z każdym dniem:szok:; łatwiej mi jeść chciaż i nie wybrzydzam jedzenia. Nie czuję się już taka pełna. Ale do toalety mykam pare razy na noc! Już mam dosyć tych nocnych wypadów siusiu...zobaczymy jak będzie dalej xP
A co do staników, to kupiłam sobie taki bez fiszbin (80D) a dodam, że przed ciążą nosiłam małe B :laugh2:
 
Ostatnia edycja:
Do góry