reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopad 2009

reklama
Mnie czasem zakuje jak na miesiączkę ale gorsze są bóle głowy.Nie do wytrzymania, w dodatku jak mnie nigdy głowa w życiu nie bolała.No i te mdłości i tak na zmianę...:-(

te bóle może są spowodowane rozciągającą się macicą ,maluszek rośnie i jego domek też :-)na pewno wszystko jest ok, nie zamartwiaj się kochana:-)
 
mam bóle w dole brzucha... czy wy też je miewacie? co trzy sekundy biegam do uikacji sprawdzić, czy przyadkiem nie krwawie :baffled:
takie bóle to mam, chociaż ostatnio coraz rzadziej, ale lekarz mówił że to normalne... oczywiście o ile są to podobne bóle do okresu. Najważniejsze żeby nie były bardzo mocne... :)) to tylko maluszek robi sobie miejsce w domku:-)
 
mam bóle w dole brzucha... czy wy też je miewacie? co trzy sekundy biegam do uikacji sprawdzić, czy przyadkiem nie krwawie :baffled:

Ja ostatnio miałam dość dziwny ból w dole podbrzusza i był trochę inny niż normalny ale nie intensywny. Na szczęście przeszedł. Głowa mnie nie boli na szczęście zbyt często. Jutro idę do gina to zobaczę co się dzieje u mojej dzidzi :-)
 
A ja znów tak późno, ale niestety teraz jestem zabiegana!krążę między szpitalem w którym leży brat, a tym w którym leży tata, a na dokładkę mama mi się na grypę rozchorowała, mąż w delegacji i wszystko na mojej głowie! w sumie z jednej strony to fajnie, bo nie myślę o głupotach , nie zamartwiam się czy z dzieckiem wszystko ok! na kolejne usg idę w następny poniedziałek i będzie to końcówka 11 tygodnia!
co do płci to gdzieś czytałam, że faktycznie dopiero od 14 tc formują się narządy płciowe, ale lekarz najdokładniej może określić to po 20 tc. oczywiście, że zdarza się, że mówią wcześniej i albo mają dobry sprzęt, albo zgadują ;) w końcu mają 50 % szans! nie mniej nie sądzę, aby pod koniec 11 tc dało się tam coś zauważyć :( chociaż mogę się mylić! zapytam za tydzień moją ginkę!
Gawit, trzymaj się - jesteś dzielna, współczuję Ci, że wciąż krążysz wokół szpitala. Trzymam kciuki za zdrowie Twoich bliskich - niech szybko zdrowieją, bo muszą mieć siły cieszyć się razem z Tobą z Maleństwa:tak: Sama wiem, jak to ważne, żeby wszystko wokół było ok, choćby dla Twojego komfortu psychicznego.

Mój M. może jeszcze zmieni zdanie, ale ostatnio mówił, że wolałby, aby płeć naszego dzieciątka została tajemnicą aż do narodzin :confused2: Mnie trochę korci dowiedzieć się wcześniej, no ale zobaczymy - dla mnie to od początku wielka niewiadoma, nie mam jak dotąd żadnych wyraźnych przeczuć co do płci ;-)
 
Ja ostatnio miałam dość dziwny ból w dole podbrzusza i był trochę inny niż normalny ale nie intensywny. Na szczęście przeszedł. Głowa mnie nie boli na szczęście zbyt często. Jutro idę do gina to zobaczę co się dzieje u mojej dzidzi :-)

Ja też ostatnio, już po dłuższej przerwie, zaczęłam odczuwać bóle brzucha (w dole brzucha, po prawej stronie). To nie był ostry ból, ani taki nie do wytrzymania, ale dość wyraźny i powtarzał się z przerwami przez całe dwa dni. Już minął. Ostatnio chodziłam po górach i niby się nie forsowałam, ale myślę, że to mogło mieć jakiś wpływ na te dolegliwości. Może za bardzo się powyciągałam na tych spacerach;-)Teraz jestem już grzeczna :zawstydzona/y:
 
moja droga, ja od miesiąca wstaje przed 6... w ogóle spać nie mogę. fakt, że kładę się o 21... ale w dzień nie sypiam w ogóle.

i mam takie durne sny.... dziś mi się śnił poród. nie to jest najorsze! ja urodziłam kota! fuuu :szok:

Kochana, staraj się teraz wysypiać, ile się da - póki jeszcze brzuszek nie przeszkadza na maxa :sorry:
A co do snów - ja mam ostatnio takie głupie, że aż sama się dziwie, skąd takie brednie produkują się w mojej głowie. Np. rekin pożera mnie wraz z samochodem :rofl2: :baffled: Dodam, że unikam oglądania teraz horrorów, krwawych sensacji i kryminałów, a jednak....
 
Hej hej

Gawit - No co Ty dziewczynka będzie :) A jakie imię dla chłopca wybraliście???
ja niby od początku czułam, że będzie chłopak tak teraz miotają mną wątpliwości. No ale przy którymś USG pewnie się dowiemy :) My ustaliliśmy z mężem że to będzie tylko do naszej wiadomości a reszta poczeka sobie do listopada, a co :) ja mam usg w środę......ehhh już gryzę paznokcie://

Dudziakowa - zdrówka :)
 
reklama
No to miałam wizytę na pogotowiu :( rano podcierając się zobaczyłam brunatny śluz :( matko co ja przeżyłam. było go dosłownie troszkę, ale był. na szczęście z dzieciem na razie wszystko dobrze! ale ile stresu się najadłam to moje :( nie wiadomo skąd ten śluz :( niby nic mnie nie boli, teraz śluzu nie ma, ale boję się :( Idę się położyć
 
Do góry