reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

Witam!
Jeszcze parę miesięcy temu byłam na forum - starające sie... jednak od 7 tygodniu jestem najszczęśliwszą przyszłą mamą:-).
Witam serdecznie wszystkie "listopadówki" :tak:
Wiem ,że można tu uzyskać wiele cennych rad dlatego piszę..
Otóż tydzień temu byłam na usg.( był to 6 tydzień) Cytuję fragment opisu:
" W jamie macicy widoczny pęcherzyk ciążowy 1,05cm..."
Gdy zapytałam się o bicie serduszka to powiedział ,że jeszcze za szybko ale mam się nie martwić bo wszystko jest w jak najlepszym porządku i następne usg powtórzyć za ok 3 tyg.
Naczytałąm się ,że często pęcherzyk jest pusty... i teraz się martwię czy aby mój nie jest też pusty..:-( chociaż tak jak piszą dziewczyny to lekarz od razu mówi jak jest pusty pęcherzyk.. mi nic takiego nie powiedział.. myślicie,że mógłby mi nie powiedzieć? Mam nadzieje ,że w pęcherzyku mam malutki zarodeczek:-D
Pozdrawiam!

U mnie był pęcherzyk 0,8 cm i pogratulował mi ciąży. Ani zarodka ani serca nie było - myślę że jakby miał jakieś wątpliwości to by powiedział.
Ja idę jutro na usg - wiec trzymajcie kciuki!
 
reklama
Witam wszystki mamusie.:-)Chcialabym sie dopisac do Waszaego grona.
Test pokazał dwie kreseczki.Zrobiłam go dosc pozno, bo zupelnie nie spodziewałam sie ciąży.:szok:Mam juz 7 letnia córę i 5 miesięcznego synka.Karmię go piersią i myślałam, że nie dostaję @ wlaśnie przez karmienie.Dopiero mdłosci i gorsze samopoczucie dały mi do myślenia.Z obliczen wynika,ze jest to przełom7-8 tygodnia.Chyba jako jedyna w tym gronie na wiadomość o ciąży zareagowalłam nie łzami radosci, ale smutku i przede wszystkim przerażenia:-(Synka urodziłam przez cc, a tak szybka ciąża po cesarce jest przeciez niewskazana.
Boję się jak nie wiem co jak to będzie, ale powoli oswajam się z myślą o zafasolkowaniu.Dzieki Bogu jest M, który cały czas mnie pociesza i twierdzi, że skoro radzimy sobie z dwójką to i trzecią dzidzię się wychowa.:-)Strasznie się rozpisałam jak na pierwszy raz.Pozdrawiam wszystkie mamusie i gratuluję fasoleczek.:-)
 
Do Annas81 trzymaj sie kochana a bedzie wszystko dobrze ,najwazniejsze ze jestes w dobrych rekach i ze twoja niunia sie dobrze rozwija :)
Trzymam mocno kciuki wracaj szybko do domku pozdrawiam

Do Lena 81 gratulacje serdeczne,to upragniona chwila i ciesze sie ze wszystko jest dobrze :)


Do Ewccia 26 witaj w naszym gronie,szczerze gratuluje,masz juz dwie pociesch i z trzecia sobie poradzicie.Fajnie ze maz Cie wspiera,moim marzeniem tez jest trojka dzieci tylo fakt ze troche pozno zaczelam mnie przeraza ale zobaczymy jak sie wszystko potoczy,
pozdrawiam serdecznie :)
 
Ostatnia edycja:
hej dziewczyny!mam pytanie czy boli was jeszcze brzuch tak jak na @??bo mnie od wczoraj znowu tak pobolwea...i nie wiem czy to przez to ze wg planu zanim zaszlam w ciaze jutro mialbyc termin @....

poza tym oprocz sennosci i wiekszego apetytu nie mam zadnych innych oznak ciazy...czytalam ze wymioty i mdlosci oznaczaja silnego bobasa czyli jak ja tego nie mam to to znaczy ze moja fasolka jest slaba??dodam ze biore duphaston bo mialam plamienie....

nie wiecie czy ten duphaston przenika do plodu??Mam nadzieje ze ktos mi odpisze!!
 
Witam:) Koleżanka dała mi jeszcze na chwilkę, więc mogę napisać. Zaległości już nadrobiłam, ale sie rozpisałyście. Witam wszystkie nowe:) Ja dziś nie bardzo się czuję, rano bolał brzuch, dostałam zastrzyk i leżę. Może mnie jutro wypuszczą, zobaczymy. Mogę leżeć i całą ciąże, zeby tylko mój skarb rósł. Pozdrawiam Was mocno. Nie lekceważcie żadnych silniejszych bóli i skurczy, bo może to być zły znak, dbajcie o siebie mamusie:-)
 
Witam!
Jestem nowa, ale również mam termin na listopad 2009 :-) konkretnie 11.11. Ostatnią @ miałam 5.02, test robiłam 5.03 :-) dwie ładne wyraźne krechy. Zrobiłam też betę, bo jestem po dwóch poronieniach i w tej ciąży chciałam od początku wiedzieć czy jest dobrze. Beta ładnie przyrasta :-) Byłam też już u ginki. Miałam usg w 5 t 6 dzień i widziałam pęcherzyk, a w nim okruszka 2,5 mm z bijącym serduszkiem. Dostałam L4, mam na siebie uważać. mam też brać luteinę 2x2 tabletki i folik. dostałam skierowanie na kilka badań. Kolejną wizytę mam 14.04.
czuję się dobrze. troszkę bolą mnie piersi i miewam mdłości, no i mam wielką ochotę na kwaśne, a poza tym żadnych innych objawów :-)
A mam na imię Gabrysia, mam 30 lat i jeśli się uda to będzie moje pierwsze dzieciątko tu na ziemi!
Pozdrawiam serdecznie
 
Hej dziewczyny,
W kraju gdze mieszkam trwaja wlasnie swieta, wiec chyba przyjdzie mi uswirknac czekajac do soboty na to kolejne usg. Ja tez chce wreszcie zobaczyc jakies serducho....
Na razie od tygodnia tak boli mnie kregoslup, ze usiasc nie moge. Myslicie, ze to od ciazy?
Pozdrawiam.....
 
reklama
i jeszcze pytanie, czy wy tez tak macie, ze od rzeczy, ktore uwielbialyscie jesc was odrzuca, a ciagnie do tego czego nie znosilyscie, albo nie jest dla was dobre - mnie np. do czipsow i wedlin ciagnie jak diabli.....
 
Do góry