reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

reklama
hej kobitki coraz wiecej nas tu jest ,fajowsko razem razniej :)
Ja mam jutro nastepna kontrole i oczywisci estrach mnie juz dopada ale staram sie zachowac spokoj,tlumacze sobie to tym ze czy bedzie dobrze czy nie to i tak nie mam na to wplywu a stres tu napewno nie pomoze
Od trzech dni mam zaparcia i nie wiem czy spowodowane jest to tym ze juz mysle o jutrzjrszym badaniu.Wypilam wlasnie szklanke mielonego siemia no i czekam naefekt ;)
Trzymajcie ze mnie prosze jutro kciuki
pozdrawiam Was kochane :)
 
oliwka1976: wszystko bedzie dobrze, na pewno, nie martw sie :)
co do zaparc, to tez cierpie, ale nie potrafie sobie odmowic roznych rzeczy, ktore zaparciom sprzyjaja ;)
nie wiem czy 10, to tak na oko ;) 9 kwietnia bede wiedziala dokladnie. Po prostu nie moglam sie powstrzymac przed wstawieniem suwaczka :)
 
dobra, uciekam bo oczy mi sie kleja, a rano trzeba wstac do pracy, bleeee... pozdrawiam mamuski i trzymam kciuki za nasze malutkie fasolki :)
 
reklama
gie-oska mnie czasem boli jak na@ a czasem kłuje jak za szybko sie przekręce z boku na bok to tez mnie boli jakbym coś tam zerwała a za chwile przechodzi nic sie nie martw każda z nas ma albo podobne albo zupełnie inne objawy bo każdy organizm inaczej reaguje na zmiany jakie niesie za sobą ten piękny czas.

Co do tych tabletek to nie mam pojecia ale pewnie nie przepisywano by ich kobietom gdyby coś miało być nie tak z dzidzią. Myśle że tym nie musisz sie martwić tym bardziej, ze kilka dziewczyn tez dostało duphaston od gin

pozdrawiam cieplutko
 
Do góry