reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

reklama
Na mdłości mój gin polecił herbatę imbirową (dostałam w aptece), kumpela jadła płatki migdałow i jej to pomagało. Na ekstremalne mdłości i wymioty dostałam w poprzedniej ciąży czopki Torecan i te pomogły no ale to chemia i bierze się je w naprawdę ekstremalnych mdłościach.

W twej ciąży czuję się świetnie narazie żadnych mdłości, tylko spać mi sie ciągle chce.
 
czesc dziewczyn!!!

powiedzcie mi jak się czujecie...ja do dzisiejszego dnia czułam się super...dziś to się skończyło cały dzień maiłam mdłości w głowie mi się kręciło dopiero przed chwilą coś przegryzłam no i cały dzień w łóżku przeleżałam a raczej przespałam:baffled:

pozdrawiam
 
Witam wieczorkiem!! Szczególnie nowe listopadówki:-D
Plemniki moga życ na pewdno do 3 dni, ale podobno w bardzo sprzyjających warunkach nawet do 5-6 dni.

Carin25 ja też dołączam się do pytania. Czy w 5 tygodniu ciązy widziałaś już serduszko? Bo u mnie też nic nie było widac...nawet w 6 tygodniu....
I nie wydaje mi się, że to wina USG....


butterfly skonsultuj to lepiej z lekarzem...
 
A i jeszcze wg lekarza pęcherzyk ma 5mm czyli ok 5,6 tygodni. Ale jak juz pisałam cos mi sie mu nie chce wierzyć, ten sprzęt to miał taki WIELKI ze ja tam ledwo cokolwiek widzialam wiec mam nadzieje ze sie troche pomylil o te kilka mm. No ale pocieszające jest ze wg niego jest wszystko ok i ciaża wygląda na bardzo zdrową.

Jesli mozecie napiszcie ila mialy wasze pęcherzyki w którym tygodniu licząc od ostatniej @
 
Ewelia dziekuje ci kochana za slowa pocieszenia, ja rowniez czytam co sie da, dlatego staram sie spokojnie do tego podchodzic, to nie jest krew koloru czerwonego, to sa bardziej brazowe uplawy, ktorych jest naprawde tak malutko, ze nie ma ich na bieliznie. martwie sie straszliwie, ale nie panikuje, ostatnim razem trwalo to kilka godzin jednego dnia i kilka godzin dnia nastepnego, poczekam. od ostatniego plamienia mam teraz na tym punkcie obsesje i co ide do lazienki to sie modle, zeby go nie bylo, 2 tygodnie byl spokoj, mam nadzieje, ze i teraz szybko przejdzie :hmm:

jesli chodzi o mdlosci to slyszalam, zeby jesc czesto a malo, a z rana najlepiej suchego krakersa.
 
proponuje ci wrocic do sprawdzonego lekarza, ale na twoim miejscu poczekalabym tydzien, wtedy to juz na pewno bedziesz widziala malenkie, bijace serduszko :)
 
Ja mam wizytę 23-go, wiec lada dzień a też jestem "walentynkowa"
Lekarz przy ostatniej wizycie powiedzial, ze teraz ( 23-go ) "powinno" byc widoczne bicie serduszka.
Nie moge sie doczekać :-D
A jak sie czujecie ?
Ja najchetnie spałabym 24h na dobę ! I tak mi sie nie chce do pracy chodzić....
I mam prawie cały czas mdłości..nie zwracałam jeszcze, ale cały czas czuję sie niewyraźnie....to moja 1 ciąża wiec moze lekarz da mi zwolnienie :-)
pozdrawiam !
 
A i jeszcze wg lekarza pęcherzyk ma 5mm czyli ok 5,6 tygodni. Ale jak juz pisałam cos mi sie mu nie chce wierzyć, ten sprzęt to miał taki WIELKI ze ja tam ledwo cokolwiek widzialam wiec mam nadzieje ze sie troche pomylil o te kilka mm. No ale pocieszające jest ze wg niego jest wszystko ok i ciaża wygląda na bardzo zdrową.

Jesli mozecie napiszcie ila mialy wasze pęcherzyki w którym tygodniu licząc od ostatniej @
Mój w środę miał 8mm i na 100% to był 5t2d.
 
reklama
Hej dziewczyny. Również jestem listpadowa:-) Mam nadzieję, ze przyjmecie mnie do swego grona. Miałam pierwsze badanie usg pęcherzyk 10mm, wg usg 5w.1d. Według @ ciąża powinna być starsza, ale cykle miałam zawsze dluuugaśne(około40d). Znam mnej więcej termin zapłodnienia(męża jakiś czas nie było i mieliśmy przyttulanki ograniczone do kilku dni) Także wydaje mi się, że to pierwsze usg w miare dokladnie pokazało. 23.03 mam drugie i ogromną nadzieję, na serduszko.:tak:Panikara ze mnie i denerwuję się wszystkim(boli brzuch-źle, nie boli-źle) Również pojawil mi się, zółty śluz. Dzwoniłam wczoraj do lekarza, kazal zrobić badanie moczu i w poniedzialek zobaczy, czy coś jest nie tak(oby nie)
Pozdrawiam sobotnio
 
Ostatnia edycja:
Do góry