reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

Hejka
Bura każdy chyba ma indywidualną ścieżkę znoszenia ciąży :-)
Ja czuje się bardzo dobrze, nie mam żadnych mdłości i nic w tym stylu .
Ale cycki chyba mi ważą ze 2 kg więcej:-)

Trzymajcie się:-)
Ania
 
reklama
Hejka!
Dobrze, ze dziś jestem wczesnie w domu to nie mam 10 stron do przeczytania ;-)

Jesli chodzi o te terminy z którymi macie wątpliwości to muszę Wam powiedzieć, że owszem na usg wg rozwoju dziecka jest wyliczany statystyczny termin porodu ale potem nikt tego terminu nie bierze pod uwagę. Na żadnych badaniach ani w szpitalu nikogo to nie interesowało tylko termin z @. Jak jeździłam na ktg pod koniec to nawet na te terminy z usg nie chcieli patrzeć i mówili, że ważny jest tylko ten z @. Wiadomo, żę owulacja może być w różnym momencie i wtedy wiek dziecka jest różny ale z drugiej strony w poprzedniej ciązy miałam kilka tych badań usg i za każdym razem termin porodu wg. wymiarów był zupełnie inny i to różnica była nawet do 2 tygodni między wynikiem jednego i drugiego badania. A i tak tylko 2% dzieci rodzi się w wyznaczonym terminie.
 
Witajcie kochane :) ja chyba przedwczesnie pochwalilam sie swoim samopoczuciem :) dzis rano cale moje sniadanko wyladowalo w kanalizacji, mdli mnie caly czas, co wcale nie pogarsza mojego humoru :) do tego caly czas jestem spiaca, wczoraj spalam 3 godziny po poludniu pozniej poszlam spac o 23 spalam do 7 i gdyby nie budzik to spalabym pewnie do 10, jestem w pracy i przysypiam, dziwna sprawa, wszystko dla mnie jest takie nowe i niesamowite :) wczoraj rozwniez zobaczylam na papierze po zrobieniu siusiu lekko brazowe zabarwienie, jest tego tak malutko, ze nie plami bielizny, juz raz mialam taka sytuacje w momencie spodziewanej @ i przeszlo po kilku godzinach, wiec nie panikuje. Coraz czesciej mam wrazenie, ze jest nas wiecej niz dwa serduszka, ze tam w samym brzusiu sa dwa plus moje trzecie, ale to tylko takie moje blablania :)
 
Kilolek masz racje, u nas tez n ikt nie patrzyl na date usg, i tez mialam rozne (dochodzilo do 10 dni roznicy). Ponoc i tak w miare wiarygodny termin to jest ten z tych pierwszych usg, bo potem dzidzie sie roznie rozwijaja, i przeciez moga miec rozne wielkosci, poza tym jak sie gdzies pozwija to trudno zmierzyc :-)
A i tak na koniec urodzi sie wtedy kiedy bedzie chcialo a nie wtedy kiedy my chcemy :-D
 
Witajcie Przyszłe listopadowe mamusie.
Ja również dołączyłam do Waszego grona.
2 dni temu ginka potwierdziła, że jestem w 5 tygodniu ciąży :))) Podczas USG aż się popłakałam ze szczęścia na widok mojej fasolki.
Życzę Wam zdrowych i szczęśliwych 9 miesięcy. Trzymajcie się babeczki :)
 
To i ja tu dolacze :)
Witam wszystkie obene i przyszle mamusie :)
Ja mam termin na 2 listopada 2009 i też już widzialam mala pulsujaca kreseczke na monitorze :) Jejku jakie to fantastyczne uczucie :)
Pozdrawiam Was goraco.



 
Witam CIEPLUTKO....przed godziną zrobiłam test...i BLADA DRUGA KRECHA;-) nie wierze .....wdg obliczeń na 17 listopada termin...ale coś nie wierze..
 
reklama
Witajcie Przyszłe listopadowe mamusie.
Ja również dołączyłam do Waszego grona.
2 dni temu ginka potwierdziła, że jestem w 5 tygodniu ciąży :))) Podczas USG aż się popłakałam ze szczęścia na widok mojej fasolki.
Życzę Wam zdrowych i szczęśliwych 9 miesięcy. Trzymajcie się babeczki :)

Cześć, a jak byłaś na usg to widziałaś serduszko??? Bo ja miałam wczoraj usg widziałam fasolke, ale seduszka nie :( za tydzień idę znów na usg i mam nadzieje, że już będzie.
 
Do góry