reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

a ja wlasnie dzis ide do gina z wynikami bo wczoraj mialam pobierana krew i lekarz mowil ze przy nastepnej wizycie założy mi już karte ciąży. ciekawa tylko jestem czy bedzie mi robił badania jak we wtorek mialam je robione no ale moze moja jedno centymetrowa kropeczka urosła :) ja wczoraj mialam na 9 do pracy i do 17 a zwykle o 17 to ja se drzemie w domu to tak organizm sie juz przyzywyczaił ze jak wracalam do domu myslalam ze zasne hehehe polozylam sie spac przed 20 i wstalam jakies 10 minut temu i dopiero poczulam sie wyspana hehe :) wieczorkiem dam znac co tam wyszło z mojej wizyty :)
pozdrawiam cieplutko :)
 
reklama
Witajcie w piękny wiosenny poranek

Cleo1981, mad13,Igi
Dziękuję Wam za rady.


Cukiereczek_wwy; Annas81
Witajcie! Życzę spokojnej ciąży

czesc dziewczyn!!!

powiedzcie mi jak się czujecie...ja do dzisiejszego dnia czułam się super
Ja na razie czuję się dobrze. Bolą mnie tylko piersi i od czasu do czasy zamdli, zwłaszcza rano i wieczorem.

A i jeszcze wg lekarza pęcherzyk ma 5mm czyli ok 5,6 tygodni. Ale jak juz pisałam cos mi sie mu nie chce wierzyć, ten sprzęt to miał taki WIELKI ze ja tam ledwo cokolwiek widzialam wiec mam nadzieje ze sie troche pomylil o te kilka mm. No ale pocieszające jest ze wg niego jest wszystko ok i ciaża wygląda na bardzo zdrową.
Jesli mozecie napiszcie ila mialy wasze pęcherzyki w którym tygodniu licząc od ostatniej @
Ja miałam USG w 5 tygodniu i 2 dni dokładnie - 3,5 mm :szok: Teraz jak Was czytam to wydaje mi sie bardzo malutki, ale gin mówiła że jest ok. Wg obserwacji miałam opóźnioną owu w tym cyklu więc może to ma wpływ. I znów zaczynam się martwić....:zawstydzona/y:
Mój w środę miał 8mm i na 100% to był 5t2d.
No to tak jak u mnie a mój tylko 3,5 :no:

a ja wlasnie dzis ide do gina z wynikami bo wczoraj mialam pobierana krew i lekarz mowil ze przy nastepnej wizycie założy mi już karte ciąży. ciekawa tylko jestem czy bedzie mi robił badania jak we wtorek mialam je robione no ale moze moja jedno centymetrowa kropeczka urosła :) pozdrawiam cieplutko :)
Jak tam po wizycie?
 
u mnie na wydruku usg napisane jest 5w1d- wielkość 10mm Lekarz mi wytłumaczył, że usg podaje tygodnie wg wielkości(nie są to tyg od zapłodnienia, bo dodaja 2tyg) Trafiłam na fajnego lekarza, wytlumaczyłam mu kiedy doszło do zapłodnienia(tylko 8 dni widziałam męża,więc miałam łatwo) i on powiedział, że to się zgadza z obliczeniami usg. Gdyby miał i liczyć od @ to pęchęrzyk byłby za mały( ze wzgledu na długie cykle), ostatnia @ miałam 16.01.09 i pewnie najadłabym się dużo strachu( zbyt mały pęcherzy- ciąża się nie rozwija) Wiem, ze czasami lekarze nie słuchaja pacjetek i napędzaja im ogromnego stracha:angry: Także dziewczyny musimy wierzyć, że nasze fasoleczki rozsną i pieknie wysypia się cudownym miesiącu listopadzie. Nie martwmy się na zapas, nie każda ma cykl jak w zegarku i stad różnice w wielkościach naszych kruszynek. A kiedyś myślałam, ze to smutny miesiąc, a teraz od listopada będę najszcześliwsza, no i mój mężuś też jest listopadowy. Pozdrawiam:-)
 
Witam nowe mamusie :)
Kobitki nie martwicie sie co inne dziewczyny pisza bo po pierwsze nie kazdy lekarz liczy tydzien ciazy tak samo.Jedni licza od dnia ostatniej @ i to jest wedlug mnie prawidlowe a inni od dnia zaplodnienia.Dlatego u jednej w piatym tygodniu pecherzyk ma 5mm a u innej az 10mm
Ja tez ostatnio bylam na wiyzcie i bylam akurat w 7tyg i 1dniu i wielkosc plodu byla 0,99cm i lekarz powiedzial ze wielkosc odpowiada temu tygodniowi.Potem przeczytalam tu na forum ze niektore dziewczyna maja juz w 5tyg taka wielkosc i sie przerazilam
Sprawdzcie sobie w internecie w jakich tygodniach jaka powinna byc wielkosc plodu i wtedy wasze watpliwosci sie rozwieja :)
Wiec glowa do gory i prosze myslec pozytywnie
pozdrawiam
 
Witam nowe mamusie :)
Kobitki nie martwicie sie co inne dziewczyny pisza bo po pierwsze nie kazdy lekarz liczy tydzien ciazy tak samo.Jedni licza od dnia ostatniej @ i to jest wedlug mnie prawidlowe a inni od dnia zaplodnienia.Dlatego u jednej w piatym tygodniu pecherzyk ma 5mm a u innej az 10mm
Ja tez ostatnio bylam na wiyzcie i bylam akurat w 7tyg i 1dniu i wielkosc plodu byla 0,99cm i lekarz powiedzial ze wielkosc odpowiada temu tygodniowi.Potem przeczytalam tu na forum ze niektore dziewczyna maja juz w 5tyg taka wielkosc i sie przerazilam
Sprawdzcie sobie w internecie w jakich tygodniach jaka powinna byc wielkosc plodu i wtedy wasze watpliwosci sie rozwieja :)
Wiec glowa do gory i prosze myslec pozytywnie
pozdrawiam


Tak dokładnie się zgadzam z Oliwką
Ja na pierwszym usg mam 4 tyg i 6 dni i dzidzi ma 3mm

Moja Pani doktor powiedziała , że jest wszystko w porządku.
Myslę, że u każdej z nas będzie inaczej i nie zamartwiajmy się:-)

Z innej beczki...

Po wielkich bojach dostałam w pracy umowę, chyba sie na mnie uwzieli i może cos wyczuli...i dali mi umowę na okres próbny ale zamiast na 3 , to dali na 2 miesiące czyli do końca kwietnia. I teraz tak niech ktoś mi albo potwierdzi albo zaprzeczy bo chcę mieć pewność.Panie kadrowe do POMOCY :-D

OM miałam 29 .01 czyli te przepisowe 12 tyg będzie 22 kwietnia??
Więc generalnie łapię się na przedłużenie umowy do porodu ???
 
reklama
Do góry