reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

reklama
Cześć Listopadóweczki

Witam wszytkie nowe szczęśliwe przyszłe mamusie.

A ja już jestem po 1 wizycie i wszystko jest w najlepszym porządku. Ciągle patrzę na tą szarą kropeczkę na zdjeciu USG na pracy skupić się nie mogę.
Kolejna wizyta za 2 tygodnie (to będą najdłuższe 2 tygodnie w moim życiu).
 
No hej Bura ogolnie dobrze ,dziekuje a u Ciebie widze ze wyrazna poprawa nastroju,bardzo mnie to cieszy
Napisalam do Ciebie na priv
Nastepna wizyte masz?03.04?
Aha mialam sie jeszcze cos zapytac bo jak mialam tez dlugie cykle ale mimo to dzien plodny wypadal mi na 15dzien cyklu.tak ustalil lekarz na podstawie monitoringu i moczu :9dlatego wiem dokladnie kiedy byla owulacja 10.02 :)szczesliwy dzien.Jedank kalkulatory tu w internecie pokazuja przy tak dlugim cyklu inny dzien owulacji.jak Ty go obliczalas?
 
Oliwko ja po prostu doliczyłam do daty owulacji 266 dni - bo podobno tyle trwa ciąża i wyszło mi 17.11 :-) Zobaczymy jaki termin wyznaczy lekarz.
 
Witam bardzo serdecznie wszystkie przyszle mamusie:tak: Ja jestem na początku 6 tygodnia a przewidywany termin to 19 listopada. Życze spokojnych i szczęśliwych 9 miesięcy z maleństwem w brzuszku. Pozdrawiam
 
reklama
Do góry