reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopad 2009

reklama
Ja nie nadążam z tymi wszystkimi postami, wiec przepraszam jesli pomijam jakieś wazne pytania....

Kilolek, a czemu nie możesz iśc na zwolnienie od razu?? Gratuluję bijącego serduszka i trzymam kciuki za dziewczynkę!!

Widzę, ze brak bijącego serduszka przy pierszym usg się jednak zdarza.....mam nadzieję, ze u wszystkich dziewczyn które to spotkało i u mnie także jednak serducho się pokaże przy następnym badaniu. Trzymam za nas mocno kciuki!!

I współczuję wszystkim wymiotującym...słyszałam, że to własnie częściej się zdarza jak ma by dziewczynka...ale może to tylko zabobon??;-)
 
moja gin mi nie da zwolnienia tak wcześnie. Z reszta nie jest powiedziane, że pod koniec mi da :sorry2: pewnie bym sfiksowała w domu, choć nie powiem gdyby byłaby taka możliwość to chętnie bym z niej skorzystała ale nie ze względu na siebie tylko na Kubę, bo mi go szkoda, że musi z babciami zostawać i że mamy dla siebie tak mało czasu. Z drugiej strony muszę się wykazać żeby mi dyra umowę przedłużyła. Jakbym teraz poszła to by się wkurzyła, bo i tak dużo nas ciężarnych i jest w lekkiej panice co dalej zrobi.
Jakoś wytrzymam te 3 miesiące do wakacji. Tylko niech to rzyganie się skończy!!!! A poprzednio (przy chłopaku) tez rzygałam tylko dużo mniej no i nigdy tak znienacka na ulicy :baffled: więc to chyba zabobon
 
Dziewczynki widze ze nie tylko ja mam tyle obaw zwiazanych z ciaza i tym aby wszystko bylo ok...Ja rowniez przezylam juz trudne chwile gdyz dwa razy mialam lekkie plamienie...niestety miaszkam w UK a tutaj takimi sprawami sie wogole nie zajmuja wiec od lekarza uslyszalam ze to prawdopodobnie poronienie,nawet mnie nie zbadal tylko dal zwolnienie na 10dni...Wykorzystalam to zwolnienie a na koniec polecialam do Polski i poszlam do lekarza...No i wtedy sie wreszcie troszke uspokoilam...Na usg zobaczylam swojego krasnalka na monitorze oraz jego bijace serduszko...Jednak pani doktor dala mi na wszelki wypadek duphaston po jednej tabletce dziennie i nospe na bole ktore odczuwalam.Powiem wam ze zadnych wiecej sladow plamienia nie zauwazylam a i klocie w macicy ustapily...Tyle ze nabawilam sie innej ciazowej dolegliwosci-ciagle mnie mdli...jest mi strasznie niedobrze chociaz nie wymiotuje...no ale coz z tym trzeba sie chyba narazie oswoic...Wierze ze wszystko bedzie dobrze i wszystkie dotrwamy do jesieni z naszymi malenstwami:-)
 
Olica a my sie znow spotykamy na internetowym forum;-)Wczesniej bylysmy na PMP a teraz tutaj...Tyle ze ja tam mialam troszke inny nick:-)
 
Czesc kochane ciężarówki!!!

Chociaż jeszcze nie wyglądamy jak rasowe ciężaróweczki ale się tak czujemy!!!

Zrobiłam dla nas listę, bo podglądnęłam u koleżanek z pażdziernika i fajna jest. To poprosze was o wpisy nicków tam i przypuszczalnej daty porodu a ja będę ją co jakiś czas odświeżac całosc.


 
Ja się wstrzymuję z dopisywaniem do listy do czasu wizyty u gina aż zobaczę serce i ustalimy wtedy realny termin.
 
A ja się dopisałam mimo obaw. Wierzę, że będzie dobrze!!! Musi być!

Koleżanka tak jak ja miala owulkę po 3 tygodniach od okresu, a nie jak normalna kobieta po 2 tygodniach .
W związku z tym ciążę ma wg usg o tydzień młodszą niż wynikałoby to z daty ostatniego okresu. Też u niej nie widac jeszcze zarodka.
U mnie pewnie będzie identyczna sytuacja z "wiekiem" ciąży.
Będę tydzien do tyłu. W środę się okaże. :-)
 
reklama
Ja mam długie cykle, po 30 - 31 dni, dlatego mam zawsze później owu. Wg moich obserwacji tym razem był to 17 d.c, ale oczywiście 100% pewności nie mam.
Na usg idę dopiero 3 kwietnia.
 
Do góry