reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

Ja mam długie cykle, po 30 - 31 dni, dlatego mam zawsze później owu. Wg moich obserwacji tym razem był to 17 d.c, ale oczywiście 100% pewności nie mam.
Na usg idę dopiero 3 kwietnia.

No to myślę, że będziesz miała termin ciut wcześniej niż pokazuje kalkulator.
Np mi kalkulator BB pokazuje 09.11 co uważam za bzdurę, no ale zobaczymy...
 
reklama
Mi pokazuje 15 listopada. Wg moich obliczeń będzie to 17-sty. W każdym razie połowa listopada. Kiedy będzie to będzie, byle było całe i zdrowe!
 
Witam serdecznie listopadowe mamusie. Ja mam wizyte dopiero w czwartek- nie mogę sie doczekać!! 2 testy mi wyszły pozytywne, wiec mam nadzieję ze wszystko ok:)
Pozdrawiam:-)
 
hej Babeczki!ja tez sie dopisalam do listy chodz rowniez jestem pelna obaw...w srode ide na konsultacje do innego gina...
Bura jak Twoje plamienie zaniklo??co do Twoich obaw odnosnie zastosowania tych zastrzykow co bierzesz to mysle ze lekarz by Ci ich nie dal jesli faktycznie mialby zaszkodzic malenstwu!!

agagee witaj wsrod listopadowek!!
 
Cześć gie-oska!
Plamień nie mam, ale wydzielina jest żółta. Może jeszcze się coś tam oczyszcza, mam nadzieję, że to nic złego!
Nie przejmuję się tym, co piszą o tych wszystkich lekach hormonalnych. Większość moich koleżanek brała jakieś wspomagacze w ciąży, a żadna nie ma chorego dziecka. Nie wolno dać się zwariować. Zresztą lekarz wie, co robi (mam nadzieję).
Przypuszczam, że zapisał mi te zastrzyki też dlatego, że one trochę hamują przyrost endometrium, a ja choruję na endometriozę :-(
 
Powiedzcie mi, czy to jest normalne, że wszystkie objawy zaczynają mi dokuczać dopiero wieczorem? W poprzednich ciążach tak nie miałam!
Budzę się bez żadnych dolegliwości, tryskam energią, a z każdą godziną zaczyna się coraz większy ból piersi, nudności, zawroty głowy. Tak od 17 jestem już ledwo żywa i czuję się, jakbym miała ciężkiego kaca :baffled:
 
Witam
Ja również dołączam do listopadówek :-)
U lekarza jeszcze nie byłam , wczoraj zrobiłam teścik i po 3 latach starań wreszcie pokazały się 2 kreseczki.

Pozdrowionka Ania
 
reklama
Do góry