reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

Widze, ze przechodzicie to co ja. Boli zle, nie boli zle. Martwie sie tez caly czas. Wizyte mam 25.03. Jak ja ją przezyje?:dry: Tez jestem po poronieniu i dlatego teraz fiksuje, bo ostatnio prawie objawow brak. I jak tu nie zwariowac?
Pozdrawiam.


rozumiem cie ja dziś byłam na wizycie siedziałam w poczekalni ja na szpilkach serce mi waliło nie wiem czego ja sie tak bałam...moja dzidzia jest i wygląda na to że ma się dobrze...bóle brzucha też mam ale moja ginekolog powiedziała ze to normalme bo sie macica powiększa...pozdrawiam
 
reklama
misia2627
wytrzymasz i dasz rade tylko nie daj sie zwariowac
pamietaj o tym ze ten stres na ciaze zle wplywa
nie mozesz zle myslec na zapas,postarj sie cieszyc i wmawiaj sobie ze jest dobrze ja tak robilam i dzis na badaniu bylo duzo lepiej niz ostanim razem :)
trzymam bardzo mocno kciuki i pisz odrazu po wiyzcie
czekamy na dobre wiesci
pa


hej

wygląda na to że wszystko ok dzidza jest i ma sie dobrze...pewnie gdyby umiała to śmiałaby się ze mnie ze tak panikuje...następna wizyta za miesiąc moja kruszynka będzie miała już widoczne nóżki i rączki. będe miała też założoną karte ciąży..jutro ide na badanie krwi glukoza morfologia jakies przeciwciała no i grupa krwi...ale już jestem o wiele bardziej spokojna

pozdrowionka
 
do misia2627
ciesze sie bardzo ze wszytsko jest dobrze
teraz tylko obiecaj ze nie bedziesz sie na przod zamartwiac :)
pozdrawiam

postaram sie...mam już pierwsze zdjęcie mojej kruszynki:-)jestem taka szczęśliwa chyba umorłabym gdyby coś było nie tak. a jak ty się czujesz??

pozdrowionka
ode mnie i mojej kruszynki
 
Dziewczyny mnie też często bolało i kłuło w brzuchu, nudności to normalka u mnie choć w pierwszej ciąży nie miałam żadnych objawów.......bałam się bo przeszłam poronienie w lipcu, ale....po wczorajszym usg
ok serduszko biło, zarodek 5 mm , zaczynam 6tydzień z usg, za 2 tygodnie dla pewności mam zrobić jeszcze raz usg dla świętego spokoju, bo miałam wczesniej poronienie w 8 tyg.


Witam, Fajnie u Ciebie bije serduszko już :-), a dziś byłam u lekarza i on wyliczył mi 5 tydzień i 4 dni, zrobił USG i ciąża jest na 100%, ale serduszka nie widział :( mam kolejną wizytę 26 marca, znów zrobi USG żeby sprawdzić czy bije- bardzo się tym martwię. To moja pierwsza ciąża i bardzo chciałaby żeby wszystko było o.k.

Dziewczyny może któraś z Was wie kiedy serduszko pojawia się na pewno?
 
do misia2627
sliczna jest ta twoja fasolka,mozesz byc dumna i szczesliwa ze wszystko jest ok
A ja czuje sie w sumie dobrze,tylko mdlosci mnie dobijaja-okropienstwo.No i plamienie mialam choc dzisiaj usatapilo moze nie wroci :)


do madziek
z tego co wiem to w 5tyg to troche za wczesnie aby zobaczyc serduszko wiec napewno nie ma powodow do obaw,nastepnym razem jak pojdziesz to juz bedzie.Wiec niczym sie nie martw tylo ciesz sie ze zostaniesz mamusia :)
pozdrawiam
 
Witajcie!
Bardzo serdecznie gratuluję tym Listopadówkom, które ujrzały już serduszko swojego Maleństwa.:-D
Ja niestety drugą wizytę mam dopiero 4 kwietnia i mam takie same obawy jak Wy. Tak strasznie sie boję czy będzie serduszko, czy będzie wszystko w porządku:zawstydzona/y:

Pozdrawiam serdecznie
 
do misia2627
sliczna jest ta twoja fasolka,mozesz byc dumna i szczesliwa ze wszystko jest ok
A ja czuje sie w sumie dobrze,tylko mdlosci mnie dobijaja-okropienstwo.No i plamienie mialam choc dzisiaj usatapilo moze nie wroci :)


do madziek
z tego co wiem to w 5tyg to troche za wczesnie aby zobaczyc serduszko wiec napewno nie ma powodow do obaw,nastepnym razem jak pojdziesz to juz bedzie.Wiec niczym sie nie martw tylo ciesz sie ze zostaniesz mamusia :)
pozdrawiam

Dzięki :) trochę mnie podniosłaś na duchu, mój mąż też mówi, że nie potrzebie się martwię. Mam nadzieje, że 26 marca zobaczę bijące serduszko :)

a jeśli chodzi o nudności, to lekarz mi dziś powiedział, że może to powodować Prenatal we wczesnej ciąży i kazał brać tylko kwas foliowy 1 tabletkę dziennie.

trzymam za nas kciuki! pozdrówki :*:*:*
 
reklama
byłam dziś na usg i widziałam serduszko! Dzidzia ma 5 mm i lekarzowi wygląda na dziewczynkę hihi oczywiście żartował ale ma facet taki dar, że bardzo często te jego żarty się sprawdzają :-)
 
Do góry