reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

aha i jeszcze odnosnie kataru tak mi sie przypomnialo... jesli pojawi wam sie sam katar bez jakis objawow chorobowych to moze to byc tzw katar ciazowy. Bo w czasie ciazy ponoc sie naczynka krwionosne w nosie powiekszaja lub zmniejszaja (teraz nie pamietam :-)), no i wtedy mozna nawilzac nos np woda morksa i to pomoga. Czasami zdazaja sie dziewczyny ktore maja przez wieksza czesc ciazy taki wlasnie katar. Oczywiscie mam nadzieje ze zadnej z nas to nie spotka!!
 
reklama
Do Butterfly 27
oczywiscie ze Cie przyjmiemy i to z otwartymi rekoma :)
Witaj listopadowa mumusko :)
Dziekuję:-D
Próba wstawienia suwaczka i.........jest
Jesteśmy na tym samym etapie:-D Byłaś już u lekarza?
Co do spacerkow to chyba w listopadzie tez damy rady!
Poza tym jak dla mnie to kolejny plus taki, ze wlasnie zima dzidzia bedzie jeszcze mala wiec w glebokim wozku pojezdzi, bo my z naszym Szymciem gdy mial 4 miesiace musielismy przechodzic do spacerowki, a ze byl to styczen to sie ciagle balam ze mu zimno.
Pewnie że damy radę ze spacerkami:-D

OLICA witaj! Jeszcze raz przepraszam Cie, że takiego strachu narobilam swoim postem. Nie miałam takiego zamiaru. Cieszę się że juz jesteś spokojniejsza

Dobranoc mamuśki
 
Ostatnia edycja:
aha i jeszcze odnosnie kataru tak mi sie przypomnialo... jesli pojawi wam sie sam katar bez jakis objawow chorobowych to moze to byc tzw katar ciazowy. Bo w czasie ciazy ponoc sie naczynka krwionosne w nosie powiekszaja lub zmniejszaja (teraz nie pamietam :-)), no i wtedy mozna nawilzac nos np woda morksa i to pomoga. Czasami zdazaja sie dziewczyny ktore maja przez wieksza czesc ciazy taki wlasnie katar. Oczywiscie mam nadzieje ze zadnej z nas to nie spotka!!

No to masz ci babo placek - właśnie miałam się zabrać za poszukiwania przyczyn tychże objawów: katar z rana i wieczorem, potliwość. A tu widzę katar ciążowy mnie dopadł. Ślicznie nie ma co. :crazy:
 
hej :) dawno mnie tu nie bylo :) mam tylko takie pytanie wlasciewie z innej paki ale nie wiem za bardzo gdzie je zadac. Czym czyscic lozeczko drewniane? kiedys gdzies slyszalam ze roztworem wody i kwasku cytrynowego, ale nie wiem :/
 
hej dziewczyny.
W ubiegłym tygodniu dowiedziałam sie że będę miała dzidzie...jestem przeszczęśliwa bo z mężem staraliśmy się ponad póltora roku. W czwartej ide na usg do lekarza ale obliczyłam sobie ze wchodze w 6 tydzień więc prawdopodobnie termin będę miała na połowe listopada..nie mogę się już doczekać:-) trzymajcie kciuki:-)

pozdrawiam
 
Cześć wszystkim młodym mamusiom!
Dopiero zalogowałam się na stronie:-) Z moich obliczeń wynika, że powinnam rodzić około 10 listopada:-D Mam prośbę. Czy mogłybyście polecić mi jakiegoś dobrego ginekologa-położnika z Łodzi? (może być prywatnie) i szpital, w którym rodzi się po ludzku? Przeprowadziłam się do Łodzi niedawno i nie mam jeszcze swojego lekarza, a chciałabym żeby był to zaufany człowiek:-) Wielkie dzięki!
Buziaczki dla was wszystkich:-)
 
hej wczoraj kupilam oliwke bo slyszalam ze jest najlepsza na rozstepy i powoli zaczynam sie nia smarowac aby przygotowac skóre do rozciagniecia... jutro ide do lekarza i mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze :) a teraz ide sie szykowac bo na popoludnie do pracy... niestety ...




 
cleo ja tez rozmawialam wczoraj z kibelkiem nie byla to mila rozmowa...ale tylko raz i dzis lepie juz...a co u Ciebie??dalej wymiotujesz??
Kasiiula sliczny suwaczek
 
reklama
dzieki...
wiecie co jak ja was czytam o tych mdłościach ... to sie ciesze ze mnie to jeszcze nie dotyczy i mam nadzieje ze wcale ich nei bede miala :) mam odczucie ze cala ciaze bede dobrze sie czula jedynie apetyt mam wilki :) i pomarańcze to tonami bym mogla jesc :) hehe
 
Do góry