reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

czesc dziewczyny! witam sie!
My rodzicom powiedzieliśmy najpierw i siostrze a reszta po kolei sie dowiedziała od Babci, która mnie wyczuła :-) i rodziców.
W mojej pracy szybko musiałam powiedzieć przez te problemy z bakteria w moczu musiałam isc na L4, ale i tak nie wyobrażam sobie pracować nie wiadomo jak długo bo jestem ratownikiem i istruktorem rekreacji w hotelu i z brzuchem nie bardzo taki pracownik bedzie wygladał, jeszcze 13 h pracy...nie sądze..już szukaja kogos na moje miejsce. Znajmi tez sie dowiedzieli ode mnie bo pomagam jeszcze w szkole nurkowania, więc wyszło samo przez te problemy zdrowotne...
a co do piersi to od początku mnie bolą a teraz się powiększyły na tyle że ciasne staniki są:-), brzuszek tez powolutu sie zaokrągla, w niektórych spodniach rozpinac sobie guzik
Pozdrawiam i nie oceniajcie pochopnie L4 bo każdy wie sam co powinien robić..
 
reklama
Hej dziewczyny ja też szczęśliwie zafasolkowałam :tak:i mam termin na 12 listopada. Siedzę w domku na L4 bo źle się czuję.Pracuję w przedszkolu z 2-3 latkami i nie bardzo dawałam im radę :rofl:Trzymam kciuki za Nas wszystkie.
 
do camelia
to bardzo przyblizony do mnie bo ja mam na 03.11 :)
Kurcze ale troszke sie zmartwilam bo dzis obudzilam sie z lekkim bolem gardla i slabym samopoczuciem,boje sie ze to bedzie mialo zly wplyw na przebieg mojej ciazy :(
przeczytalam ze mozna pic mleko w miodem a czy wy Kochane znacie jakies dobre sposoby domowe na przeziebienia??

Mad13 WITAMY SERDECZNIE :)
 
do camelia
to bardzo przyblizony do mnie bo ja mam na 03.11 :)
Kurcze ale troszke sie zmartwilam bo dzis obudzilam sie z lekkim bolem gardla i slabym samopoczuciem,boje sie ze to bedzie mialo zly wplyw na przebieg mojej ciazy :(
przeczytalam ze mozna pic mleko w miodem a czy wy Kochane znacie jakies dobre sposoby domowe na przeziebienia??

Mad13 WITAMY SERDECZNIE :)
..w poprzedniej ciąży miałam termin na 25 pażdziernika a urodziłam 2 listopada może teraz trafie w to samo;-) Mała by się cieszyła:-D
u mnie na ból gardła świetnie robi propolis w tabletkach, nie martw sie, kuruj się domowymi sposobami i nie dopuszczaj do gorączki!!

witamy nowe listopadóweczki:-):-)
 
camelia dziekuje bardzo za odpowiedz :)
wlasnie mierzylam temp.mam 37 i nie wiem czy to dobrze czy zle,wiem ze w ciazy ma sie temp.podwyzszona ?
Fjanie by bylo jakbys faktycznie znowu urodzila 02.11 :) masz juz duza corcie pewnie cieszy sie na dziszie?
pozdrawiam
 
camelia dziekuje bardzo za odpowiedz :)
wlasnie mierzylam temp.mam 37 i nie wiem czy to dobrze czy zle,wiem ze w ciazy ma sie temp.podwyzszona ?
Fjanie by bylo jakbys faktycznie znowu urodzila 02.11 :) masz juz duza corcie pewnie cieszy sie na dziszie?
pozdrawiam
no problem:-)
aaa a gorączka to 38 ja też mam 37 cały czas, nie martw się
moja córcia bardzo się cieszy i codziennie sie wita z brzuszkiem i sprawdza czy rośnie:-):-)
Pozdrawiam również
 
Camelia dziekuje raz jeszcze
Jestem w domku sama z dala od rodzinki,moj maz dzis wyjechal i nawet nie mam z kim pogadac ale Twoje slowa mnie uspokoily tym bardziej ze juz jestes doswiadczona mamusia :)
Dziekuje i powodzenia
 
reklama
Do góry