reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

Witajcie:) my mamy termin na 13 listopada :) Początek ciąży powitał mnie przeziębieniem, które próbuje domowymi sposobami wygnać z organizmu. Bura - rozumiem co masz na myśli pisząć o bólu piersi! nieważne jak leżę czy na plecach czy na brzuchu bolą tak samo, dodatkowo zaczęły boleć podczas chodzenia.
Mam pytanie dziewczyny - jak z waszą temperaturą ciała? bo ja mam cały czas 37,0-37,3st C. (być może wpływa na to też przeziębienie)...
Pozdrawiam z łóżka w którym tkwię już 5 dzień :-(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Lena taka temperatura to objaw ciąży - to znaczy, że wszystko jest OK :-)
Wzrost temperatury spowodowany jest wysokim poziomem progesteronu, który jak wiadomo m.in. podtrzymuje ciążę.
 
witam wszystkie mamy listopadowe mimo ze ja mam termin na pazdziernik ale ten czas tak szybko mija ze tu juz listopadowe mamusie sie kłaniaja dziewczyny wiara wiara raz jeszcze wiara
 
Hej :) Ja bede chyba na listopad. Tyle ze mam problem. Lekarz niby stwierdzil ze ciaza, ale bardzo wczesna. Na razie jest tylko pęcherzyk ciążowy i żółtkowy i poki co jego zdaniem nie zaliczam sie jeszcze do ciezarnych. Dopiero jak pojawi sie serduszko (za jakies 2-3 tygodnie) to wtedy bedzie mozna powiedziec ze na pewno jestem ciezarna :) Czemu tak powiedzial? Czy chodzi o to puste jajo? A moze cos jest nie tak i po prostu woli mi na razie nie mowic dopoki sie nie upewni?
To bedzie moje drugie dziecko o ktore staramy sie od 3 lat. Z pierwszym nie bylo problemow.
 
dziunka24 - jak ja bylam tydzien temu u lekarza to tez bylo widac tylko te pecherzyki, o ktorych piszesz i lekarz powiedzial mi, ze z cala pewnoscia jestem w ciazy:-)wiec glowa do gory - wszytsko na pewno jest ok i mozesz zaliczyc sie do ciezarnych:-)
 
amel81 a co się dzieje?Pozdrawiam
Hej Karrla...Doktor stiwerdził, że jak na 5 tyg 5 dzień ciąży to za mało widzi w USG ( tzn jest sam pęcherzyk ciążowy, a powinien już być conajmniej żółtkowy )...tak więc USG za miesiąc będzie bardzo ważne...

Póki co jestem po rozmowie z szefową...bardzo się bałam tego spotkania....naszczęście pomogła mi moja koleżanka, którą ją uprzedziła za nim ja dojechałam..tak więc emocje jej trochę przeszły :szok: w sumie nawet nie było tak źle....

Tak czytam dziewczyny wasze opisy objawów jakie macie...u mnie w sumie to ból brzuszka, ból piersi, lekkie nudności oraz zmęczenie :) *

Mam do Was takie pytanko: czy zastanawiałyście się już nad sotsowaniem jakiegoś kremu p/rozstępom...wiem że jeszcze jest wcześnie i że to sprawa genetyki, ale w sumie lepiej wcześniej zacząć:happy:
 
Witam serdecznie wszytskie szczesliwe listopadowe mamuski :)
Od kilku dni zamierzam napisac kilka slow ale....
Moze od poczatku ale krotko,staralismy sie z mezem 1,5roku o dzidzie i w czerwcu 2008 ujrzalam wyczekiwane dwie kreski ::-)radosc nasza nie miala konca.Niestety nie trwala zbyt dlugo bo w 9tygodniu lekarz mi oznajmij najnormalniej w swiecie ze ciaza obumrla.Nie musze chyba pisac co przezylismy:-(
Po krotkiej przerwie dostalismy zielone swiatlo i 21.02zrobilam znowu test i znowu dwie kreski.Jestem bardzo szczesliwa ale tez troche sie boje.W sobote bowiem dostalam plamienia i juz myslam bo to znowu nici.Lezalam 3 dni w domku o bralam magnez(tak mi zalecona na pogotowiu ,gdzie zadzwonilam)Dzis bylam na kontroli i tak strasznie sie balam zlej wiadomosci ale lekarz powiedzial ze serduszko bije i jest wszytsko ok .:-):-):-)Mam terimin na 3.11 takze mam nadzieje ze tym razem zagoszcze tu do konca
Kochane kobitki duzo radosci Wam zycze i przechodzenia bezproblemowo calej ciazy
pozdrawiam Was pa
 
Kobiety moje drogie!!!
Jak tak czytam, jak sie stresujecie rozmową z kierownikami czy dyrektorami, to normalnie szok. Przecież to normalna rzecz, że kobiety zachodzą w ciąże i rodzą dzieci! Od pierwszego dnia ciąży nie mają prawa was zwolnic, a gdybyście były np na okresie wypowiedzenia i by sie okazało, że jesteście w ciązy to też nie mogą was zwolnic. Koniec i kropka!!! Niczym się nie stresujcie. Choć nie ukrywam, że też sie zastanawialam jak to powiem kierowniczce, ale w dniu gdy szłam do lekarza poinformowalam ją, że nie będzie mnie na cotygodniowym zebraniu nie podając przyczyny. Oczywiście byla bardzo dociekliwa, aż sama od tak walnęla czy jestem w ciazy? Nie chcialam jej tak mowic, ale powiedzialam , że najprawdopodobniej i jak wyjde od lekarza to sie spotkamy i tak też sie stało. Tyle, że od razu wręczyłam jej zwolnienie na 3 tyg. Trudno się mówi, takie jest życie, a ludzie nie są niezastąpieni, jak wam się wydaje.
Także nie denerwujcie się, tylko dbajcie o swoje fasolki :-) bo jeszcze napracujecie się w życiu.
 
reklama
Do Gie-oska
Plamienie mialam dwa dni jak pisalam.Lezalam i bralam magnez,potem jak reka odjal.ale wczoraj wstalam bo zaprosilismy kilka osob na wieczor i zakupy troche stresu i wieczorkiem znowu plamienie(ale to sa tak zwane brudy-nie czysta krew)znowu sie wystrachalam no ale dzis lekarz mnie uspokil mowiac ze to stara krew no i zalecil dalej lezec,zero sexu i zero kapieli w wannie
To chyba na tyle
 
Do góry