reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

Do Gie-oska
Plamienie mialam dwa dni jak pisalam.Lezalam i bralam magnez,potem jak reka odjal.ale wczoraj wstalam bo zaprosilismy kilka osob na wieczor i zakupy troche stresu i wieczorkiem znowu plamienie(ale to sa tak zwane brudy-nie czysta krew)znowu sie wystrachalam no ale dzis lekarz mnie uspokil mowiac ze to stara krew no i zalecil dalej lezec,zero sexu i zero kapieli w wannie
To chyba na tyle
aha pytalas o jakies leki,zapomnialam dodac ze od poczatku owulacji biore progesteron 3 razy 2 no i lekarz kazal przy tym zostac
 
reklama
do bura
Kochana glowa do gory,mysl pozytywnie,sama sie boje ale mysle ze bedzie nam razniej jak sie troche na duchu popodtrzymujemy :-)ja wierze ze tym razem sie uda NAM wszystki listopadowym mamusiom
 
Dziewczyny wróciłam własnie od lekarza. Dzidzi ma 3mm i bije już serduszko ale jeszcze nie słychać.Jak narazie wszystko ok mam zrobić badania i za miesiąc przyjść na wizytę.Gapię sie w ten wydruk z usg i napatrzec sie nie mogę :))Mój mężulek zwariował :)
 
cleo1981
Gratuluje serdecznie,to jest niesamowite uczucie i przezycie
ja tez dzis bylam na badaniu ,tez widzialam bicie serca,oj jakie to malutkie,moja fasolka ma 4,4mm,sama radosc:-)
 
Cześć, jestem Kinga. Postanowiłam dołączyć do was, bo jestem w 5 tygodniu ciąży. Niepowiem boję się, bo byłam już 2 razy w ciąży, z pierwszej mam cudowną trzyletnią córcię-Larę. Druga niestety niepowodzenie. Staram się być dobrej myśli. W ciąży z Larą czułam się normalnie, bezobjawowo. Teraz okropnie, głowa boli, czasami kłuje w brzuchu, a już nie wspomnę o nudnościach i odbijaniu się. W środę 18.03 usg nie mogę się doczekać.
 
dziunka24 spokojnie, ja też byłam na usg w tym czasie i nawet pęcherzyka nie było widać, kazał mi zrobić hcg i wyszło juz 680 czyli początek 4tc... a pęcherzyk widać dopiero od 1000. ... spokojnie ja teraz ide 24.03. i już powinno być słychać serduszko.
 
reklama
Hej ja tez mam termin na listopad co gorsza wychodzi mi z kalkulatora ze na 1 !:szok:!! hehe pozdrawiam
nie martw się to bardzo ruchomy termin. Ja miałam na 2 listopada, a urodziłam 8 i to tylko dlatego, że mi wywoływali.
Witam wszystkie Przyszłe Mamy! Wpisuję się nieśmiało, bo tyle we mnie strachu, co radości. Jestem już mamą dwóch Aniołków i bardzo boję się o moją ciążę. Od dnia spodziewanej miesiączki mam plamienia i choć beta w normie, to strasznie się martwię. Lekarz mnie uspokaja, że to się zdarza, ale na wszelki wypadek kazał leżeć i zapisał Luteinę.
Ta ciąża to cud - choruję na endometriozę, mam tylko jeden jajowód i problemy z owulacją. Jeśli jej nie utrzymam, to już chyba całkiem stracę nadzieję. :no2:Trzymajcie za mnie mocno kciuki!!!
Do tego dokuczają mi okropne dolegliwości, choć to dopiero początek 3 tygodnia od zapłodnienia (32 d.cyklu). Ból piersi jest taki, że nie mogę się dotknąć, nudności mam właściwie przez cały dzień (ciągle coś jem, żeby ich nie czuć), do tego zawroty głowy (może od leżenia) i okropne pragnienie, przez co latam co chwilkę do toalety. Mam wrażenie że z każdą ciążą mam silniejsze objawy. Ale nie narzekam - tak długo czekałam na to złe, ciążowe samopoczucie :tak:
Na razie uciekam, czas zmienić pozycję na poziomą. Pozdrawiam!
Bura mówi się, że mdłości oznaczaja mocną ciążę! więc głowa do góry!

Gieoska- ja jestem w 5 tygodniu ciąży, licząc od daty ostatniej miesiączki. Dziś byłam u lekarza, widać pęcherzyk ciążowy, ale nie widać jeszcze zarodka. Mam przyjsc za 2 tygodnie na wizyte kontrolną. Powiedział, ze na razie wszystko jest ok.
Ja też już rozpinam spodnie, i zamówiłam na allegro spodnie i spódniczke.
Pozdrawiam Was mamuśki!
pochwal się jakims linkiem! Ja tez kupiłam, pokażę Wam później, bo zaraz śmigam na basen ;-)

Hej Karrla...Doktor stiwerdził, że jak na 5 tyg 5 dzień ciąży to za mało widzi w USG ( tzn jest sam pęcherzyk ciążowy, a powinien już być conajmniej żółtkowy )...tak więc USG za miesiąc będzie bardzo ważne...

Póki co jestem po rozmowie z szefową...bardzo się bałam tego spotkania....naszczęście pomogła mi moja koleżanka, którą ją uprzedziła za nim ja dojechałam..tak więc emocje jej trochę przeszły :szok: w sumie nawet nie było tak źle....

Tak czytam dziewczyny wasze opisy objawów jakie macie...u mnie w sumie to ból brzuszka, ból piersi, lekkie nudności oraz zmęczenie :) *

Mam do Was takie pytanko: czy zastanawiałyście się już nad sotsowaniem jakiegoś kremu p/rozstępom...wiem że jeszcze jest wcześnie i że to sprawa genetyki, ale w sumie lepiej wcześniej zacząć:happy:
ja profilaktycznie używam żelu do kapieli dla kobiet w ciąży marki babydream rossmana. Stosowałam w 1 ciązy i bardzo polecam, bo nie miałam żadnego rozstępu a generalnie tendencje mam duże do rozstepów. Jest też balsam do ciała tej marki ale ja zawsze zapominam się zmmarować albo zwyczajnie mi się nie chce.
 
Do góry