reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

Czesc dziewczyny ja po siasiedzku, bo jestem z Grudnioweczek 2009:tak:
Chcialabym sie was o cos spytac!!! Pytalam dziewczyn na naszym forum, ale wciaz nikt mi nie odpowiedzial, wiec sprobuje tutaj. Otoz od paru dni moj pepek robi sie zolty a wokol niego taki fioletowy i wyglada jakby byl siny. Dzis nawet bardzo. Jak go przycisne mocniej to troche zaboli:-(. Czy moze ktoras z was miala cos takiego?? Najczesciej pojawia sie to jak jestem zmeczona i brzuszek twardnieje, ale tylko jak chodze jest twardy, jakby chcial eksplodowac:tak:Tutaj w Szkocji u poloznej wspomnialam o tym a ona na to, ze wszystko jest oki i tak sie dzieje, bo tam wszystko sie rozciaga - naciaga, ale ja tu nie wierze do konca lekarzom :no:
Jesli ktoras sie z tym spotkala i wie cos wiecej na ten temat - czy to jest normalne:-(z gory dziekuje za odpowiedz:tak:Pozdrawiam:-)
ja niestety z czyms talim sie nie spotkałam, sama tez nie mam niczego podobnego, ale nie wiem czy to takie normalne, według mnie dziwne...
przykro mi ze nie moge pomóc...
 
reklama
Czesc dziewczyny ja po siasiedzku, bo jestem z Grudnioweczek 2009:tak:
Chcialabym sie was o cos spytac!!! Pytalam dziewczyn na naszym forum, ale wciaz nikt mi nie odpowiedzial, wiec sprobuje tutaj. Otoz od paru dni moj pepek robi sie zolty a wokol niego taki fioletowy i wyglada jakby byl siny. Dzis nawet bardzo. Jak go przycisne mocniej to troche zaboli:-(. Czy moze ktoras z was miala cos takiego?? Najczesciej pojawia sie to jak jestem zmeczona i brzuszek twardnieje, ale tylko jak chodze jest twardy, jakby chcial eksplodowac:tak:Tutaj w Szkocji u poloznej wspomnialam o tym a ona na to, ze wszystko jest oki i tak sie dzieje, bo tam wszystko sie rozciaga - naciaga, ale ja tu nie wierze do konca lekarzom :no:
Jesli ktoras sie z tym spotkala i wie cos wiecej na ten temat - czy to jest normalne:-(z gory dziekuje za odpowiedz:tak:Pozdrawiam:-)
ja pierwszy raz słyszę. Nigdy się z cczymmś takim nie spotkałam - jesli chodzi o kkolory, bo jesli chodzi o twardnienie podczas chodzenia to powinnaś więcej odpoczywać. Ja CI radzę z tymi kolorami to zadzwoń do jakiegos lekarza w Polsce.

kilolek możliwe ze tak jak napisałas te skurcze ze zmeczenia no ale jezeli sie powtórza to jedz od razu do szpitala dowiedziec sie co i jak, bo warto to sprawdzic.... ciesze sie ze juz teraz jest ok... spokojnej nocy...
a ja się cieszę, ze jutro sobota to będzie mnie miał kto zawieść do szpitala.
 
no lepiej zeby nie ale jak juz miałoby cos byc to faktycznie dobrze ze bedzie miał Cie kto zawiesc.... jeszcze raz spokojnej nocy...
 
juz 30! dzwonilam wczoraj do lekarki skarzac sie na te moje ciagle mocne skurcze, a ona na to, ze jak leze i mam te skurcze juz tyle tygodni to poleze i urodze w terminie, bo skoro od 23 tygodnia mialam "juz rodzic" to raczej szybko nie urodze, hihiihihihi... widac taka moja natura. na szczescie podala mi nazwe lekow na zgage i od wczoraj pije i pomaga.... straszna ulga!
30!! No to gratulacje, nieźle "wyleżałaś" tę ciążę :-D Teraz to już ze spokojem dacie radę.
 
Powodzenia Kilolek! Spokojnej nocy życzę, jutro na pewno będzie lepiej :-)

Co do zmieniających się kolorów pępka, to niestety tez o czymś takim nie słyszałam, więc nie mogę pomóc.
 
Bardzo dziękuję Katrenki, zaraz biorę się za przeglądanie. Może coś znajdę :-) Kochana jesteś!!

Miran, 30 tydzień to już z górki :-) Podziwiam cię dziewczyno naprawdę!! Ja leżę dopiero od wczoraj, a już wszystko mnie boli. Głupio się czuję tak leżąc cały dzień i nic nie robiąc. Patrzę tylko jak mój M po pracy jeszcze sprząta i gotuje, a dziś nawet prasował!!!! Oby wytrzymał do końca z takim nastawieniem, bo naprawdę mam wyrzuty sumienia :-(

Ponoć jutro ma być chłodniej :-) :-) :-) Oby!!!
 
Czesc dziewczyny ja po siasiedzku, bo jestem z Grudnioweczek 2009:tak:

Chcialabym sie was o cos spytac!!! Pytalam dziewczyn na naszym forum, ale wciaz nikt mi nie odpowiedzial, wiec sprobuje tutaj. Otoz od paru dni moj pepek robi sie zolty a wokol niego taki fioletowy i wyglada jakby byl siny. Dzis nawet bardzo. Jak go przycisne mocniej to troche zaboli:-(. Czy moze ktoras z was miala cos takiego?? Najczesciej pojawia sie to jak jestem zmeczona i brzuszek twardnieje, ale tylko jak chodze jest twardy, jakby chcial eksplodowac:tak:Tutaj w Szkocji u poloznej wspomnialam o tym a ona na to, ze wszystko jest oki i tak sie dzieje, bo tam wszystko sie rozciaga - naciaga, ale ja tu nie wierze do konca lekarzom :no:

Jesli ktoras sie z tym spotkala i wie cos wiecej na ten temat - czy to jest normalne:-(z gory dziekuje za odpowiedz:tak:Pozdrawiam:-)
A moze dzidzia ci dala takiego kopniaka, ze sie siniak zrobil....ale skoro nikt o czyms takim nie slyszal to tez bym zadzwonila do jakiegos lekarza w pl i sie dowieziala napewno....:tak:
 
Czesc dziewczyny ja po siasiedzku, bo jestem z Grudnioweczek 2009:tak:
Chcialabym sie was o cos spytac!!! Pytalam dziewczyn na naszym forum, ale wciaz nikt mi nie odpowiedzial, wiec sprobuje tutaj. Otoz od paru dni moj pepek robi sie zolty a wokol niego taki fioletowy i wyglada jakby byl siny. Dzis nawet bardzo. Jak go przycisne mocniej to troche zaboli:-(. Czy moze ktoras z was miala cos takiego?? Najczesciej pojawia sie to jak jestem zmeczona i brzuszek twardnieje, ale tylko jak chodze jest twardy, jakby chcial eksplodowac:tak:Tutaj w Szkocji u poloznej wspomnialam o tym a ona na to, ze wszystko jest oki i tak sie dzieje, bo tam wszystko sie rozciaga - naciaga, ale ja tu nie wierze do konca lekarzom :no:
Jesli ktoras sie z tym spotkala i wie cos wiecej na ten temat - czy to jest normalne:-(z gory dziekuje za odpowiedz:tak:Pozdrawiam:-)

Jeśli chodzi o napięcie i ból to mam podobnie jak Ty, ale bez tych kolorów. Mój w ogóle się zmniejszył i jest bardzo płytki, ale to pewnie od tego, że mały mi na niego naciska, bo ma mało miejsca.
 
kup klime do auta hehehe :-) wtedy wytrzymasz w aucie i do tego bedzie klima :-D;-)
Taaa.... tylko, że ta klima byłaby warta więcej niż moje auto :-D Ostatnio zaparkowałam w mieście i zostawiłam spuszczoną szybę od strony pasażera. I jak wróciłam i to zobaczyłam, to aż przykro mi się zrobiło, że mam tak badziewne radio, że nawet żadnemu złodziejowi nie chciało się go wyjąć :-D
 
reklama
Taaa.... tylko, że ta klima byłaby warta więcej niż moje auto :-D Ostatnio zaparkowałam w mieście i zostawiłam spuszczoną szybę od strony pasażera. I jak wróciłam i to zobaczyłam, to aż przykro mi się zrobiło, że mam tak badziewne radio, że nawet żadnemu złodziejowi nie chciało się go wyjąć :-D

Na pewno przesadzasz, może to autko nie jest takie złe, a tylko znudziło Ci się. Mojemu szwagrowi z 3 lata temu ukradli z Fiata 126p taki stojak na komórkę, a radio zostawili, najlepsze jest to, że ten stojak kosztuje może 5-10 zł i przy tym nawet szyby nie wybili:tak: a! jak kupił Punto i założył nowe wentylki do kół to mu je ukradli, ten to ma szczęście do złodziei którzy lubią pierdółki.
 
Do góry