reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

reklama
klaudzia-, szkoda, ze nie mieszkasz troszke blizej bo mnie tu porzadna fryzjerka potrzebna.....;-)chyba znowu zapuszcze wlosy bo wkurza mnie, ze nie moge znalesc nikogo kto je zetnie porzadnie....:sorry2:
 
tak w ogole to jak sobie patrze na ten suwaczek i widze, ze zostalo dokladnie 10 tygodni to troszke mnie to przeraza....srodek ciazy jakos mi sie tak ciagnal a teraz leci tak szybko...jeszcze przeprowadzka za 3 tyg...boje sie jak ja sobie z nia poradze, pomoga nam znajomi ale mimo wszystko...mam taki chory charakterek, ze lubie wszystko po swojemu a tu bede musiala odpuscic sprzatanie itp. bo jeszcze nie daj boze zaczne za szybko rodzic...no i kondycja juz nie ta....
 
Miran, a który to tydzień u Ciebie ?
juz 30! dzwonilam wczoraj do lekarki skarzac sie na te moje ciagle mocne skurcze, a ona na to, ze jak leze i mam te skurcze juz tyle tygodni to poleze i urodze w terminie, bo skoro od 23 tygodnia mialam "juz rodzic" to raczej szybko nie urodze, hihiihihihi... widac taka moja natura. na szczescie podala mi nazwe lekow na zgage i od wczoraj pije i pomaga.... straszna ulga!
 
Dzieki Weri. Ja w srode ide do poloznej to napewno ja o to zapytam, niech sie lepiej postara :wściekła/y::-D
A nie bedziesz sie starac o Child Benefit i Child Tax benefit ?? Child benefit nalezy Ci sie czy pracowalas czy nie! Masz dziecko i to sie liczy, a przeciez kazdy pensik sie przyda. Majac child benefit mozesz starac sie automatycznie o 500 funtow becikowego ;-)
klaudzia jeszcze do tego nie doszlam!:-) za tydzien koncze prace to sobie o tym dokladnie poczytam na razie to nie mam sily nawet herbaty sobie zrobic:-( chodze jak nawiedzona jakas:baffled:
 
Melduje tylko, ze jest ok.
Przeszło mi koło 17. Dopiero o 19 wrócił teść z samochodem. Mąz juz był o 13 i mnie uspokajał, że skurcze-skurczami ale to, ze panikuję dodatkowo pogarsza sprawę więc żebym się wyciszyła, poszła spać bo samo leżenie w panice nic mi nie da. I faktycznie przespałam sie 2 godziny, a potem jeszcze kolejne 2 nawet palcem nie kiwnęłam, bo jjuz mąż był w domu więc się dzieckiem zajął i wszystko elegancko przeszło. Ale oszczędzam się nadal. Jesli jutro cokolwiek się pojawi, jakiś skurcz powodowany tym, ze sie ruszam to od razu jade do szpitala.
Muszę się koniecznie w najbliższych dniach spakować, bo dodatkowym stresem bylo dla mnie, ze mam wieczorem jechac do szpitala a nie bardzo wiem gdzie co mam, a ubranka dla dzidzi dopiero mokre na balkonie wiszą.
A swoją drogą wydaje mi się, z ete skurcze to troszkę z przemęczenia, bo wczoraj cały dzień miałam zajęty, rano w pracy, po południu u lekarze a jeszcze wieczorem na basen pojechałam, w nocy sie z mężem pokłóciłam, a juz o 3 obudziłam się bo kiepsko się czułam.
 
Czesc dziewczyny ja po siasiedzku, bo jestem z Grudnioweczek 2009:tak:
Chcialabym sie was o cos spytac!!! Pytalam dziewczyn na naszym forum, ale wciaz nikt mi nie odpowiedzial, wiec sprobuje tutaj. Otoz od paru dni moj pepek robi sie zolty a wokol niego taki fioletowy i wyglada jakby byl siny. Dzis nawet bardzo. Jak go przycisne mocniej to troche zaboli:-(. Czy moze ktoras z was miala cos takiego?? Najczesciej pojawia sie to jak jestem zmeczona i brzuszek twardnieje, ale tylko jak chodze jest twardy, jakby chcial eksplodowac:tak:Tutaj w Szkocji u poloznej wspomnialam o tym a ona na to, ze wszystko jest oki i tak sie dzieje, bo tam wszystko sie rozciaga - naciaga, ale ja tu nie wierze do konca lekarzom :no:
Jesli ktoras sie z tym spotkala i wie cos wiecej na ten temat - czy to jest normalne:-(z gory dziekuje za odpowiedz:tak:Pozdrawiam:-)
 
reklama
kilolek możliwe ze tak jak napisałas te skurcze ze zmeczenia no ale jezeli sie powtórza to jedz od razu do szpitala dowiedziec sie co i jak, bo warto to sprawdzic.... ciesze sie ze juz teraz jest ok... spokojnej nocy...
 
Do góry