reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

Mamuśki, jestem mamusią z grudnia 2008 i mam do Was prośbę, jakbyście mogły to zagłosujcie na moją córcie, zapas pieluch by się przydał:-);
rosniemyrazem.pl

I pomyśleć ze jeszcze niedawno ja byłąm mamusią listopadowo-grudniową, a teraz już następne mamusie spodziewają sie dzidziusiów na listopad.
A tak wogóle to strasznie Wam zadroszczę okresu ciąży, bo dla mnie to był wspaniały okres, ale juz chyba sie nie zdecyduję bo mam dwóch chłopaków - 9 lat, no i Córcię - 3 miesięczną

Z góry dziekuję i życzę zdrówka dla Was i Dzidziusiów w brzuszkach
 
reklama
widze ze juz listopad mamy. powodzenia i zycze spokojnych 9 msc, i lekkiego rozwiazania. dbajcie dobrze o swoje pociechy. kwietniowa mama 2009
 
Witam was mamusie listopadowe bardzo ciepło i nie moge wyjsc z podziwu jak ten czas szybko leci :-) Ja jestem czerwcowa mamusia:-)
 
Witajcie listopadowe Mamusie!!! :-)
Życzę Wam samych pięknych chwil i spokojnych miesięcy oczekiwania :tak::-):tak:
Sąsiadka z października.
 
witam!
Serdecznie gratuluję koleżankom :-) i spokojnych 9miesiecy życzę
Maam nadzieję że bede mogła do was dołączyć. 15go marca dowiem się czy zostanę podwojną mamusią ;-)

pozdrawiam
Kinga, mama grudniowa2006
 
CZeść dziewczyny:-)
I Ja zrobiłam sobie wolne 14 lutego:-)... i wygląda na to, ze 8 listopada zostanę po raz drugi mamą (mam już sześciolatkę:)). Zrobiłam już dwa testy ciązowe na których ukazały się dwie krechy:)... Od razu poleciałam do lekarza... i ten trochę mnie "ostudził". Mianowicie macica wygląda na ciążę, piersi tez.... tylko w macicy jeszcze nic nie widział tylko na jajniku!..Stwierdził, że to jeszcze ciąża "dwuminutowa" i pewnie dlatego nic nie widać i miejmyy nadzieję, że to nie pozamaciczna... no i tego się trzymam!:).. Oczywiście zrobiłam badanie krwi wyszła ciąża 3/4 tydzień. Teraz poczekam ze dwa tygodnie i znowu pójdę... mam nadzieję, że już serduszko usłyszę. Póki co "cycki mam jak BALONY":)
Pozdrawiam... choć trochę się denerwuję......:zawstydzona/y:
 
CZeść dziewczyny:-)
I Ja zrobiłam sobie wolne 14 lutego:-)... i wygląda na to, ze 8 listopada zostanę po raz drugi mamą (mam już sześciolatkę:)). Zrobiłam już dwa testy ciązowe na których ukazały się dwie krechy:)... Od razu poleciałam do lekarza... i ten trochę mnie "ostudził". Mianowicie macica wygląda na ciążę, piersi tez.... tylko w macicy jeszcze nic nie widział tylko na jajniku!..Stwierdził, że to jeszcze ciąża "dwuminutowa" i pewnie dlatego nic nie widać i miejmyy nadzieję, że to nie pozamaciczna... no i tego się trzymam!:).. Oczywiście zrobiłam badanie krwi wyszła ciąża 3/4 tydzień. Teraz poczekam ze dwa tygodnie i znowu pójdę... mam nadzieję, że już serduszko usłyszę. Póki co "cycki mam jak BALONY":)
Pozdrawiam... choć trochę się denerwuję......:zawstydzona/y:

W którym tygodniu od zaplodnienia bylas u tego gina ?
 
reklama
No nareszcie watek listopadowy :) Witam chetnie sie do Was kobitki dołączę :) wg kalendarza z bb mam termin na 5 listopada , w środe ide do lekarza :-)

Mam pytanko moze sie orientujecie...
Zapewne bede musiala zrobic badania(mocz, krew) a dopiero co zaczelam pracowc na umowe o prace, nie mam zadnej ksiązeczki ubezpieczeniowej i rumua więc jak mam przedstawic ze jestem ubezpieczona ?? A moze kobiety w ciąży tego nie obowiązuje??Nie chce w pracy wzbudzać podejrzeń chwilowo i nie wypytuje o takie informacje.Może Wy coś wiecie?

Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie w szczególności LISTOPADOWE :)
 
Do góry