reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

CLEO a nie mozesz powiedziec ze chcesz ksiazeczke ubezpieczeniowa z pracy?powinnas dostac..a jak nie to sama zloz wniosek w zusie powinno nie byc problemu...sporoboj w przychodni nagadac ze wyrabiasz wlasnie ksiazeczke i za mc bedzie a miedzy czasie wyrob ksiazeczke...
ja do gina ide 20marca i wtedy bede miec usg:-)
 
reklama
Ja ide 13 (w piatek 13) :sorry2:ale ta gin nie ma usg. Będę próbowąła na kwiecień dostać się gdzie indziej. A jak się nie uda to pójdę na usg prywatnie, ale dopiero za jakiś miesiąc. OD razu na genetyczne. Bez sensu co miesiąc na usg latać.
 
Cześć Dziewczyny ;-) I ja witam Was jako Listopadóweczka :-)
Na co dzień udzielam się na Staraczkach na wątku planowania płci ;-)

Dzisiaj byłam u ginka i potwierdził ciążę. To bedzie nasze pierwsze dziecko :-)
Termin prawdopodobnie na 7 listopada.

Pozdrawiam wszystkie Koleżanki! :tak:
 
Gratuluje wszystkim przyszłym listopadowym mamusią i życzę spokojnych 9ciu miesięcy!!!!!!!!!
 
hej...

monia czemu bierzesz duphostin??dlaczego lekarz ci go przepisal??ja tez dostalam dupostin wczoraj bo dostalam lekkiego plamienia...mam nadzieje ze jednak fasolka nie da za wygrana i przetrwa...tez kazala mi lekarka kupic witaminy dla ciezarnych wiec moze bedzie dobrze??
Monia czemu nie mozesz sie przytulac??ten pecherzyk co lekarz wykry to cos innego niz fasolka??
Ja tez sie ciesze ze wydluzyli maciezynski...
nastepno wizyte mam 20wiec sie okaze czy fasolka przetrwala!!
Kochana! Duphaston biore chyba dlatego, że w macicy poza fasolką było jeszcze widać jakąs niewielką plamke krwi, pewnie przez prace, cos dźwignęłam i gotowe więc żeby wszystko spokojnie sobie rosło jestem na zwolnieniu i odpoczywam.
A przytulać sie nie moge, bo na prawym jajniku mam... hmmm jakis pecherzyk czy guzek (nie wiem jak to nazwac) i nie wiadomo co to jest więc na razie żeby przypadkiem nie pękł musze sobie odpuscic. Ale poza tym i kwasem foliowym nic innego nie biore.
 
CLEO a nie mozesz powiedziec ze chcesz ksiazeczke ubezpieczeniowa z pracy?powinnas dostac..a jak nie to sama zloz wniosek w zusie powinno nie byc problemu...sporoboj w przychodni nagadac ze wyrabiasz wlasnie ksiazeczke i za mc bedzie a miedzy czasie wyrob ksiazeczke...
ja do gina ide 20marca i wtedy bede miec usg:-)

Hm z tym ZUS-em niezly pomysł ale niezly tez z gadaniem ze za miesiąc wyrobię też mi się podoba.Mój zakład pracy chyba nie daje już książeczek:-/
 
reklama
Cleo jeśli zakład pracy nie daje książeczek powinni na twój wniosek dac ci takie zaświadczenie które jest akceptowane wszędzie że jesteś ubezpieczona.
 
Do góry