reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

Hej jestem Ola i dziś w Dzień Kobiet ujrzałam na teście II kreski.
Wg kalkulatora termin mam na połowę listopada.
To będzie pierwsze nasze dziecko.

Wizytę u gina mam dopiero 01.04 to bedzie 9 tydzień ciąży.
Trochę się boję, że to późno....

Pobolewa mnie podbrusze, mam nadzieję, że to nic złego....
 
reklama
Witam przyszłe mamuśki!
Jestem już po wizycie u lekarza i wszystko potwierdzone :-D. Tak się cieszę, że nawet sobie nie wyobrażacie:-D. Zresztą co ja pisze... A kto ma wiedzieć co czuje, jak nie Wy wszystkie;-). Tylko że mam 5 tydzień, a już mam zwolnienie i nie dlatego że mam taki kaprys, tylko coś tam jest niepokojącego:-(. Muszę siedzieć i się nie przemęczac i za 3 tyg. kolejna wizyta. Bedzie juz wtedy serduszko widać i słychać. Na szczęcie poza siusianiem nie mam jakiś większych dolegliwości (na razie) i mam nadzieje,że już tak zostanie.

Ale 5 tydzień licząc od okresu czy zapłodnienia?
 
To i ja sie nieśmiało przywitam.:tak:

A mnie straaaaaaasznie ząbek boli:wściekła/y::szok: juz 2 apapy wzięłam i nic nie przestaje. Jutro czeka mnie pewnie wizyta u dentysty mam nadzieje ze do tego czasu jakos przeżyje:no:
 
Witam Mamusie.Chciałabym dołączyć,ale jeszcze nie na 100% bo wizyta u gina dopiero przedemną:tak:Według obliczeń mam na 12 listopada.
Mam już 20 miesięcznego synka-a o drugą dzidzię staraliśmy się prawie rok.
 
Ja już się witałam :) ale dwie grube krechy jakby dają 99% pewności :). Witam serdecznie i kiedy nas na główną wrzucą? W sensie jako wątek listopadowy?, byłoby łatwoej szukać.
 
passingby witaj!co do przeniesienia naszego watku to ja juz pisalam do administratora i na dniach ma nas przeniesc...
a Ty kiedy masz pierwszza wizyte u lekarza??
 
reklama
Cześć dziewczyny! ja juz po pirwszej wizycie.. ciąża potwierdzona-jestem zachwycona. Niestety moje nerki płatają mi figle i gorączkowałam ostatnio, troche strachu się najadłam, teraz odpoczywam na l4 do 25. Moja starsza córa zachwycona, przeliczyła sobie kiedy sie urodzi zanim jej termin powiedziałam :-). Natomiast termin p. doktor wyliczyła na 2 listopada czyli na urodziny mojej córci:-):-)
Pozdrawiam
 
Do góry